Co je ekzém? Tady je vše, co potřebujete vědět– Pečujte o svůj obličej přirozeně Andrea S. doporučuje:

Ekzém, kožní onemocnění podobné vyrážce, které se může projevit příznaky kdekoli na těle, je přítomno u 20 až 30 % Američanů, nejčastěji se vyskytuje u kojenců a dospělých žijících v suchém podnebí. Zjednodušeně řečeno, ekzém (také známý jako dermatitida) je stav, který způsobuje, že kůže člověka zčervená a svědí. Může to začít jako obyčejná vyrážka, ale když se poškrábe, kůže se zanítí a ještě více zčervená. Zatímco ekzém se obvykle poprvé objeví v dětství a dospívání, vyrážky se mohou objevit v jakémkoli věku.

Přestože se to na první pohled může zdát poněkud znepokojující a určitě to může být frustrující, ekzém se obvykle dá zvládnout. Čtěte dál a dozvíte se více o tom, co ekzém způsobuje, jak vypadá a co je nejdůležitější, jak si ulevit od příznaků.

Více než 30 milionů Američanů bojuje s kožním onemocněním zvaným ekzém. I když přijde ve formě svědící, šupinaté a suché kůže, ekzém je ve skutečnosti způsoben příliš velkým množstvím kvasinek ve střevě – vysvětluje Ben Johnson, MD. Kvasinky/toxiny se tlačí přes kůži, tehdy si začnete všímat příznaků. Přestože v současnosti není znám žádný lék na ekzém, je velmi možné zvládnout symptomy. Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci zmírnit ekzém.

Ekzém, který je často charakterizován svěděním, které způsobuje, že pokožka svědí, je červená, suchá a mimořádně citlivá, je běžnější, než si myslíte. Zatímco symptomy mohou spustit mnohé faktory, jako například strava a chemikálie, neměli byste celý život chodit po špičkách ze strachu z vyrážky. Zde je několik strategií a tipů, které vám mohou pomoci zvládnout váš stav.

Pokud patříte k milionům dospělých, kteří trpí ekzémem, víte, že je to víc než jen svědění. Kde se nachází na vašem těle a jeho potenciální příčiny vám mohou pomoci klasifikovat typ, který máte. Identifikace typu ekzému, který máte, vám pomůže lépe pochopit váš stav a možné možnosti léčby pro budoucnost bez svědění.

Ne všechno, co svědí, je ekzém a ne všechno, co svědí, je nutně psoriáza. Několik stavů se může navzájem napodobovat a způsobit červené, zanícené, suché skvrny nebo skvrny na kůži. Často je obtížné je rozlišit. Naštěstí existuje několik znaků a indikací, které mohou pomoci rozlišit tři nejčastější příčiny zanícené kůže, mezi něž patří ekzém (nazývaný také atopická dermatitida), psoriáza a kontaktní dermatitida. Čtěte dále a zjistěte rozdíl.

Zdá se vám, že vaše nepředvídatelná pokožka je červená, máte drsné, šupinaté a šupinaté skvrny, které často svědí? Nejsi sám. Téměř polovina americké populace přiznává, že má „citlivou“ nebo „velmi citlivou“ pokožku, která často trpí těmito příznaky. Dobrou zprávou je, že najít to nejlepší řešení pro váš stav nebude tak skličující jako najít to nejlepší řešení. Zjistěte, zda některé z těchto běžných kožních onemocnění nemůže být příčinou nevysvětlitelného zarudnutí kůže.

Máte-li ekzém, víte, že nízké teploty mohou znamenat velké kožní vyrážky. Ekzém (nazývaný atopická dermatitida) je chronické kožní onemocnění, které způsobuje suchou, šupinatou, svědivou vyrážku a suchý zimní vzduch může zhoršit vaše příznaky. Přestože v současné době neexistuje žádný lék na ekzém, pečlivé používání hydratačních krémů, pleťových vod a krémů vám může pomoci uklidnit pokožku a zmírnit příznaky ekzému. Chcete-li se dozvědět více o výběru správného produktu péče o pleť, jakož io tom, jak pečovat o pokožku se sklonem k ekzému, promluvili jsme si s odborníky z First Aid Beauty.

Napsat komentář