Co je to nefritová role a jak funguje– tvůj kosmetický blog Doporučení A. Skarkova

Nefritová roláda může být nejzajímavějším beauty nákupem roku 2017, ale co většina lidí neví, je, že tento šperk, který stimuluje lesk, definuje lícní kosti a detoxikuje, není žádnou novinkou. Ve skutečnosti to, co je nyní oblíbené mezi majiteli lázní, vydavateli wellness, top modelkami a samozvanými ženami závislými na kráse, je ve skutečnosti staré více než tisíc let a kdysi bylo vyhrazeno pouze pro čínskou královskou rodinu.

„Neinvazivní působení nefritového válcování a léčivé vlastnosti kamene mají své kořeny ve starověké medicínské tradici,“ vysvětluje Leila Carter, zakladatelka Jade Roller Beauty. „Tato prastará léčebná praxe je nedílnou součástí celkového zdraví těla již od sedmého století. Teprve nyní je západní lázeňská kultura na seznamu prádla pro její holistické výhody.

Jste zvědavý? Tady jsme se setkali s Carterem, abychom se dozvěděli více o nefritových rolích a jejich výhodách.

: Co je to jade roller a jak funguje?

Leila Carter: Nefritový váleček je kosmetický nástroj vyrobený z autentického a krásného nefritového kamene, který se navaluje na pokožku za účelem zdokonalování pokožky.

Stejně jako trénink i jadeitový běh může poskytnout estetické a zdravotní výhody. Běh s jadeitem působí jako relaxační masáž obličeje, která uvolňuje napětí, čímž pomáhá odvádět lymfatickou tekutinu, která se drží pod tkání. Tato tekutina působí jako „voda do koupele“ pro buňky, osvěžuje a doplňuje živiny.

Ale pokud se lymfatický systém nehýbe, tato tekutina může zadržovat toxiny a napětí před námi tím, že mačká čelisti a každodenní mimiku od stresorů, což způsobuje blokády. Nefritové válcování dává věcem do pohybu, otevírá tyto blokády a vyrovnává systém, aby stimuloval oběh, obnovu buněk a podporoval holistické hojení. Tím, že necháme obličejovou tkáň hluboce relaxovat, můžeme tuto tekutinu odstranit a vyhladit jemné linky a vrásky.

Odstraněním toxinů z těla lymfatickou drenáží a uvolněním blokád z tkání zároveň umožňuje proudění lymfy a energie (čchi) do meridiánového systému, čímž se dosáhne harmonie a rovnováhy. Mnoho klientů popisuje zážitek z válcování jadeitu jako „povznášející“ pro lícní kosti a čelist a „osvětlující“ jejich pokožku.

Otázka: Jaké jsou výhody používání nefritového válce? Jaké problémy s pletí budete nakonec řešit?

LC: Přemýšlejte o nefritovém válcování jako o cvičení pro vaši tvář a krk. Zlepšuje krevní oběh, tonizuje svaly, stimuluje produkci kolagenu, odstraňuje toxiny a může dokonce pomoci séra absorbovat rychleji a lépe fungovat. Existuje tolik známek stárnutí, které lze zmírnit revitalizací lymfatického toku a stimulací pokožky válcováním jadeitu. Vypuštěním přebytečné tekutiny mohou jadeitové role viditelně zvednout lícní kosti, tónovat tvář a snížit otoky a záněty, jednu z hlavních příčin stárnutí. Dokáže také vyhladit jemné linky, napnout ochablou pokožku, zvýšit buněčnou výměnu a snížit tmavé kruhy pod očima.

Otázka: Jsou všechny jadeitové role stejné? Jak poznáte dobré od špatného?

LC: Ne všechny jadeitové role jsou si rovny. Mnohé na trhu jsou vyrobeny z plastu a obsahují drsná barviva, některé z neetických zdrojů. Pravý nefritový kámen bude vždy působit chladně na dotek.

Jade Roller Beauty dodává své nástroje v Číně za použití nefritových kamenů nejvyšší kvality a 100% bezbarvých.

Otázka: Existuje více způsobů, jak použít nefritový váleček? Liší se technika v závislosti na kožním problému?

LC: Existuje tolik způsobů, jak použít nefritový váleček!

Pro otok, vyfouknutí a tonizaci lícních kostí: Použijte Jade Roller SPA s naší technikou lymfatické drenáže JRB, přesuňte lymfu k vnějšímu okraji obličeje a poté dolů po krku před narovnáním. Používejte neustále ve dne i v noci.

Pro jemné linky a uvolněnou pokožku: Použijte Jade Roller PRO se sérem s kyselinou hyaluronovou. Jakýkoli model nefritového válečku lze použít na séra, aby jim pomohl lépe fungovat, ale model PRO rozděluje tlak na jemné linky. Na rozdíl od botoxu, který doslova paralyzuje obličejové svaly, jde zde o rozhýbání stagnující lymfy a odbourání stresových vzorců, které se drží také v obličejových svalech.

Na oteklé oči a tmavé kruhy pod očima: Použijte váleček ráno, ihned vyjmutý z chladničky k dodatečnému ochlazení a v důsledku zúžení krevních cév. Postupujte podle techniky lymfodrenáže JRB.

Při poruchách temporomandibulárního kloubu (ATM) nebo bolest při stahování čelisti: Pomocí malé části válečku vytvořte uzly nad a pod čelistí, postupujte od brady k uchu a po krku.

Na bolesti hlavy: K okamžité úlevě použijte velkou a malou část válečku pro spánky a pokožku hlavy.

Pro ucpaný nos: Spodní částí válečku pracujte na obou stranách kořene nosu směrem k uchu. Před opětovným zametáním zastavte a zatlačte na body na vnější straně každé nosní dírky. Po každém pohybu se pohybujte po krku, abyste vypustili lymfu.

Otázka: Jak často byste měli používat jadeitovou roli, abyste dosáhli co nejlepších výsledků? A kdy je nejlepší jej použít?

LC: Doporučujeme každodenní a večerní používání, alespoň při rutinní péči o pleť. Masážní část jakékoli rutiny péče o pleť by měla trvat pět až deset minut a při použití nefritového válečku je nejlepší použít jej ráno na sérum (poté jej použít hydratační krém s SPF) a pokud se rozhodnete použít masku při večer, může být použit přes masku na stimulaci hojení pokožky a produkci elastinu.

Jade Beauty Roller je navržen jako pohyblivý model, takže můžete běhat s nefritem, kdykoli budete chtít! Jen nepřevalujte nefrit přes make-up.

D: Podle vašich zkušeností, jak rychle jste viděli výsledky?

LC: Rolling s nefritem vám při použití se sérem ukáže okamžitou redukci vzhledu jemných vrásek, ovšem nejviditelnějším okamžitým výsledkem je následná záře, pocit osvěžující lehkosti, uvolnění napětí a hluboké uvolnění obličeje. Jak říkáme v holistickém estetickém světě: „No flow, no shine!“

Otázka: Jaké produkty péče o pleť byste měli používat s nefritovým válečkem?

LC: Jakékoliv sérum nebo produkt, který rozlijete, pomůže zvýšit účinnost díky tomu, že jej tam zachytíte. Proto vám doporučujeme, abyste věnovali velkou pozornost seznamu složek produktů ve vašem arzenálu péče o pleť.

Otázka: Nějaké další tipy, jak ze své jadeitové role vytěžit maximum?

LC: Jade roll vnímáme jako dokonalý kosmetický nástroj, který lidem umožňuje dát sebe sama opět na první místo. Používejte jej jako pomůcku při péči o sebe a buďte s ním aktivní jako se zdravotním nástrojem. Zdraví lymfatického systému je drasticky důležité pro celkové zdraví, krásu a duševní pohodu. Vybavte se a slaďte své zdraví.

Napsat komentář