Co pijí modelky v zákulisí, aby si zlepšily pleť

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se Co pijí modelky v zákulisí, aby si zlepšily pleť

.

Měsíc módy je horký.

A ne, nemyslíme „žhavé“ s novými kolekcemi designérů, svéráznou strukturovanou botou a stojany na dráhu, které zazáří Giselle.

Myslíme horké, jak v „je tam tak horko, moje tvář taje, přineste někdo ventilátor, myslím, že omdlím z FROW“ – druh horkého.

Všechny ty fény, běsní paparazzi a rozcuchané vrstvy oblečení nedělají dobrý #streetstyle look, přátelé.

Getty Images

Není tedy žádným překvapením, že modelky v zákulisí potřebují osvěžující, zdravé nápoje, aby byly hydratovány na několik show každý den a aby byly zdravé.

Ale co vlastně pijí?

Getty Images

Podle podnikatelky Teresy Krier, která uvedla na trh svoji značku čajů Big T NYC, jsou modelky jako Rebecca Minkoff a Nanette Lepore posedlé pitím organického čaje.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

„Všiml jsem si, že modelky před prohlídkou nic nepily, protože možnosti byly omezeny na vodu a sodu, o kterých víme, že způsobují nadýmání. . . ne to, co by někdo chtěl před vstupem na pódium,“ řekl Trier Popsugarovi.

Getty Images

Čaj Tell-Tale Glow (obsahující bobule goji, rybíz, bez a okvětní lístky růží) je mezi modelkami obzvláště oblíbený, protože čajové lístky bohaté na antioxidanty pomáhají pokožce vypadat zdravě a zářivě.

Pokud to nestačí, bylo zjištěno, že čaj vás osvěží zvýšením teploty, takže váš mozek pracuje na ochlazení.

Zářivá pokožka a chladivé vlastnosti – co víc si přát?

Zapněte konvici.

.

Napsat komentář