Co je DERMAFLASH a jak jej používat– Tipy pro dokonalou pleť Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Pokud vás už jen pomyšlení na oholení obličeje děsí a vyvolává představy bolestivého strniště a zarůstání ženské brady, nejste sami. Ve skutečnosti rychlé vyhledávání online ukazuje, že většina lidí upřednostňuje voskování, ostření nebo laserovou proceduru k odstranění nežádoucích chloupků před holením obličeje. Co když vám však řekneme, že existuje i jiný typ „holení“, který nejenže zbaví vaši tvář nežádoucího broskvového chmýří, ale zanechá vaší pokožce zářivý lesk? Ano, slyšeli jste dobře: ‚jmenuje se to DERMAFLASHing. DERMAFLASH je domácí přístroj, který je inspirován kancelářským exfoliačním postupem zvaným dermaplaning, který jemně odstraňuje vnější vrstvu pokožky včetně chloupků na obličeji.

(Zajímá vás, jak to funguje? Tady je to, co se stalo, když členové týmu vyzkoušeli DERMAFLASH.)

Abychom o tomto módním domácím zařízení získali více informací, promluvili jsme si se zakladatelkou DERMAFLASH Darou Levy.

Řekněte nám tedy, co to vlastně DERMAFLASH je?

Dara Lvi: DERMAFLASH byl inspirován dermaplaningovou léčbou, a proto přináší podobné výsledky. Dermaplaning je ruční exfoliační ošetření, které využívá sterilní chirurgickou čepel a odstraňuje odumřelé kožní buňky, nahromaděné nečistoty a jemné chloupky. Toto lékařské ošetření je dostupné pouze v lékařských ordinacích a léčebných lázních a provádí jej kvalifikovaný lékař, zdravotní sestra nebo kosmetička. DERMAFLASH se narodil v lázních, které vlastním. Poté, co naše med spa absolvovalo 6000 dermaplaningových ošetření za pět let, uvědomil jsem si, že doma neexistuje žádné řešení a vytvořil jsem DERMAFLASH. Tento přístroj je poháněn jemnou zvukovou vibrací, která nabízí elegantní a pohodlné ošetření a zároveň zvyšuje efektivitu ošetření. Má několik vestavěných bezpečnostních prvků. Čepel Edge je kryta bezpečnostní klecí, která zajišťuje bezpečný a hladký výsledek.

Kdo by měl používat DERMAFLASH?

DERMAFLASH vymyslela žena pro VŠECHNY ženy. Tato malá kouzelná hůlka je vhodná pro ženy každého věku, barvy, typu a tónu pleti. Buňky naší pokožky se mění každých 28 dní. Pokud neděláme peeling, tyto buňky se hromadí a vedou k matné pleti. Když si z obličeje odstraníme nánosy, odhalíme jemnou, hladkou a zářivou pleť.

V čem je DERMAFLASH lepší než žiletka, pokud jde o odstranění nežádoucího ochlupení?

Říkám to pořád: muži se holí, ženy blikají. Je důležité poznamenat, že DERMAFLASH není žiletka; je exfoliant, který odstraňuje také chmýří broskve. Muži si nechávají narůst koncové vlasy, které jsou jako kus měděného drátu. Ženám rostou vellusové vlasy, které jsou lehké a nadýchané. Čepel Edge je speciálně navržena pro jemnou pokožku na ženském obličeji. Pro ženu je neintuitivní používat přípravek určený pro mužskou pokožku a tvrdé vlasy. Mužské žiletky jsou ostré a pro ženu příliš tlusté.

Dalším rozdílem je, že muži si potřebují namazat vousy, aby byly náchylné k odstranění. DERMAFLASH se vyrábí na dokonale suché utěrce.

V čem se DERMAFLASH exfoliace liší od jiných typů exfoliace, jako je mikrodermabraze?

Za prvé, mikrodermabraze také neposkytuje odstranění chloupků. Mikrodermabraze je exfoliační ošetření, při kterém se využívají sací a abrazivní krystaly. Výsledky jsou pro někoho skvělé, ale pro mnohé může být léčba příliš agresivní a může vést k zarudnutí, otoku a malým modřinám. Nedoporučuje se ani lidem, kteří mají rosaceu nebo jsou náchylní k prasknutí kapilár. S léčbou jsou spojena i určitá rizika; většina je spojena s prováděním mikrodermabraze za sterilních podmínek. Pacienti jsou vystaveni riziku nákazy, pokud mikrodermabrazní aplikátor a vysavač nejsou správně dezinfikovány. Také, pokud se přístroj používá s příliš vysokým odporem, existuje riziko, že pokožku pacienta propíchnou jemné krystaly, které se používají k exfoliaci pokožky.

DERMAFLASH je JEDINÝ přístroj na trhu, který exfoliuje i odstraňuje broskvové chomáče. Nedochází k prostojům a výsledky jsou okamžité. DERMAFLASH nepodporuje zánětlivou reakci, protože nezahrnuje použití agresivních chemikálií, granulovaných krystalů nebo aspirace. DERMAFLASH vytváří dokonalý make-upový hadřík a umožňuje, aby péče o pleť vykonávala svou práci efektivněji.

Nezpůsobí však DERMAFLASHING náš broskvový květ, aby opět rostl rychleji a tmavěji?

Je to příběh starých manželek, které po odstranění budou chloupky na tváři opět hustší, tmavší nebo plnější. Pokud používáte DERMAFLASH týdně, vaše broskvové chmýří se udrží pryč. Pokud přestanete používat DERMAFLASH (a proč to děláte?), Vaše vlasy budou růst přesně tak, jako před prvním použitím.

Jak těžké je používat toto zařízení doma?

DERMAFLASH je 3-krokový proces: příprava, blesk a zklidnění.

Příprava je prvním krokem v procesu DERMAFLASH. Tento čistící prostředek, který je speciálně vyvinut pro přípravu pokožky na ošetření, vytváří dokonale suchý hadřík a vynáší na povrch všechny odumřelé kožní buňky, nahromaděné nečistoty a chomáč broskví. Prep umožňuje DERMAFLASH dělat své kouzlo nejefektivněji.

DERMAFLASH je ergonomicky správný, neexistuje nesprávná cesta k Flash. Takže neváhejte jít jakýmkoli směrem, nahoru, dolů, dovnitř nebo ven… bavte se! Nejlepší způsob, jak použít DERMAFLASH, je držet pokožku rovně prstem opačné ruky, aby se vytvořil hladký povrch. Podložky na hlavě zařízení budou sloužit jako vodítko. Umístěte tampon těsně nad povrch kůže, abyste dosáhli dokonalého úhlu a použijte krátké pohyby.

Je možné se v tomto procesu zranit?

DERMAFLASH je bezbolestný, bezpečný, rychlý a zábavný. S DERMAFLASH nejsou spojeny žádné prostoje a žádné vedlejší účinky. Jako u většiny věcí v životě však musí zvítězit zdravý rozum. Nikdy byste neměli užívat DERMAFLASH, pokud máte spálení od slunce, spálení od slunce nebo máte-li otevřené akné nebo jiné léze na tváři. Kromě toho se vyhněte retinolu den před a bezprostředně po použití DERMAFLASH. Konečně, ti na Accutanu by se měli léčbě zcela vyhnout.

Jak často byste to měli dělat a jak víte, jestli to děláte správně?

DERMAFLASH je určen k ošetření jednou týdně. Pokud budete postupovat dle návodu, je dobré svítit! Po prvním záblesku budete překvapeni, jak hladká a zářivá vaše pokožka vypadá a na dotek. Zlepšuje se průnik produktu a makeup pěkně klouže. Světlo se spíše láme než absorbuje a vytváří nádhernou záři. To vše proto, že jste odstranili bariéru, která je nad povrchem pokožky.

Napsat komentář