Co je Nu-Derm Fx™ od Obagi a jak se používá– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy Doporučení A. Skarkova

Vytvoření režimu péče o pleť na základě vašeho typu pleti a obav může být obtížné, zejména bez hloubkových znalostí a pokynů, které může poskytnout pouze dermatolog nebo kosmetička. To je důvod, proč klinické a profesionální značky péče o pleť, jako je Obagi, vytvořily systémy péče o pleť nebo rady péče o pleť sestávající z vysoce cílených ošetření, která synergicky působí na řešení specifické oblasti péče, aby se odstranily předpoklady z výběru. a kombinace produktů. který poskytuje přesně ty výsledky, které vaše pleť potřebuje.

Obagi, celosvětově proslavený řadou kvalitních medicínských ošetření (všechny je možné zakoupit pouze v ordinacích dermatologů, středních lázních a samozřejmě v Dermstoru), se může pochlubit některými z nejspolehlivějších systémů péče o pleť na trhu. Obagi je také první profesionální značkou péče o pleť, která navrhla své vlastní protokoly klinického výzkumu k pokrytí všech šesti odstínů pleti ve spektru Fitzpatricka. (Dr. Thomas B. Fitzpatrick, dermatolog na Harvardu, vyvinul toto spektrum v roce 1975, aby klasifikoval pokožku do šesti různých typů v závislosti na její reakci na sluneční záření, s hluboce pigmentovanou hnědou pokožkou na jednom konci a světlou pokožkou. pihavou na druhém konci konec.) Zatímco některé značky testují jen malý rozsah odstínů pleti, Obagi upřednostňuje začlenění – což znamená, že si můžete být jisti, že tyto produkty budou pro vaši pokožku fungovat.

Hrdinský systém Obagi, systém Nu-Derm Fx sistemul, je jen jedním z nejvíce doporučených systémů péče o pleť proti stárnutí dermatology na celém světě. Pokud jste byli velkým fanouškem značky, pravděpodobně víte, co nabízí. Pro neznalé systém nabízí kompletní ošetření pro ty, kteří trpí běžnými příznaky stárnutí pleti, jako jsou stařecké skvrny, nejednotný tón pleti, drsnost a bledá pleť.

Pokud Nu-Derm Fx zní jako něco, co byste chtěli vyzkoušet, ale stále si nejste jisti, jestli je to pro vás to pravé, nebojte se. Mluvili jsme s odborníky z Obagi, abychom lépe poznali Nu-Derm Fx™ a získali několik tipů, jak jej použít k maximalizaci výsledků.

Co je Obagi Nu-Derm Fx™ a čím vyniká?

Systém Obagi Nu-Derm Fx™ je klinicky ověřen a formulován tak, aby pomohl zesvětlit a rozjasnit pleť, zlepšit jednotný vzhled tónu pleti a zlepšit matnou pleť pro mladší vypadající pleť. Existují dva systémy formulované pro určité typy pleti: normální až suchou a normální až mastnou.

Systém Normal to Dry obsahuje následující produkty:

 1. Jemný čistící prostředek
 2. Toner
 3. Clear Fx™
 4. Exfoderm®
 5. Směs Fx
 6. Obagi Hydrate® hydratační krém na obličej
 7. Matný sluneční štít se širokým spektrem 50

Systém Normal to Oleos obsahuje následující produkty:

 1. Pěnivý gel
 2. Toner
 3. Clear Fx™
 4. Exfoderm® Forte
 5. Směs Fx
 6. Obagi Hydrate® hydratační krém na obličej
 7. Matný krém na opalování se širokým spektrem SPF 50

Jaké jsou jeho klíčové ingredience a proč jsou skvělé?

Arbutin je účinný prostředek k rozzáření pokožky. Systém Obagi Nu-Derm Fx obsahuje arbutinem vylepšené Clear Fx™ a Blend Fx™.

Clear Fx™ i Blend Fx™ jsou krémy na rozzáření pokožky, které obsahují 7% arbutinu, antioxidanty a kyselinu mléčnou. Clear Fx™ zlepšuje jednotný vzhled tónu pleti, zatímco Blend Fx™ pomáhá projasnit a rozjasnit pleť s bohatším a hustším složením pro použití na noc.

Pro koho je tato linka určena? Kdo by jej měl používat?

Systém Nu-Derm Fx™ je ideální, pokud máte:

 • Stařecké skvrny
 • Hrubá kůže
 • Erytém (zarudnutí)
 • Vášeň (žlutá pleť)
 • Hyperpigmentace (změna barvy)

Tento systém také pomáhá zlepšit tyto příznaky stárnutí pokožky pro zářivější a zdravěji vypadající pokožku:

 • Deset rybáků
 • Drsnost
 • Vzhled jemných linek a vrásek

Musím navštívit dermatologa předtím, než to vyzkouším? Jakákoli další opatření před testováním této linky?

Vždy doporučujeme, abyste se poradili s odborníkem na zdraví pokožky, abyste dosáhli optimálních výsledků; systém Nu-Derm Fx je však dostupný bez lékařského předpisu.

Potřebují všech 7 produktů, aby dosáhly úplného výsledku?

Ano, pro dosažení optimálních výsledků je třeba aplikovat dvakrát denně.

Jak dlouho bych měl používat tuto linku, než začnu vidět výsledky?

Čas potřebný ke změně vzhledu pleti je různý, ale viditelná zlepšení na pleti byste měli začít pozorovat během 18 až 24 týdnů.

Mohu při používání této řady používat produkty jiných značek?

Systém Nu-Derm Fx™ obsahuje robustní sadu produktů, které pečují o vaši pokožku, jako je čistící prostředek, toner, zvlhčovač a opalovací krém. Doporučujeme vám přidat do vašeho systému produkt s vitamínem A, jako je Obagi 360 Retinol 0,5 nebo 1,0, abyste měli kompletní režim omlazení pleti.

Jak bychom měli tyto produkty integrovat do Nu-Derm?

Smíchejte Obagi 360 Retinol 0,5 nebo 1,0 s Blend Fx™ pro večerní aplikaci. Kromě toho mohou pacienti zvážit přidání antioxidantu na dodatečnou ochranu před oxidačním stresem. Obagi Pro-C sérum v 10%, 15% nebo 20% může být navrstveno před Clear Fx™ na ranní aplikaci, jakož i ELASTIderm Eye Cream, který lze přidat po Clear Fx™ na podporu mladšího vzhledu očního okolí.

Máte nějaké další tipy nebo rady a proč ne, jak používat tuto řadu k dosažení nejlepších výsledků?

Důslednost je klíčem! Máte-li smíšenou pleť, začněte se systémem Normální až suchá.

Napsat komentář