co to je a jaké jsou jeho výhody a nevýhody| Zdravápleť

21. úno Keratinová kúra: co to je a jak to můžu udělat doma

Možná chcete, aby vaše vlasy vypadaly lesklé, silné a jako kdyby právě vyšly ze salonu. Je to sen každého! I když faktory jako znečištění nebo počasí mohou ovlivnit vzhled našich vlasů, způsobit jejich zvrásnění a oslabení struktury vlasů. Možná jste se tedy zamysleli keratinová léčba. Ale co to vlastně je? A co je nejdůležitější, je to pro mě nebo ne? Pokračujte ve čtení, protože vysvětlujeme vše, co potřebujete vědět.

Co je keratinová léčba?

The keratin Je to protein, který si naše tělo vytváří. Produkuje ovšem velmi malé množství. Je to majetek, který naše vlasy potřebují, aby vypadaly zdravě, silné a lesklé; takže použitím produktů nebo ošetření, která mají tuto složku jako hlavní složku ve svém základu, pomůže vašim vlasům vypadat opraveně a vyživeně od kořínků po konečky.

Na druhé straně, hlavní funkcí léčby keratinem je opravuje vlasová vlákna a vyživuje je již od kořínků dodává mu regenerovaný vzhled. Navíc ona chrání před vnějšími vlivyjako jsou žehličky, sušičky, bazénový chlór, mořská sůl nebo vystavení slunci. Co to znamená? Že to není jen na rovné vlasy, jak si lidé zvyknou myslet. Jedná se o ošetření, které kudrny udrží a dodá jim pružnost.

Výhody keratinové léčby

některé z násobků výhody keratinové léčby ty jsi:

  • Eliminuje vrásky a zabraňuje vzniku vrásek po efektu. To znamená, že vaše vlasy vydrží vlhkost a zůstanou neporušené (i po umytí).
  • Opravuje a vyživuje vlasy přírodní formy.
  • Zvýrazňuje její přirozenou barvu a podporuje zářivý a pečlivý povrch.
  • Vlasová vlákna vašich vlasů jsou posílena,
  • Výsledkem jsou jemné, velmi hedvábné vlasy.

Nevýhody keratinové léčby

Ne všechno by bylo v pořádku. První věc, která by však měla být jasná, je, že jich je více typy léčby keratin. Proto doporučujeme věnovat pozornost složkám každého z nich a vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje potřebám vašich vlasů. Další úvahy, které byste měli zvážit:

  • The cena. S tím musíte počítat. pro je vysokoa ačkoli to vše závisí na kosmetickém salonu nebo kadeřnictví, kde to děláte (ai když to děláte doma), budete to muset opakovat alespoň dvakrát do roka pro neprůstřelné vlasy.
  • The keratinové ošetření formaldehydem jsou toxické a obsahují agresivnější látky s vlasy. Navíc v některých zemích již bylo jeho používání zakázáno. Důvod? Může způsobit alergie, podráždění očí a pokožky nebo šupinatění pokožky hlavy.
  • Není to pro každého světaNe pro všechny typy vlasů. Tento typ léčby Nedoporučuje se pro ty, kteří mají jemné vlasy nebo malá množství, neboť ti to nic nepřinese. Navíc se vlasová vlákna lámou. Mějte také na paměti, že se jedná o agresivní léčbu prvních 15 dní se nedoporučuje barvit ani svazovat vlasy.
  • Může produkovat alergické kožní reakcena pokožku hlavy a do očí, proto je lepší jej aplikovat na místě s větráním a otevřenými okny.

Nejlepší ošetření keratinem a doplňkovými přípravky jsou v Zdravaplet

Balíček Buď přirozeně hladký a lesklý

Ideální pro rovné nebo rovné vlasy, toto balení obsahuje Lisso Keratinový šampon 100 ml, Lisso Keratinový kondicionér 100 ml a Lisso Keratinovou masku 35 g. Navíc je bez krutosti a bez soli, sulfátů a parabenů.

Balíček Buď přirozeně hladký a lesklý.

Kúra na rovnání vlasů Kativa Keratin Post

Dobrou možností, jak získat rovné vlasy na dlouhou dobu, je Kúra na rovnání vlasů Kativa Keratin Post. Souprava sestávající ze šamponu, kondicionéru a masky, která vám umožní vychutnat si rovné vlasy bez komplikací. Co nám tyto produkty nabízí? Vnitřně restrukturalizuje a udržuje vlasy hladké a silné, utěsňuje povrchové vrstvy, aby se získaly upravitelné a upravitelné vlasy, eliminuje vrásky a zmenšuje objem vlasů a chrání povrch vlasů. Všechno je výhodou!

Kúra na rovnání vlasů Kativa Keratin Post.

Brazilská maska ​​s keratinem Novex

Tato hydratační a opravná maska, která je ideální pro týdenní použití, je bohatá na 100% brazilský keratin a vitamín E. Působí hluboko na vlasy, a proto se doporučuje pro extrémně poškozené a polámané vlasy. Získejte přirozenou pomoc zpátky!

Brazilská maska ​​s keratinem Novex.

Perfektní šampon BC Schwarzkopf Keratin Smooth

Tento šampon vám pomůže ovládat vaše rebelské a drsné, vlnité nebo kudrnaté vlasy. S účinkem proti vlhkosti zabraňuje vlnění vlasů. Hlavní složka linky Keratin Smooth Perfect je Amino Smoother, mimořádně účinná amino složka, formulovaná tak, aby vyživovala do hloubky a zároveň poskytovala dlouhodobou kontrolu nad hustými a kadeřavými vlasy. Kromě toho vás chrání před tepelnými nástroji; a je doporučen všemi odborníky k použití po keratinových kúrách.

Perfektní šampon BC Schwarzkopf Keratin Smooth.

Absolutní keratinová regenerační kúra od Rene Furterer

Jsme pro ni nadšeni, protože se jedná o regenerační kúru, bez oplachování, která zvýrazňuje slabé a lámavé vlasy pro usnadnění rozčesávání. Vlasy jsou mnohem jemnější, pružnější, zdravé a odolnější.

Absolutní keratinová regenerační kúra od Rene Furterer.

Polynésko-keratinový šampon od Nuggela & Sulé

Pokud hledáte doplněk pro své keratinové kúry, našli jste jej. Protože tento produkt Nuggela je šampon, který posiluje od vlasového vlákna až po vlasový folikul, čímž zlepšuje jeho vitalitu zevnitř i zvenčí. jak to dělá? Díky aktivním složkám jako je keratin, kolagen, vitamín B5, kyselina hyaluronová, cibulový extrakt a mořský glykogen. Nejlepší na tom je, že je speciálně indikován jako šampon na doléčení keratinem, Capox Botox nebo Hyaluronic. Dá se použít na všechny typy vlasů, zejména na jemné, nestrukturované vlasy nebo na vlasy s roztřepenými konečky. Ideální k posílení vlasů během období intenzivního opotřebení.

Polynésko-keratinový šampon od Nuggela & Sulé.

Napsat komentář