Covid19 – Estetici dobrovolně dobrovolně podporují přetíženou NHS

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Covid19 – Estetici dobrovolně dobrovolně podporují přetíženou NHS

.

V tomto matoucím a turbulentním klimatu mnohé společnosti přesouvají své zaměření a snaží se pomoci v boji proti propuknutí koronaviru, zejména pokud jde o zmírnění tlaku na již tak přetíženou národní zdravotní službu. A to, kupodivu, zahrnuje plastických chirurgů a estetických lékařů.

Klíčové je zde slovo „lékař“ nebo kvalifikované zdravotní sestry. Nemluvíme zde o kosmetologech, ale o ověřených, lékařsky registrovaných prakticích. Estetici, kteří obvykle používají jehlu nebo skalpel k přetvoření obličeje nebo zvětšení rtů, se nyní dočasně zbavují nástrojů a nabízejí své služby Národní zdravotní službě, poskytujíce tak velmi potřebnou péči pacientům s Covid-19, neziskovým i neziskovým. zisk. zcela zdarma.

Antonello TrioSTART INDIKÁTORY

„Všichni lékaři mají základní lékařské vzdělání, včetně těch, kteří se zabývají estetickou prací,“ říká Dr. Sophie Shotter, známá estetická lékařka s klinikami v Kentu a Londýně. „Co se bude lišit, je úroveň zkušeností v NHS, které mají – někteří budou mít velmi málo a jiní víc. Například jsem šest let pracoval pro NHS jako registrátor anestetických léků. Každý lékař nebo zdravotní sestra však bude mít dovednosti, které jsou pro NHS právě teď užitečné.“

Úsilí Dr. Shottera zahrnuje otevření neziskové kliniky praktických lékařů, která pomáhá zbavit se stresu ze strany praktických lékařů NHS, kteří se zabývají rostoucím počtem pacientů. „Je to náročné období pro celou společnost a na lidské úrovni chci podporovat co nejvíce,“ říká Shotter, která to dělá tím, že během vypuknutí koronaviru spouští svou službu alespoň na šest týdnů.

Shotter dodal: „Bylo by ode mě nesprávně využít skutečnosti, že lidé v současnosti nemají přístup k NHS.“

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

K dispozici budou video a telefonické konzultace s týmem Dr. Sophie, v případě potřeby i osobní konzultace a v případě, že pacient nemůže přijít na kliniku, konzultace na dálku. Jelikož se jedná o neziskovou organizaci, (minimální) poplatky pokryjí pouze náklady, Dr. Shotter však nabízí také množství bezplatných setkání pro členy komunity s nízkými příjmy. „Doufám, že dokážeme podpořit co nejvíce zúčastněných lidí a zároveň udržet můj tým funkční a aktivní.“

Další lékařkou, která podporuje tuto příčinu, je doktorka Galina Selezneva, kterou obvykle lze nalézt se zařízením na formování postavy v ruce na klinice Dr. Rity Rakus v Knightsbridge. Selezněva je nejen registrovaná ve Všeobecné lékařské radě jako lékařka, ale má také magisterský titul v oboru psychiatrie, a tak činí svou část tím, že prostřednictvím svého Instagramu nabízí bezplatné konzultace psychologické podpory.

Matteo Scarpellini: KLÍČOVÉ UKAZATELE SPUSTĚNÍ

Klinika (která je plně registrovanou lékařskou klinikou) zůstává otevřena se zaměřením na psychologickou péči, lékařskou péči a menší chirurgické zákroky, z nichž mnohé jsou poskytovány za nekomerční náklady.

Kromě toho je výkonný ředitel prestižní kliniky Waterhouse Young Clinic na londýnské Harley Street také registrovanou zdravotní sestrou a nabídl dobrovolnou službu NHS, zatímco Dr. Parisha Acharya je obvykle orální a maxilofaciální chirurg (toto je operace obličeje a čelisti, pokud zajímalo vás). ) – nabídl pomoc každému, kdo potřebuje kvalifikovaného lékařského specialistu v urgentní medicíně.

Filippo Fortis VLASTNOSTI SPOUŠTĚCÍHO VÝKONU

Pro všechny tyto lékaře a sestry a mnohé další v celé zemi jde o spojení sil, aby „udrželi systém v chodu, když je pod takovým tlakem,“ říká Dr. Sophie. Ostatní kvalifikovaní odborníci se mohou jednoduše zaregistrovat na webové stránce NHS a pomoci tam, kde mohou.

Pro mnohé z nich znamenalo dostat se k lékařské profesi v první řadě pomáhat lidem a jejich pomoc byla jen zřídka zapotřebí více než nyní.

Líbí se vám tento článek? Přihlaste se k odběru našeho seznamu adresátů a dostávejte více takových článků přímo do vaší schránky.

PŘIHLÁS SE NYNÍ

Napsat komentář