Citlivá místa nalepte na Avène SPF 50+

V tomto bodě je to samozřejmé ochrana před sluncem je velmi důležitá a že jeho aplikací výrazně snižujeme šance, že v budoucnu budeme trpět melanomem.

Víš, toto léto jsem se rozhodl tě to naučit různé opalovací krémy v nejrůznějších formátechznát celou řadu opalovacích krémů na trhu a hlavně si vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vaší pokožce a vašim potřebám.

Dnes přicházím, abych si s vámi promluvil Opalovací krém Avène pro citlivé oblasti s SPF 50+. Velice pohodlný a funkční opalovací krém, se kterým si ochráníte tvář před sluncem i ty nejzanedbanější partie těla.

Ochranná tyčinka proti slunci Avène

  • Suma: 8 gr
  • cena: 7 eur (Přímý odkaz)
  • nekomedogenní
  • Hypoalergenní
  • Voděodolný
  • přísad (INCI): oktyldodekanol, kokosový butylenglykol, polyethylen, mikrokrystalický vosk (mikrokrystalický vosk), butylmetoxybenzoylmetan, oktokrylen, hydrogenovaný ricinový olej, bis-ethylhexyloxyfenol metoxyfenyltriasinsyntetický vosk, včelí vosk (bílý vosk), oxid titaničitý [nano]stearylstearát, termální voda avene (avene aqua), B HTtriglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, decylglukosid. dimetikon, parfém (parfém), methylen bis-benzotriazolyl tetramethylbutylfenol [nano]cross-polymer methylmetakrylát, propylenglykol, oxid křemičitý, tokoferylacetát, tokoferylglukosid, voda (aqua), xantanová guma.

od Aven vysvětlit to nabízí chránič hole vysoká tolerance a vysoká ochrana tváří v tvář blesku UVB a UVA. Kromě toho naznačují, že vzorec obsahuje silný antioxidant pro boj proti volným radikálům.

nemastná a transparentní textura díky čemuž je jeho aplikace velmi pohodlná. Používá se hlavně na betonové povrchy uši, nos, rty, lícní kosti nebo oblast horního rtu velmi náchylné k melasmu (skvrny nebo lokalizovaná hyperpigmentace, která se vyskytuje v důsledku těhotenství nebo užívání antikoncepčních tablet).

Vysvětlím vám složení a na závěr vám řeknu svůj názor na to, co tato ochranná tyčinka Avène opravdu slibuje a nabízí.

V seznamu složek jsme fialovou barvou zvýraznili opalovací krémy, které obsahuje. V zelené dobré ingredience, ve žluté jiné pochybné nebo neochotné a v červené ty, které jsou považovány za potenciálně škodlivé pro náš organismus.

The první ingredience co vidíte, nezabarvil jsem je, protože jsou vosky nebo polymery, které se používají ve vzorci pro dát mu pevnou konzistenci na tento opalovací krém. Potom přijde opalovací krémy, které jsou většinou chemické i když v nanočásticích najdeme také oxid titaničitý, což je fyzikální opalovací krém.

Jak ti vždy říkám Opalovací krémy mají mnoho negativních kondicionačních faktorů vzhledem k tomu, že mnoho z nich velmi znečišťuje životní prostředí. Mnohé další mohou být také škodlivé pro tělo, protože se hromadí a mohou způsobit alergie nebo jiné patologie. Avšak i když vám dávám tyto informace (o kterých si myslím, že by je měl vědět každý), Vždy používám opalovací krém s chemickými filtry a fyzikálními filtry. Věřím, že z dlouhodobého hlediska, a přestože tyto složky nejsou zcela prospěšné, nám pomáhají vyhnout se spálení kůže, které je podle mě velmi znepokojující a se kterým „bulletiny“ na rozvoj rakoviny kůže geometrickou radou přibývají. Pokud si tedy mám vybrat mezi vznikem nemoci nebo patologie v důsledku nahromadění opalovacích krémů nebo zvýšením pravděpodobnosti, že budu trpět rakovinou kůže, upřednostňuji to první.

Můj názor

Jak již bylo řečeno, řeknu vám, co si myslím Opalovací krém Avene. Než začnu, rád bych rozebral ten „silný“ antioxidant, kterým značka disponuje, ale který je stále na vrcholu žebříčku a tedy jeho účinnost taková není.

Co při tom zdůrazňuji hůl je její textura a povrchová úprava. Velmi dobře se nanáší a zůstává úplně transparentní. Navíc bytí pevný formát Dá se nosit s sebou a jeho malá velikost se hodí téměř všude.

Říká se, že je za citlivou pleť, ale myslím, že ho zvládne každý a zejména pokud se používá jako ochranný reaplikátor (nikdy ne jako hlavní opalovací krém).

Kromě toho je nekomedogenní tak pleť se sklonem k akné nebo mastnou pleť Mohu jej používat bez problémů.

Nosím ho v tašce nebo batohu a koupila jsem si ho hlavně proto, abych si odlepil flek, který se mi objevil na horním rtu od antikoncepce. K použití stačí sundat kryt, otočit spodní nit a vysune se tyčinka, kterou naneseme několika přechody po ošetřované ploše. Používám ho většinou na obličej, ale funguje skvělé na jizvy které chtějí chránit.

Zkrátka si myslím, že je to skvělý produkt z hlediska formátu, ochrany, povrchové úpravy a výsledku. A s opalovacím krémem v tomto stylu neexistuje žádná výmluva, jak se chránit před sluncem ☀

⭐Skóre: 8/10

Používali jste také opalovací krém?

Napsat komentář