Čistící pěna 1000 andaluských růží

Změnila jsem celý svůj denní režim, abych se přizpůsobila změnám na mé pleti. Potom jsem hledal přípravek na čištění obličeje, který by poškozoval dermis co nejméně. A v tom hledání se objevil Čistící pěna 1000 Roses de AndalouA čisticí obličejový prostředek pro citlivou pokožku

Je zvláštní, že je to jediný produkt mé rutiny, který je se mnou dodnes, poté, co jsem Roacutánu po dlouhé době skončil.

Andalou Naturals, čistící pěna, 1000 růží

  • SumaObjem: 163 ml
  • cena: 249 Kč
  • Netestováno na zvířatech
  • Hypoalergenní
  • Vegetariánská
  • přísad: šťáva z aloe barbadensis*, destilát z damascénské růže, decylglukosid, metylovaný kokosový ořech, rostlinný glycerin, sorbitol, glycerylkokát, psí růže a Oleje z punského granatum*, alantoin, PhytoCellTec (alpská růže, malus domestica, vitis solar) a BioActive 8 Berry * komplex, uklidňující komplex (kyselina hyaluronová, kůra magnólie lékařské, buňky listů fénix dactylifera a výtažky z boswellia serata), pantenol, výtažky z velblouda sinensis a ibišku sabdariffa *. kyselina citrónová, tokoferol, benzoát sodný, sorban draselný, ethylhexylglycerin, citrusové mandarinkové oleje a pelargonium graveolens, růžový centifolia olej.

Toto pleťová voda na čištění obličeje citlivé domény, která má značku přírodní kosmetika Andalou Naturalsje určen pro lidi se suchou nebo jemnou pokožkou, která je mírně podrážděná nebo zarudlá.

je a růžová vodní pěna s kmenovými buňkami z alpská růže co odstraňuje nečistoty a make-upzároveň s granát (Punský granatum olej), cel Kyselina hyaluronová a Aloe vera (šťáva z aloe barbadensis) Pomáhá obnovit hydrataci pokožky a její pH.

Nese kmenové buňky alpské růže registrované jako PhytoCellTec (alpská růže, malus domestica, solar vitis) co zklidňuje pokožku pomáhá eliminovat podráždění a obnovit jas tváře.

Můj názor

První věc, o které musím říci čistič obličeje 1000 andaluských růží věc je velmi se šíří. Navíc jeho balení pečlivě s vařit který mění kapalinu na pěnu je fenomenální. Tato kosmetická značka se velmi stará o své balení a je ceněná.

Co se týká složek odličovače, musím říct ano, nošení sulfátů. Nejsou známé jako SLS nebo SLES, ale jsou. Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah.

Pravda mi šla opravdu dobře voní jako růže nepatří mezi mé oblíbené. S malým množstvím pokryje celý obličej a pocit při aplikaci je velmi dobrý.

Používám ho k čištění obličeje ráno a večer a mám-li make-up, nejprve se odlíčím čistícím máslem z The Body Shop a pak si udělám druhé čištění pěnou 1000 růží od Andalou. Po těchto dvou krocích je pleť velmi čistá a všiml jsem si, že není tak agresivní jako jiné čistící prostředky pro mastnou nebo smíšenou pleť, které zanechávají na tváři nadměrné napětí.

Zatím to neopakuji, protože chci vyzkoušet jiné čistící prostředky, ale pokud máte jemnou pleť, nebo si děláte kúry na akné, jak tomu bylo v případě Mayesty, vřele doporučuji.

⭐Skóre: 7,4 / 10

Chcete-li zadat svou první objednávku na stránce Iherb, s kódem KDR525 dají vám slevu 5%. Kromě toho se vám nasbírá 10% z toho, kolik utratíte na každý nákup?

Kdo ještě vyzkoušel tento čisticí prostředek? Řekněte mi o svých zkušenostech s ním.

Napsat komentář