Citronový šampon z Desert Essence Organics Tea Tree

Jak uvidíte s příspěvkem Iherb myslí mi běhá ráda zkouším hodně kosmetiky a pokud ano přírodní kosmetika To ti ani neříkám. Proto když jsem objevil tento internetový obchod, zamiloval jsem se.

Produkt, který vám dnes přináším, je jedním z mnoha, které jsem už vyzkoušela. Vybral jsem si ho, protože jsem ho potřeboval šampon na mastné vlasy a velmi dobře mi mluvili o značce Desert Essence Organics. Také jsem neměl SLS ani SLES tak se mi ten nápad líbil ještě víc.

Desert Essence Organics Tea Tree šampon

  • SumaObjem: 237 ml
  • cena: 169,- Kč (odkaz na produkt)
  • 100% vegan
  • Netestováno na zvířatech
  • Bez parabenů
  • bez silikonů
  • Bez SLS / SLES (sírany)

Ingredience pro šampon s citrónem a čajovníkem s pouštní esencí

Šťáva z listů aloe barbadensis *, extrakt z citrónové kůry (citron) citrus *, kokosový glukosid (kokos/cukr), kokosový síran sodný (kokos), lauryl glukosid (kokos/cukr), decyl glukosid (kokos/cukor) droždí z kořene ředkvičky filtr, chlorid sodný, glycerin (palmový)*, olej z leptospermum petersonii (citronový čajovník), čajový olej z listů melaleuca alternifolia*, pantenol (provitamin B-5), extrakt z kořene lepidium meyenii ( ) *, extrakt z kořene yucca brevifolia (kaktus juky) *, extrakt z listů symphytum officinale (kostival) *, extrakt z listů kopřivy (kopřiva) *, extrakt z macrocystis pyrifera (mořské řasy) *, extrakt z kůry vr ) *, kyselina citrónová sorban draselný

Desert Essence Organics Tea Tree šampon nebo co je tentýž šampon Citron Y čajovník obsahuje dvě složky Cementování široce používané při léčbě tuků.

Co to slibuje? citrónový šampon je a hloubkové čištění na mastnou pokožku hlavy, odstranění přebytečného kožního mazu a důkladné čištění vlasů od zbytků jiných stylingových přípravků.

Jak vidíte, je to nutné Aloe vera Co první složka, extrakt z citrónové kůry jako druhý a pak vzít povrchově aktivní látky nebo detergenty odvozené z kokosu (sodný kokosový síran), které nejsou laurylsulfátem sodným nebo lauretsulfátem sodným, ale které plní stejnou funkci. Ve skutečnosti mnozí odborníci tvrdí, že značky přírodní kosmetiky je používají jako náhradu za „obávané“ sulfáty, ale je to totéž.

Můj názor

Od tohoto produktu jsem měl velká očekávání a byl jsem naprosto zklamaný. Měl jsem pocit, že mi neučistila vlasy. A nakonec jsem to minul spíše z povinnosti než z touhy.

Jeho složení nepřestává, přestože obsahuje extrakty a přírodní složky, být v jiném složení než ostatní.

⭐Skóre: 4/10

Chcete-li zadat první objednávku na stránce Iherb s kódem KDR525 dají vám slevu 5%. Navíc nyní z každého nákupu se vám na účet připíše 10% z toho, co minete 😉

Zkoušeli jste už tento citrónový šampon?

Napsat komentář