Co to je ak čemu to je?| Zdravápleť

Aug 27 Co je to fixační sprej na make-up ak čemu slouží?

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Fabra Communication

The sprej na fixaci make-upu Už ve svém názvu ukrývá svou hlavní funkci: zafixovat krásný vzhled a tak, aby vydržel ne-li neporušený, tak delší dobu v dobrém stavu. Tento kosmetický výrobek je novým přírůstkem Denní rutina žen, protože dříve se uchýlily ke starým trikům a pochybné užitečnosti, jako je (vědomá) aplikace jezera jako posledního doteku. Kosmetická inovace, která je vždy na vzestupu nových potřeb žen, však vytvořila specifický produkt, který fixuje make-up a neškodí pleti.

Mít lak na vlasy v tašce má tisíc a jedna výhod. Ve skutečnosti by se dal považovat za univerzální produkt, protože kdo by nechtěl, aby vzhled, který byl tak pečlivě vytvořen, vydržel mnohem déle? A je jen málo věcí, které jsou nepříjemnější, než když opustíte domov neposkvrněný a uvidíte, jak za pár hodin vybledla báze pod make-up, opalovací krém a oční stíny.

Co je fixační sprej na make-up?

Jak vidíme, jedná se o produkt ve spreji, který po nastříkání na pleť prodlouží výdrž makeupu. Vycházeje z tohoto základního předpokladu, můžete najít všechny druhy laků na vlasy v závislosti na potřebě pokožky nebo každého estetického vkusu. Jinými slovy, existuje fixační sprej na make-up pro suchou pleť, fixační sprej na make-up pro matný finiš a podobně. V tomto smyslu může každá holka najít svou ideální verzi.

Fixační sprej na matný make-up

© Catrice Fixační sprej pro matný povrch

Lesklý fixní make-up

© I Heart Revolution Fixační sprej pro lesklý povrch

uklidňující fixátor

© Revolution uklidňující fixátor make-upu

Nastříkáním jednoho z těchto fixačních sprejů kromě hydratace pleti nebo získání super matného finiše prodloužíme výdrž make-upu ať už přes den (od deváté ráno do sedmé odpoledne) nebo v noci. Tento produkt by byl zařazen do produktové ligy s dlouhou životností, jako je voděodolná řasenka nebo dlouhotrvající rtěnka.

Napsat komentář