Covergirl podepsala smlouvu se svým prvním krycím chlapcem, Jamesem Charlesem

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Covergirl podepsala smlouvu se svým prvním krycím chlapcem, Jamesem Charlesem

.

Katy Perry. Zendaya. Janelle Monae. Ellen DeGeneres. To je jen několik žen, které se staly oficiálními krycími dívkami a dnes se k nim přidala vůbec první mužská tvář značky James Charles.

krycí dívka

James je 17letý vizážista, který je znám svými návody k líčení na YouTube a Instagramu na @jcharlesbeauty, kde se může pochlubit více než 420 000 sledovateli jen za rok od začátku. Bude hrát v připravované kampani CoverGirl blastPRO Mascara, která bude spuštěna koncem tohoto měsíce. Poprvé je partnerství takového rozsahu jedním z několika Beauty Boys, kteří vedou novou vlnu nadšenců mužské krásy.

krycí dívka

„Všechny naše dívky na obálce jsou vzory a narušiteli hranic, nebojácně se vyjadřují, stojí za svým přesvědčením a předefinují, co znamená být krásná. James Charles není výjimkou,“ uvedla značka v prohlášení. před rokem se odvážně rozhodl spustit světu svůj Instagram pomocí transformativního, dynamického make-upu, aby ukázal mnohé aspekty své osobnosti a sloužil jako inspirace pro ženy, muže, chlapce a dívky, kteří se možná báli udělat to samé. . .“

Oslavme tuto novinku některými z našich oblíbených pohledů od Jamese:

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou oddělení krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy koprodukovala dokumentární film The Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaný na Webby Award, a hostila milion zhlédnutý seriál Beauty Haul. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář