Citrusový královský svatební parfém Meghan Markle a prince Harryho má nejromantičtější příběh

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Citrusový královský svatební parfém Meghan Markle a prince Harryho má nejromantičtější příběh

.

Královská svatba Meghan Markle a prince Harryho, od svatebního dortu s citrónem a bezem až po divoké anglické růže, nadchne smysly.

A teď má královský pár oficiální vůni díky luxusnímu parfumérskému domu Floris London.

Floris, jediný parfumer, který dostal od královny královský rozkaz, vytvořil svatební vůni inspirovanou Bergamottem di Positano, hřejivou unisex vůni s citrusovými tóny a velmi romantickým příběhem.

Getty Images

Vůně byla vytvořena na počest Charlese Josepha Pagliana, který začátkem 19. století opustil enklávu malé rybářské vesničky Positano na pobřeží Amalfi, aby odcestoval do Anglie a oženil se se svou milovanou Mary Floris.

Pagliano a jeho manželka se oženili s rodinou Florisových a stali se majiteli hotelu Sabloniere na Leicester Square a začátkem 19. století si po více než tři desetiletí udržovali dvůr v centru Londýna jako první vstupní bod a domov pro italské hosty.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Parfumeré popisují vůni jako „živou kombinaci pomerančového květu s nádechem vanilky, která propůjčuje jemnost a krémovost k doplnění počátečního vyzařování.“

Díky Meghanině lásce k cestování a italskému pobřeží (dle jejího již vymazaného instagramového účtu) by vůně byla dokonalým doprovodem na jarní svatbu páru.

Instagram Meghan Markle

Floris si Harry a Meghan vybrali roky poté, co značka uvedla na trh vůni Bridal Bouquet pro svatbu prince Williama a Kate Middletonové. Floris také vyrábí nový parfém pro královnu každý rok na její narozeniny.

Bohužel značka zatím nezveřejnila oficiální vůni dvojice ani design flakonu, ale flakony originálního parfému Bergamotto di Positano od Floris si můžete koupit zde.

Floris London

No, to je jeden ze způsobů, jak se cítit, že jste součástí velkého dne páru, že?

.

Napsat komentář