Co je dvoufázový čisticí prostředek ak čemu se doporučuje?| Zdravápleť

14. únor Bifázický čistící prostředek: Osm základních věcí, které musíte mít na radaru

Dvoufázový čistící prostředek je nejlepší univerzální čistící prostředek pro všechny typy pleti. Jedna věc je více než jasná: čištění je základní fází každé kosmetické rutiny, která je respektována. Pokud jsme nedávno mluvili o olejovém čističi a čistících kondicionérech, dnes je na řadě jeho starší bratr: slavné dvoufázové receptury.

Je to nezpochybnitelné gesto, jehož potřeba je více než předpokládaná. Pleť je třeba denně čistit, aby byla krásná, zářivá a zdravá. Pokud toto gesto ignorujeme, je jedno, jestli investujeme do luxusních krémů nebo se věnujeme kúrám, protože bariéra nečistot a stop make-upu brání aktivním složkám vykonávat svou práci.

Micelární vody, mléka, oleje, balzámy, pěny, tonika… Správně řečeno, odpověď spočívá v nalezení formátu, který nejlépe vyhovuje životnímu stylu každého člověka. Olej a mléko jsou zpravidla velmi dobré pro suchou pokožku, která zabraňuje jejímu vysušování. Když jsou mastné nebo smíšené, pěny a gelové textury jsou dokonalé, micelární vody jsou ideální pro citlivou pleť a dvoufázové vzorce jsou velké víceúčelové.

Proč je dvoufázový čistící prostředek dvoubarevný?

Dvoufázové čistící prostředky se na první pohled vyznačují tím, že mají dvě barvy, které se v klidu nemíchají. Složení produktu je totiž rozděleno na vodní část s přísadami rozpustnými ve vodě a olejovou část s přísadami rozpustnými v oleji.

Na jedné straně vodní fáze obsahuje povrchově aktivní látky, které zachycují nečistoty; a na druhé straně olejová fáze pomáhá odstraňovat špínu, která odolává povrchově aktivním látkám. Veškerá týmová práce.

Jak se používají?

Klíčem je protřepat produkt, aby se obě fáze promíchaly a spojily se tak funkce obou. Obvykle se nanášejí vatovými tampony nebo utěrkami.

Osm bifázických čistících prostředků, které byste měli vědět:

Zde je osm dvoufázových čisticích prostředků. Vyberte si ten, který vám nejvíc vyhovuje!

GARNIER SkinActive micelární voda v oleji

Formulován s micelami a arganovým olejem pro dvojitý výsledek. Pleť je na jedné straně důkladně vyčištěná a na druhé straně vyživená a hydratovaná. Navíc jako micelární voda nezanechává žádné mastné zbytky a nevyžaduje oplachování. Použijte to beze strachu!

COLLISTAR dvoufázový čistící roztok

Ideální k odstranění citlivých očí. Jeho složení zaručuje maximální toleranci, hloubkové čištění a nezanechává mastné zbytky. Respektuje kožní mikrobiom a je obohacený o inulin, extrakt z květů broskve, niacinamid a kyselinu fytovou. Vítězná kombinace, která čistí vaši tvář a zároveň ji respektuje, uklidňuje a hýčká. Navíc neobsahuje mýdlo, povrchově aktivní látky, silikony, parfémy, alkohol, minerální oleje, parabeny ani složky živočišného původu.

YVES SAINT LAURENT Přísně tajné dvoufázové čištění

Ideální pro oční okolí. Tento čistící přípravek YSL odstraňuje oční make-up a zároveň pečuje o vaše řasy, zklidňuje a odstraňuje prokrvení oblasti kontur. Navíc nezanechává na pokožce mastné zbytky.

ROC dvojčinný čistič očí

Stejně jako všechny dvoufázové čisticí prostředky je formulován s kombinací vody a oleje, který je ideální pro odstranění stop očního make-upu při respektování citlivé oblasti očí.

FARMASKIN Dvoufázový odličovač očí

Vhodné pro oblast obrysu. Tento dvoufázový čistící prostředek obsahuje malachit a islandskou termální vodu, takže těží ze svých uklidňujících a protidráždivých vlastností. Čistí oční okolí a zároveň hydratuje, vyživuje a posiluje řasy. Navíc nevyžaduje oplachování.

Dvoufázový čistící prostředek Olive Leaf od ZIAJA

Formulováno s vitamínem E, extraktem z olivových listů a ricinovým olejem. Odstraňuje i ten nejsilnější make-up, čistí pleť a posiluje a ošetřuje řasy. Navíc lze používat s kontaktními čočkami, je bez parfemace, barviv a je vhodný pro vegany. Na jedné straně vodnatá část hydratuje a osvěžuje pokožku, zatímco tuková část zjemňuje epidermis.

Čistící prostředek CLARINS Tonic Express

Formulován s pomerančovým extraktem je schopen odstranit voděodolný make-up jediným přechodem. Díky citrusovému extraktu osvěžuje, tonizuje a obnovuje hydrolipidickou vrstvu pokožky, respektuje její pH. Zázrak, i když spěcháte.

KUESHI voděodolný dvoufázový čistič očí a rtů

K odstranění make-upu z očí a rtů. Dokončuje dlouhotrvající, voděodolný make-up bez zanechávání mastných zbytků. Navíc je to přípravek vhodný pro citlivé oči a pro používání kontaktních čoček.

víš který je tvůj oblíbený?

Napsat komentář