Cushion Compact Foundation – Paris L’Oreal True Match Lumi Cushion Foundation

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Cushion Compact Foundation – Paris L’Oreal True Match Lumi Cushion Foundation

.

Ne všechny základy jsou stejné: některé jsou vyrobeny pro „dobrou pleť“, zatímco jiné působí jako tmel a skrývají každou skvrnu nebo nedokonalost na očích. Najít vzorec, který hladce přechází z čirého na neprůhledný, je téměř nemožné, a proto má mnoho žen na poličce arzenál krémů, tekutin, tónovaných hydratačních krémů a BB krémů. Společnost L’Oréal Paris se rozhodla odstranit nepořádek a nabídnout možnost „vše v jednom“ s nejnovější hlavní inovací značky: True Match Lumi Cushion, nové tekuté složení umístěné ve polštářku, který snadno klouže a zanechává pokožku svěží.

Klíčem k vytvoření hladkého podkladu s pudrovou krabičkou je vklepávání, nikoli potírání, říká vizážistka Rommie Najor. Doporučuje aplikovat produkt pomocí přiloženého antimikrobiálního aplikátoru, protože neabsorbuje (ani neplýtvá!) tekutinu a poskytuje dokonalou dávku podkladové báze. Jedno stlačení pudřenkou vytvoří průsvitný závoj, přes který prosvítají pihy; dvojí poklepání poskytuje „vyleštěnější“ vzhled; a tři doteky zakryjí nedokonalosti bez jakékoli lepivosti. Koneckonců, dívka by měla být schopna změnit úroveň pokrytí stejně snadno jako přebalování. Zde je návod, jak profesionálně aplikovat nový Lumi Cushion od L’Oréal Paris:

Christine Khan

úplné minimum

Nikdo nepotřebuje přeměnu celého obličeje po posilovně nebo při ranní kávičce, ale zbavit se zarudnutí je vždy dobrý nápad. (Nakonec, Murphyho zákon prakticky zaručuje, že narazíte na svého šéfa nebo bývalého, když to nejméně čekáte.) Před hlazením naneste rychle se vstřebávající pleťový olej (například buněčný L’Oréal Paris Age Perfect). Resurfacing Light Facial Oil), aby se pokožka snadno klouzala a pomáhal základně snadno klouzat, říká Najor. Pak strategicky použijte houbu a polštářek Lumi Cushion na jeden dotek jen tam, kde potřebujete „trochu lásky“ – obvykle ve středu obličeje, pod očima a kolem nosních dírek, kde je tvář nejvíce porézní a náchylná ke změně barvy nebo poškození. . kapiláry. „Nanesení podkladové báze na konkrétní oblasti vyrovná tón pleti, aniž by ji zakryl jako masku,“ říká Najor. „Vytváří zářivý výsledek, který vypadá zdravě a hydratovaně, ne mastně.“ Pokožka „probudila jsem se jako kdyby“ je totiž nejlepší pomsta při setkání s ex.

Christine Khan

Hezkou středu

Příprava základu pro důležité setkání je velmi jednoduchá: rozložte Lumi Cushion po obvodu obličeje. (Pokud začínáte od nuly, to znamená bez make-upu, zvolte akci dvojitým poklepáním, abyste rychle zvýšili krytí.) Přidání druhé vrstvy podkladu poskytuje „vyváženější a bezvadnější“ výsledek, říká Najor. Dokončete vzhled nanesením taupu očního stínu na oční víčka a spodní linii řas. Takhle dělá #girlboss krásu.

Christine Khan

Úplný Monty

Po hodinách je čas posílit váš základ. Pomocí pudřenky se dotkněte další vrstvy – vytvořte tvar „S“ od čela, přes nos a nakonec až po bradu, říká Najor. (Nebo vyzkoušejte Triple Touch, pokud začínáte od základní linie.) Lumi Cushion rychle zakryje jakékoli zarudnutí, skvrny a známky únavy, ale „stále dělá vaši pokožku jako pleť,“ říká Najor o složení „vše v jednom“. . který nabízí čisté nebo střední krytí. „Je to prodyšné, ne palačinkový make-up.“ Bonus: Kompaktní balení má ochranu proti stříkající vodě, která zabraňuje rozlití, když jste na cestách, díky čemuž je snadné jej opravit bez ohledu na to, kam vás noc zavede.

.

Napsat komentář