Co je guar hydroxypropyltrimoniumchlorid?– Tipy pro zářivé vlasy a pleť

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Co je guar hydroxypropyltrimoniumchlorid?

.

Guar hydroxypropyltrimonium chlorid je kondicionér používaná v produktech péče o pleť a vlasy.

Guar hydroxypropyltrimonium chlorid je ve vodě rozpustná složka získaná z rostlinných zdrojů. Běžně se používá ve výrobcích pro péči o vlasy, protože pomáhá snižovat krepovatění a zároveň zachovává objem.

divize

Guar hydroxypropyltrimonium chlorid

dobrý: Pomáhá upravovat pokožku a snižuje statickou elektřinu mezi prameny vlasů, čímž snižuje krepovatění a statickou elektřinu.

není to tak dobré: Tady není co uvádět, Guar hydroxypropyltrimonium chlorid je ve skutečnosti široce používaná složka v průmyslu péče o pleť a je obzvláště užitečná v produktech péče o vlasy.

Pro koho to je? Všechny typy pleti kromě těch, o kterých je známo, že jsou na ni alergické.

Synergické složky: Funguje dobře s většinou složek.

Dávejte pozor: Tady si není na co dávat pozor.

Proč se používá guar hydroxypropyltrimoniumchlorid?

Guar hydroxypropyltrimonium chlorid je kondicionér pro pokožku i vlasy, což znamená, že pomáhá hydratovat. Zatímco hydroxypropyltrimoniumguarchlorid se někdy používá v přípravcích pro péči o pokožku, častěji se používá v produktech péče o vlasy.

Hydroxypropyltrimonium guar chlorid se nejčastěji používá ve výrobcích pro péči o vlasy kvůli další výhodě snížení statické elektřiny ve vlasových pramenech. Pomáhá to snížit krepovatění a minimalizovat krepovatění. Dělá to tak, že má pozitivní náboj, neutralizuje negativní náboje na vlasech, které způsobují statickou elektřinu. Guar hydroxypropyltrimonium chlorid je také lehká přísada, která se často používá namísto jiných antistatických přísad, které jsou těžší a zatěžují vlasy.

Je guar hydroxypropyltrimoniumchlorid bezpečný?

Cosmetic Ingredient Recenze Panel, skupina zodpovědná za hodnocení bezpečnosti a účinnosti složek péče o pleť a kosmetických složek, zhodnotila dostupné údaje o hydroxypropyltrimonium guarchloridu. Na základě dostupných studií Panel expertů určil, že guar hydroxypropyltrimoniumchlorid je bezpečný pro použití. S touto složkou nebo souvisejícími složkami se nevyskytly žádné problémy s toxicitou nebo karcinogenitou.

Napsat komentář