Čistící máslo Biofficina Toscana s červeným ovocem

Ano, přiznávám Jsem závislá na dvojitém úklidu. Odkdy jsem to objevil, nic jsem nezměnil. Už dva roky si tedy zvykám, že když přijde noc, nejprve si pleť vyčistím čističem na olejové bázi (máslo nebo olej), opláchnu a poté nanesu další čistič na bázi mýdla.

Pokud jste nezkoušeli, doporučuji, pleť je naprosto čistá a tato čištění jí vracejí život.

Na tento první krok dvojího čištění jsem použil spoustu olejů a maziv, ale stále jsou hledej takovou, která je dobrá, krásná a levná.

pro ty, kteří mě sledují Instagram To už víte první čistící máslo, které jsem použila byl jeden z The Body Shop heřmánek. Jeho složky nejsou špatné (není co psát), ale dobře odlíčí.

Další máslo, které mi prošlo rukama, byla korejská značka BanilaCo že jsem ho miloval a že jsem mu přísahal věčnou lásku, než ho před pár měsíci značka přeformulovala a nezměnila mnoho ingrediencí, jak jsem vám řekl v příspěvek A zmizelo z mého seznamu oblíbených čistících másel.

Dnes vám přináším další. Není to levné, ale má několik opravdu dobrých ingrediencí, které vysvětlím níže, a proto jsem to chtěl vyzkoušet Čistící prostředek na máslo Biofficina Toscana.

Čistící máslo Biofficina Toscana

  • Suma:
  • cena: 18,39 EUR (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Prunus amygdalus dulcis (sladký mandlový) olej, triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, myristyllaktát, laurylglukosid, máslo Butyrospermum parkii (bambucké máslo), bílý vosk, hydrogenovaný ricinový olej, polyglyceryl-2 dipolyhydr (jojobový) *, olej ze semen Vitis vinifera (hrozny), ovocný extrakt Morus nigra *, ovocný extrakt Vaccinium myrtillus (myrta), ovocný extrakt Ribes nigrum (černý rybíz), extrakt z plodů Ribes uva-crispa * , parfém, lecitin, tokoferol, askorbylpalmitát, kyselina citrónová.

Toto máslo, na rozdíl od jiných komerčních, má tu zvláštnost, že jde o přírodní kosmetický čisticí prostředek, máslo formulované s oleji jako sladký mandlový olej, hydrogenovaný ricinový olej, jojobový olej, olej z hroznových jadérek nebo olivový olej.

Jeho textura je dost hutná a na rozdíl od jiných je poněkud nákladnější na tání. Částečně je to způsobeno složením bílého vosku, který obsahuje.

Obsahuje také výtažky z červeného ovoce a seznam ingrediencí doplňuje vůně a konzervační látky, kterými jsou v tomto případě tokoferol nebo vitamin E, kyselina askorbová a kyselina citrónová.

Na základě jeho INCI bych tedy řekl, že stojíme před jedním z nejlepších čistících másel, jaké jsme vyzkoušeli. Pravdou je, že věřím, že pokud mohou být čističe tohoto typu založeny na přírodních olejích a ne na minerálech, mnohem lepší. Minerální i přírodní oleje nakonec udělají totéž, a to ke zředění makeupu, opalovacího krému či mazu, takže pokud mám na výběr, raději použiji něco přírodního.

Můj názor

Myslím, že je to a dobrý čistící prostředek ve formě másla. je ingredience, které milujia vůně červeného ovoce. Není vůbec silný a už vůbec ne syntetický.

Pokud mám dát dárek Dal jsem to do toho, co to je těžší roztát co ostatní. dopravu vosk, jojobový olej (což je také vosk) a další přísady jej dělají možná příliš hustým. Také mi to dělá a malá tvář (18,39 €), protože má sice dobré ingredience, ale myslím, že není problém až tak zvednout cenu.

Nádoba není vybavena špachtlí (jako většina), proto doporučuji, aby se produkt udržel v lepším stavu, nejprve si přesné množství nabrat prstem (raději se více či méně spletete) a tak Když začnete, nemusíte si dávat prst zpět, protože nejste moc hygienický.

Koneckonců, to je všechno Velmi se mi líbilo čistící máslo z červeného ovoce Biofficina Toscana, jeho vůně, textura a výsledky jsou vynikající a kdyby se lépe roztál, bylo by to mléko!

Pokud tedy chcete použít čistící máslo nebo jej použít v prvním kroku dvojího čištění s dokonalým INCI, tato možnost se vám bude líbit.

⭐Skóre: 8/10

Znal někdo toto máslo? Doporučte mi v komentářích čisticí másla, která používáte

Napsat komentář