Co říká známá faciálka všem svým klientům– Rutiny péče o pleť Zdravaplet Přečtěte si Andreina doporučení

Kate Somerville, jako jedna z nejdůležitějších kosmetických přípravků v tomto odvětví, léčí a ošetřuje pokožku poslední dvě desetiletí. Od své vysoce uznávané kliniky Kate Somerville Skin Health Experts až po její oblíbenou kultovní produktovou řadu, Kate byla na misi transformovat lidi prostřednictvím péče o pleť.

Abych vám pomohl lépe poznat tohoto „guru zářivosti“, potkal jsem Kate, abych vyslechl její tajemství, jak získat zdravou pleť v každém věku a co můžete udělat pro lepší pleť.

 • Ráno a večer máte pravidelný režim.

  „I když mnoho lidí věří, že existuje pilulka nebo kouzelný lektvar, který dokáže proměnit vaši pokožku v okamžiku, pravdou je, že každý den záleží na způsobu, jakým o svou pleť pečujete. Je to také to, co odhalí nejlepší výsledky, když budete starší. Denní péče o pleť, ráno a večer, je nezbytná. To neznamená, že za den nemůžete skočit sem a tam. Jsme přece lidé. Ale věřím v tyto základní kroky pro optimální zdraví pokožky: Čistí, exfoliuje, hydratuje, ošetřuje, hydratuje, SPF. Může se to zdát jako mnoho kroků, ale každý z nich podporuje další krok a připravuje pokožku pro lepší vstřebávání produktů a složek, takže každý den můžete vidět zdravou a krásnou pleť.

 • Věnujte pozornost potřebám vaší pokožky (a ignorujte humbuk).

  „Bohužel, je zde velký humbuk a je snadné být dezinformován nebo zahlcen. To je důvod, proč s mými odborníky na zdraví pokožky trávíme každý den čas na sociálních sítích a na klinice a vzděláváme naše klienty a sledovatele o tom, co je správné pro jejich jedinečný typ pleti a obavy.

  Nejlepším způsobem, jak udržet svou pokožku zdravou a milovat, jak vaše pokožka vypadá, když stárnete, je používat produkty a složky, které jsou formulovány na základě zkušeností, aby poskytly viditelné výsledky bez podráždění pokožky. Pokud nevíte, jak rozlišit humbuk od toho, co je skutečné, požádejte o pomoc. A je důležité vědět, že jak stárnete, vaše pleť se potřebuje změnit. Vaše produkty se také musí změnit. To, co fungovalo ve věku 20 let, nemusí být to nejlepší pro vaši pleť ve věku 30 let a totéž platí, když je vám 40, 50, 60 a více let.“

 • Pečujte o pokožku, kterou vidíte v zrcadle.

  „Potřeby vaší pleti se mění ze dne na den. Pečujte o pokožku, kterou vidíte v zrcadle každé ráno. Například některé dny je pokožka sušší, více dehydratovaná. Možná z příliš mnoho slunce nebo větru. Nebo jste nepili dostatek vody. V těch dnech byste chtěli použít výživný čistící prostředek na obličej, jako je My Goat Milk Cleanser.

  V jiné dny můžete pociťovat podráždění pokožky způsobené nošením masky nebo příliš dlouhým pobytem v interiéru. Nebo jste mohli mít doma příliš mnoho procedur péče o pleť a vaše pokožka může být podrážděná, napjatá nebo svědivá. My DeliKate Clinical Recovery Collection™ by měl být v sadě všech nástrojů během dní, kdy se vaše pokožka cítí namáhána. Je určen ke zklidnění, zklidnění a obnově pokožky a zároveň podporuje zdravou kožní bariéru.

  Opět jde o to, abyste každodenně věnovali pozornost potřebám vaší pokožky a používali správné ingredience a produkty pro optimální zdraví pokožky.

 • Peeling a hydratace jsou součástí vaší rutiny.

  „Peeling připraví vaši pokožku na to, aby lépe absorbovala zbytek [products in your] režim péče o pleť, takže vše funguje lépe, když přidáte [an exfoliator] vaše rutina. ExfoliKate® Intensive je můj produkt svatého grálu, který doslova otočí vaši pokožku za dvě minuty. Je to zelený exfoliant, který je plný klinicky formulovaných AHA a ovocných enzymů, které poskytují tři účinné formy exfoliace: chemicky k oslabení odumřelých kožních buněk na povrchu, fyzicky k odstranění odumřelých, suchých, tvrdých kožních buněk z povrchu., a enzymaticky , což je jako když malí Pac-Men jedí zbytky jídla, aby odhalili mladší, svěžejší a zářivou pokožku pod nimi. Stačí dvě minuty dvakrát týdně a všimnete si zlepšené textury, póry a lesku. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud jej použijete ve sprše. Pára zlepšuje exfoliaci, takže můžete vidět ještě lepší výsledky.

  Vždy dodržujte hydratační peeling. [When you do this,] Napumpujete svou pokožku vodou, která ji viditelně znásobí a vyhladí, když ji připravíte na to, aby mohla využívat výhod jakýchkoli ošetření a krémů, které budou následovat.“

 • Neškrábejte se opalovacím krémem.

  „Myslím, že někdy si lidé myslí, že zakladatelé péče o pleť jsou dokonalí, pokud jde o péči o pleť. ne já. Ne všichni, které znám. Všichni jsme lidé! Jelikož jsem holka z Kalifornie, určitě jsem svou pokožku vystavovala slunci na dlouhou dobu bez přiměřené ochrany před sluncem. Teď, když jsem starší, vím to lepší. A na konci svého ranního režimu péče o pleť používám opalovací krém každý den.

 • Máte-li pochybnosti, poraďte se s odborníkem.

  „Svou kariéru v péči o pleť jsem začala prací s plastickými chirurgy a pomáháním klientům léčit jejich kůži po náročném chirurgickém zákroku. O více než 20 let později jsem stále ohromen schopností mé pokožky léčit se sama. Je to zázračné a inspirující! Kůže se nařeže a zahojí se sama. Obviňujete se a uzdravíte se. A nejde jen o to jít pod nůž. Od akné a jizev po akné přes linie, vrásky, poškození sluncem až po melasmu, ekzémy či jiné jedinečné kožní problémy, vaše pleť může projít pozoruhodnými proměnami, když se svěříte do rukou odborníka. To je to, co mě udržuje zaníceným a zapojeným do mé práce. Schopnost ukázat lidem, co lze pro jejich pokožku v každém věku!

 • Napsat komentář