Clear Protect sprej na opalování SPF 50 Delial

Přišlo jaro! a ačkoli jsme si ještě nemohli pořádně užít sluníčko, tyto měsíce budu vypadat jinak Ochranné opalovací krémy vzít na vědomí a vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje vaší pleti.

Víš, že mě nebaví to říkat Nejlepší krém proti stárnutí je dobrý opalovací krém. A to nemluvím o 10 nebo 15, abychom zvážili dobrý opalovací krém musí mít SPF 30 nebo 50. Také vám říkám, že všechny ty opalovací krémy, které říkají, že mají více než 50 SPF, jsou čistě marketingové. Celá obrazovka je nemožná, takže na opalovací krém nemusíte utrácet majlant, jen musíte mít jasno v tom, čeho chcete dosáhnout.

Nejlepší krém proti stárnutí je dobrý ochranný faktor proti slunečnímu záření

No dnes budu mluvit o Solární sprej Delial Garnier Clear Protect SPF 50. Tento krém používám už dlouhá léta a pravdou je, že nevím jak vy, ale já mám k opalovacím krémům vztah lásky a nenávisti.

Myslím, že nejsem jediný, kdo nesnáší ten lepkavý pocit, který některé opalovací krémy zanechávají na mé pokožce. Položí nohy na pláž a mé tělo se stane magnetem písku a já se zašpiním a… rozruším. Z tohoto důvodu jsem poslední roky hledala krémy, které nejsou přehnaně mastné.

Transparentní opalovací krém SPF 50 na tělo Delial Garnier

  • Suma: 200 ml
  • cena: 13 EUR (Přímý odkaz)
  • SPF 50
  • jednoduchá aplikace
  • ne tlustý
  • transparentní úprava
  • Voděodolný
  • přísad (INCI): denaturovaný alkohol, homosalát, oktokrylén, etylhexylsalicylát, butylmetoxydibenzoylmetán, C12-15 alkylbenzoát, drometrizol trisiloxán, kopolymér etyléndiamín/stearyldimer dinoleát, akryláty/kopolymér kopolyméru, akrylyloktoxyloxyl, axylaldehyd, akryloxyloxyl, axalaldehyd benzylsalicylát, benzylalkohol, alfa-izometyl ionón, bht, butylfenyl methylpropionál, citronellol, citral, kumarin, parfém

V tomto případě, a jelikož jde o „průhledný“ opalovací krém, první složka obsahuje alkohol. Normálně se produktům s touto složkou vyhýbám ale o opalovací krém nemám zájem nebo tento nebo písek se na mě lepil celý den 😉

Druhá složka na seznamu, homosalat, je filtr, který přeměňuje ultrafialové záření na infračervené záření (méně škodlivé pro pokožku). Tato složka nemá velmi dobrou pověst, neboť velmi znečišťuje životní prostředí.

Jako třetí ingredience oktokrylen, velmi častý v opalovacích krémech a může způsobit alergické reakce na citlivou pokožku. zbytek jes alergeny, kondicionéry nebo rozpouštědly.

Můj názor

Funguje a jeho textura mě přesvědčila i když teď s blogem hledám jiné vzorce a kompozice, abych mohl zkoušet a komentovat jiné varianty.

Ano, to je pravda docela dobře odolává vodě neboť někdy když vylezu z bazénu nebo moře tak si to hned neaplikuji a ochráni, i tak ti řeknu že účinnost není stejná tak když když to vrátíš když vyjdeš z vody tak jednou suché, čím lépe, tím lépe

Je také důležité změřit jeho účinnost a aplikovat ho poněkud před sluněním, ale kromě jeho složek, o kterých je pravda, že má spoustu alergenů a jiných pochybných složek, je to sprej, který s ním velmi dobře funguje.

⭐Skóre: 6/10

zkoušel už někdo? Jaký je váš oblíbený tělový krém?

Napsat komentář