Citlivé oči? 8 makeupových produktů, které vás nerozpláčou| Zdravápleť

Jan 31 8 Citlivá oční líčidla, která změní váš život

Zveřejněno ve 12:17 v Cosmetics by Fabra Comunicación

Citlivé oči? Make-up by neměl být drama, pokud používáte správné produkty. Oční okolí, zejména kontura a oční víčko, je nejcitlivější, proto je mimořádně důležité věnovat mu zvýšenou péči, pokud máte citlivé oči. Jedná se o velmi tenkou pokožku s větší predispozicí na hubnutí a více vystavenou vnějším agresím. To je důvod, proč je důležité používat správný make-up pro citlivé oči.

Pokud trpíte citlivýma očima, podráždění, slzení, svědění a zarudnutí se jistě staly ve vašem každodenním životě samozřejmostí. Toto musí skončit. Rozlučte se se suchostí, odlupováním a jakýmkoli nepříjemným pocitem s těmito 8 život měnícími produkty na líčení citlivých na oči:

Pureté Thermale Cleanser pro citlivé oči od VICHY

Make-up je důležitý, ale rovněž make-up. Pokud se odličování stalo utrpením, může to být způsobeno tím, že používáte nevhodné nebo příliš agresivní přípravky. Proto je tento přípravek na čištění očí určen právě vám, protože má uklidňující funkci. Obsahuje nejen čistící látky, ale také hydratační a zklidňující aktivní složky jako alantoin, výtažek z chrpy či vitamín B5. co získáme? Odstraňuje make-up, uklidňuje, hydratuje a pečuje o naše oči. Navíc je testován pod kontrolou očí s citlivýma očima, neobsahuje parabeny a je hypoalergenní.

Pureté Thermale odličovač pro citlivé oči od VICHY 100 ml (6,95 €)

Toleriane Dermallergo Eyes de LA ROCHE-POSAY

Dokonalý spojenec pro pokožku lidí s alergiemi, intolerancemi nebo velmi reaktivní pokožkou. Doporučuje se aplikovat denně, ráno a večer po vyčištění pleti. Postarejte se o citlivé oči náchylné k podráždění, opravte je, uklidněte a zvlhčete. Jeho složení zvýrazňuje kombinaci neurosenzinu a niacinamidu, což jsou dvě silné aktivní uklidňující složky, které omezují nepohodlí pokožky. Jeho receptura navíc obsahuje vysokou koncentraci termální vody La Roche-Posay, která je ideální pro péči o citlivou nebo podrážděnou pokožku. Ideální krok, jak se dostat do vaší rutiny a zlepšit zdraví vašich citlivých očí.

Toleriane Dermallergo Eyes od LA ROCHE-POSAY 20 ml (16,68 €)

Hypoalergenní paleta make-upu od BELL

Ne všechno bude čistič a kondicionér, je zde také makeup. A je to tak, že lidé s citlivýma očima chtějí mít možnost malovat si oči. Tato paletka očních stínů obsahuje osm vysoce pigmentovaných odstínů, které kromě toho, že jsou dokonalým spojencem pro desítku, jsou ohleduplné k citlivým očím. Jedná se o produkt testovaný pod dermatologickým a oftalmologickým dohledem, který kromě toho, že je hypoalergenní, nabízí dlouhotrvající make-up vhodný pro lidi s citlivýma očima.

Hypoalergenní paletka očních stínů od BELL (9,99 EUR)

24H Mono Velvet Eyeshadow od DEBORAH MILANO

Dermatologicky a oftalmologicky testováno pro dlouhotrvající oční make-up. Jeho složení je obohaceno o silikonové oleje, které zajišťují dokonalé promíchání, krytí a pohodlí bez podráždění nebo poškození nejcitlivějších očí. Líčení už nebude drama.

24 Hour Mono Velvet Eyeshadow od DEBORAH MILANO (5,95 €)

Tekutý oční korektor BELL Hypo

Citlivý obrys? Narovnejte tento tekutý korektor a zapomeňte na svědění a zarudnutí. Dokonale kompatibilní s citlivýma očima, tento korektor je bez parfemace a má velmi vysokou toleranci pro citlivou pokožku nebo pokožku náchylnou k podráždění. Netřeba dodávat, že byl dermatologicky a oftalmologicky testován, aby pečoval o vaše oči a zároveň eliminoval projevy únavy nebo únavy.

Tekutý oční korektor BELL Hypo (4,49 EUR)

Voděodolná tužka na oči CLARINS

Tato citlivá tužka na oči je také odolná vůči vodě. Často si myslíme, že make-up pro citlivé oči nevydrží tak dlouho nebo že okamžitě vybledne: omyl. Tato tužka na oči, kromě toho, že je odolná vůči vodě a vlhkosti, nabízí intenzivní a dlouhotrvající finiš vhodný pro citlivé oči.

CLARINS voděodolná tužka na oči (11,31 EUR)

BIOGLOW 100% čistý ricinový olej na obličej

Tento olej možná neznáte, ale brzy se stane vaším nejlepším přítelem. Jedná se o přirozený hydratační a protivráskový přípravek, který vyživuje pokožku a rozpouští zbytky mastnoty a nečistot, které způsobují černé tečky a akné. Kromě toho stimuluje růst řas a vlasů a je výborným zvlhčovačem nehtů. Nejlepší? Je kompatibilní is citlivýma očima. Zamilujte si jeho všestrannost bez zarudnutí nebo podráždění.

100% čistý ricinový olej BIOGLOW (3,99 EUR)

Paletka tepla na oči a tvář BAREMINERALS Fireside

Ano make-upu pro citlivé oči. Tato paletka má všechno. A neobsahuje jen opalovač a 4 oční stíny, ale je také ohleduplný k planetě a vašim očím. Byl vytvořen s cílem snížit dopad na životní prostředí, neboť je vyroben z papíru s certifikátem FSC a bez plastů. Kromě toho, že respektuje planetu, respektuje vaše oči, aniž by dráždil nebo způsoboval jakékoli nepohodlí. A 2 x 1 s plnými právy.

Fireside Warmth Eye & Face Palette značky BAREMINERALS (29,95 EUR)

Napsat komentář