Clarkova botanická zahrada– Tipy na líčení a péči o pleť

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Clarkova botanická zahrada

.

Historie Clark’s Botanicals

Přestože značka péče o pleť Clark’s Botanicals byla oficiálně uvedena na trh v roce 2005, historie značky začala o několik let dříve. Koncem jara 2002 utrpěl zakladatel společnosti Clark’s Botanicals Francesco Clark oslabující poranění míchy při potápění v bazénu. Toto zranění způsobilo, že Francesco ztratil mnoho schopností souvisejících s centrálním nervovým systémem, jednou z nich byla schopnost pokožky produkovat pot. Zpočátku si možná nebudete myslet, že je to něco špatného. Věděli jste však, že bez potu se vaše póry ucpou, což vede ke vzniku akné?

Když mu nepomohly žádné volně prodejné přípravky ani přípravky na předpis, začal s pomocí svého otce, lékaře zkušeného v medicíně a homeopatii, experimentovat s domácími recepturami. Tyto zkušební formulace se staly prvními produkty v řadě Clark’s Botanicals. Dnes se Clark’s Botanicals vyvinul do komplexní řady produktů péče o pleť na rostlinné bázi, z nichž každý byl pečlivě formulován a vytvořen Francescem.

Jaké jsou nejprodávanější produkty Clark’s Botanicals?

Clark’s Botanicals navrhuje produkty pro každý krok vaší rutiny péče o pleť, včetně hydratačních krémů, péče o oči, sér, čistících prostředků a masek. Jelikož v jedné recenzi je příliš mnoho produktů, pokryjeme několik nejprodávanějších produktů Clark’s Botanicals.

Clark’s Botanicals vyhlazující mořský krém
Clark’s Botanicals Smoothing Marine Cream je vlastně první produkt, který Francesco představil svému bývalému šéfredaktorovi v Harper’s Bazaar předtím, než se Clark’s Botanicals stala společností. Dnes je Smoothing Marine Cream jedním z nejprodávanějších produktů značky. Tento krém na obličej funguje nejlépe pro stárnoucí pleť s matnou pletí a nedostatkem zářivosti. Říká se, že hydratuje, jemně exfoliuje a koriguje známky stárnutí.

Clark’s Botanicals Retinolový noční krém
Clark’s Botanicals Retinol Night Cream se doporučuje pro všechny typy pleti, které zápasí s nerovnoměrnou barvou, texturou nebo zbarvením. Říká se, že zesvětluje pokožku a snižuje viditelnost poškození sluncem, suchých jemných vrásek a velkých pórů.

Hluboce hydratační maska ​​Clark’s Botanicals
Clark’s Botanicals Deep Moisture Mask je krémová maska ​​a hydratační krém v jednom, který se doporučuje pro všechny typy pleti, které potřebují hydrataci. Říká se, že pomáhá minimalizovat známky zarudnutí a citlivosti a zároveň zvyšuje vitalitu a pružnost.

Jaké jsou klíčové složky Clark’s Botanicals?

V každém produktu Clark’s Botanicals naleznete nejdůležitější složku značky: Jasmine Absolute. Podle značky je patentovaný Jasmine Absolute umožňuje všem jejich složkám efektivněji fungovat na buněčné úrovni. Bohužel Clark’s Botanicals neposkytuje žádný výzkum na podporu tohoto tvrzení. Zatímco výtažek z jasmínu obsahuje prospěšné antioxidační sloučeniny, obsahuje také vonné složky, které mohou způsobit alergie. Nyní se podívejme na klíčové složky každého z nejprodávanějších produktů Clark’s Botanicals, které jsme načrtli výše.

Clark’s Botanicals Smoothing Marine Cream obsahuje 5% kyseliny glykolové odvozené z cukru, typu alfa hydroxy kyseliny (AHA). Jednou z hlavních výhod kyseliny glykolové je její schopnost exfoliovat pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zlepšením jejich rozkladu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší a zářivější pleti. Clark’s Botanicals Smoothing Marine Cream také obsahuje dehydrované mikrokuličky řas, které pomáhají hydratovat pokožku, atelokolagen, který pomáhá vyhlazovat jemné vrásky, a glukosamin HCL, který pomáhá chránit před volnými radikály.

Clark’s Botanicals Retinol Night Cream obsahuje retinol s postupným uvolňováním a vysoce účinný retinol. Jak možná víte, retinol je jednou z nejlepších složek k prevenci a zvrácení příznaků stárnutí. Ve skutečnosti bylo klinicky prokázáno, že retinol minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pokožky a redukuje rozšířené póry. Aby se minimalizovaly běžné vedlejší účinky retinolu (zarudnutí, podráždění, odlupování atd.), složení nočního krému Clark’s Botanicals Retinol Night Cream obsahuje koloidní ovesné vločky. Koloidní ovesné vločky jsou bohaté na beta glukany a avenantramidy, které zklidňují pokožku a zlepšují její hydrataci.

Většina složení masky pro hluboké zvlhčení Clark’s Botanicals se skládá ze syntetických změkčovadel, jako je isododecylneopentanoát, propandioldikaprylát/kaprát a PPG-3 benzyletheryristát. I když na těchto syntetických změkčovadlech rozhodně není nic špatného, ​​v této masce jsme očekávali více přírodních změkčovadel, jelikož značka silně podporuje používání přírodních složek. S ohledem na to, Clark’s Botanicals Deep Moisture Mask obsahuje extrakt z řas pro zlepšení hydratace, jakož i antioxidanty, jako je vitamín E a extrakt z japonského zeleného čaje.

Upozorňujeme, že všechny přípravky Clark’s Botanicals obsahují vonné složky. Značka používá přírodní vůně a esenciální oleje, avšak bohužel každá složka vůně může způsobit alergie, podráždění a dokonce poškození.

Kde se prodávají Clark’s Botanicals?

Clark’s Botanicals se prodává na webové stránce značky, jakož i v online obchodech třetích stran, jako jsou Walmart, Amazon, LovelySkin.com a další.

Jaké jsou zásady vrácení Clark’s Botanicals?

Zásady vrácení společnosti Clark’s Botanicals uvádějí: „Jakýkoli produkt v plné velikosti zakoupený u nás lze vrátit nebo vyměnit do 30 dnů od zakoupení z jakéhokoli důvodu. Upozorňujeme, že tyto zásady se nevztahují na zkušební soupravy ani na obnovení předplatného. I když vám rádi vrátíme nebo vyměníme váš produkt, nemůžeme bohužel refundovat náklady na dopravu.“

Je Clark’s Botanicals bez krutosti?

Clark’s Botanicals je značka bez krutosti, která má certifikaci PETA.

Clark’s Botanicals Reviews

Recenze na Clark’s Botanicals na stránce značky jsou celkově velmi pozitivní, většina produktů získala čtyři a pět hvězdiček. Existuje však několik negativních recenzí Clark’s Botanicals, o kterých byste měli vědět.

Pozitivní recenze na mořský vyhlazující krém Clark’s Botanicals potvrzují, že tento produkt skutečně pomáhá vyhlazovat pokožku a zároveň jí dodává „rozzáření“. Například jeden recenzent řekl: „Vyhlazující mořský krém oživil moji pokožku! Je krásně hydratovaný a pevnější. Zanechává pokožku jemnou a zářivou. Miluji, že si můžu okamžitě nanést podkladovou bázi a rovnoměrně se rozetře. Používám jej měsíc a vidím výrazné zlepšení textury pleti. Důrazně doporučujeme! „Existuje však několik negativních recenzí, které uvádějí, že tento krém způsobuje skvrny a podráždění a vůně je ohromující.

Pozitivní recenze nočního krému Retinol od Clark’s Botanicals uvádějí, že dobře hydratuje, redukuje jemné linky a pomáhá pokožce vypadat jasněji. Jeden recenzent například sdílí: „Miluji to! Používám ho už několik týdnů a nedráždí jako většina retinolů a ráno se mi leskne. , ve které doufali.

Existuje mnoho pozitivních recenzí na hloubkovou hydratační masku Clark’s Botanicals, která skutečně pomáhá vyhlazovat a zvlhčovat pokožku. Na tento produkt nejsou téměř žádné negativní recenze, našli jsme pouze jednu od zákazníka, který si myslel, že je příliš mastný.

Jaké jsou alternativy k Clark’s Botanicals?

Celkově se nám líbí skutečnost, že většina produktů Clark’s Botanicals obsahuje vysoké koncentrace klíčových, prospěšných složek. Jediný problém s Clark’s Botanicals je jejich důraz na vůni. Pamatujte: vůně není péče o pleť! Pokud hledáte značku produktů péče o pleť bez parfemace proti stárnutí, doporučujeme vám Formulyst.

Chcete mít prospěch z retinol bez dodatečného zápachu? Vyzkoušejte noční krém s retinolem proti stárnutí. Namísto použití standardního retinolu obsahuje receptura inovativní technologii zapouzdřeného retinolu, která dodává pokožce vyšší koncentraci retinolu pro intenzivní omlazení. Noční krém s retinolem proti vráskám také pomáhá udržovat hydrataci a obnovuje funkci ochranné bariéry pokožky pomocí změkčovadel, jako je světlicový olej, skvalán a jojobový olej.

Při hledání účinné a bezpečné péče o pleť nemusíte dělat kompromisy. Carrot & Stick přistupuje k péči o pleť s tvrdou láskou a dokonale vyvažuje sílu rostlin s nejnovější vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář