Coolmethics čistící balzám – zkušební kosmetika

The očista ve formátu máslo vy mé oblíbené. Už jsem ti to řekl několikrát, protože se mi zdají velmi pohodlné a můžete si je vzít na výlet a nehrozí vám, že se rozsypou.

Z tohoto důvodu se snažím co nejvíce zkoušet, jestli najdu toho, kdo mě definitivně přesvědčí, protože za poslední roky jsem nenašel takového, který by mu byl věrný. No našel jsem ten ideální z Banila Co.ale neštěstí života to přeformulovala a teď už to nestojí za to.

Při jedné z mých návštěv v Primore jsem našel toto Čistící máslo značky Coolmethics. Jeho ingredience slibovaly i cenu, tak jsem se rozhodla, že si ho koupím.

Čistící prostředek na máslo Coolmethics

  • Suma: 175 ml
  • cena: přibližně 9,95 EUR v Primor
  • Složení (INCI): triglyceridy kaprylové / kapřice, glycinový sójový olej, glycerin, triglyceridy C10-18, Butyrospermum Parkii másloglycerylstearát, kaprylové glyceridy / caprice Peg-8, glycerylbehenát, Olej ze semen Gossypium HerbaceumJojobový ester, Olej ze semen Helianthus Annuus, Vosk ze semen Helianthus Annuus, Olej ze semen Moringa Oleifera, Decurrens akáciový voskPolyglycerin-3, Peg-8, Výtažek z květin Calendula Officinalis, Výtažek z květů heřmánku Recutita, Askorbylpalmitát, tokoferol, kyselina citrónová, kyselina askorbová, B HT, Extrakt z kořene Daucus Carota Sativa, Olej ze semen Daucus Carota SativaBeta karoten, Parfém (Parfém), linalool.

Inu, pojďme do práce. Jak už jsem řekl, jeho složky se mi velmi líbily. Vrátil jsem se Související a Unt Biofficina Toscana který jsem už předtím vyzkoušel a který se mi moc líbil, tak jsem se rozhodl, že ho vyzkouším.

Zelenou barvou označuji ty, které jsou aktivní jako takové, ale které v odličovadle nemají velký význam, jelikož ho pak z pleti odlíčíme.

Zadejte své INCI, bambucké máslo, slunečnicový olej, extrakt z měsíčku lékařského nebo mrkvový olej, mimo jiné. Jak si dovedete představit, je to kompozice plná změkčovadel a trochy rozpouštědla a parfému, parfému, který nechybí! Voní dobře, ale každým dnem se mi v kosmetice líbí parfémy méně…

Dodává se v kelímku se šroubovacím uzávěrem (který můžete vidět na fotografii níže). Jeho textura je mastná, nažloutlé barvy a jak jsem vám již řekla, voní velmi voňavě.

Můj názor na čistící balzám Coolmethics

Po dvou měsících testování, co chcete, abych vám řekl? Bylo to docela zklamání. zbylé olejemožná s menším množstvím emulze by to bylo správnější a pleť by nebyla tak mastná.

Velmi dobře taje, ale je tak mastný Myslím, že ona je obtížné odstranit make-up. Samozřejmě, zapomeňte na pláštěnku. Permanentní rtěnky je neodstraní ani řasenka.

Pokaždé, když jsem ho použil, chtěl jsem přejít na druhý krok s čistícím mýdlem, protože ten pocit se mi vůbec nelíbí. Je levný, to ano, ale vůbec neplní svůj úkol, a proto dávám přednost jiným.

Nadále se však budeme poohlížet po jiném čistícím másle, které mi více vyhovuje, ať už z hlediska ingrediencí nebo výsledků. Vítejte návrhy!

⭐Skóre: 5/10

Nechte mi v komentářích čistící másla, která používáte a která vám fungují a já je otestuji 😉

Napsat komentář