co jsou a jak je najít| Zdravápleť

17 Sep Jak najít nejlepší krémy proti stárnutí na trhu

Zveřejněno v 10:00 v Krémech proti stárnutí od Fabra Comunicación

Nový kurz, nové potřeby a nová kosmetika k jejich uspokojení. Kdybychom se v červnu bavili o tom, jak nesmírně komplikované bylo vybrat si fotoprotektivní solární, dnes děláme totéž s Krém proti stárnutí. Jak zjistit, kdo jsou nejlepší krémy proti stárnutí trhu, když jsou miliony? A nabídka je široká. A nám se to líbí! Samozřejmě, uvědomujeme si, že někdy může být obtížné pochopit, který z nich nejlépe vyhovuje potřebám naší pokožky.

Jak vybrat ten nejlepší krém proti stárnutí?

  • Zeptejte se nás a odpovězte: Jaký typ pleti mám? Toto je nejzákladnější a nejzákladnější krok k výběru dobrého krému, ať už je to hydratační, proti stárnutí, proti skvrnám… Je to určitě víceméně jasné, ale v každém případě si pamatujeme, jaké typy pleti máme. . Naleznu: suchou pleť, normální pleť, mastnou pleť, citlivou pleť, smíšenou pleť, dehydrovanou pleť, atopickou pleť… Je v místnosti někdo, kdo vlastně neví, co je to za typ pleti? No v tomto návodu najdete odpověď.
  • identifikováno značka na které chceme zaútočit. To znamená znát svou pleť a rozlišit, jestli chceme odstranit mimické vrásky, vrásky, vrásky, fleky…
  • dobře si je prohlédni přísad a aktivní principy přítomných v jeho formulaci, ale zejména věnovat zvláštní pozornost jejich koncentraci v něm. Dokážu přepravit retinol, kyselinu hyaluronovou, vitamín C, oleje…
  • Najděte reference. To znamená, že se zeptejte svého lékárníka nebo důvěryhodného lékárníka, porovnejte informace ve specializovaných médiích, poraďte se s dermatologem nebo dermatologem.
  • Zkontrolujte opalovací krém.
  • Pořiďte si krém proti stárnutí podle našeho věku. Jinými slovy, potřeby pleti pětadvacetileté dívky nebudou stejné jako pleť padesátileté ženy. První se bude v zásadě snažit předcházet. Za druhé, útočí na známky věku.

nejlepší kréms Zdravaplet proti stárnutí

Noční krém Revitalift Laser od L’Oréal Paris

Noční krém proti vráskám © L’Oréal Paris (11,95 EUR)

Krém Vichy Liftactiv Supreme

Krém proti stárnutí © Vichy (23,56 €)

Lancôme Rénergie Multi Lift Ultra Cream SPF 20

Krém proti stárnutí © Lancôme (72,15 €)

Elizabeth Arden reparační a zpevňující krém na krk a dekolt

© Elizabeth Arden Ošetření proti stárnutí (73,90 EUR)

Krém Clarins Nutri-Lumiere

© Clarins Nutri-Light Cream (82,80 €)

Benefiční krém Shiseido

© Shiseido denní krém (64,80 €)

AGE Reserse krém, od ISDIN

© ISDIN AGE Reserse Cream (81,90 €)

Filorga Time Filler Cream

© Filorga krém proti stárnutí a noční krém (42,97 €)

Napsat komentář