Čistící kondicionér Sensifine SVR – zkušební kosmetika

Není žádným tajemstvím, že jsem fanouškem čistících kondicionérů. Zkoušel jsem toho hodně, ale nikdo mě nepřesvědčil. Tady na blogu, o kterém jsem vám mluvil Banila Co. který byl můj oblíbený, dokud ho přeformulovali, moc se mi líbil ten s Biofficina Toscana a to z Sensilis ale zatemnili mi zrak, když jsem je použil v očích (tak se to stalo každému). A k mému velkému zklamání jsem si ho koupil, protože jsem ho viděl na mnoha instagramových účtech a bylo to úplné zklamání: Coolmethics od Primor.

Jisté je, že když jsem poprvé slyšel o Čistící balzám Sensifine SVR Upoutala mou pozornost. Ale když jsem ji začal hledat, koupila ji polovina Španělska a byla vyprodána, takže moje touha po životě musela počkat a nakonec jsem ji před pár měsíci našla a dám vám ji. moje názory na čistící kondicionér SVR Sensifine a podrobně vám povím o mých zkušenostech s používáním za tyto 2 měsíce.

Promiňte za fotku, ale jelikož jde o stříbrnou nádobu, ingredience se moc nečtou

Složení SVR Sensifine čistící balzám

 • Suma: 100 ml
 • cena: cca 13,5 € v lékárnách
 • Složení (INCI): isopropylpalmitát, máslo butyrospermum parkii (bambucké máslo), kokosový olej nucifera (kokos), triglyceridy C10-18, glycerylkokoát peg-7, vosk ze semen Helianthus annuus (slunečnice), hydrogenovaný rostlinný olej , kyselina citrónová.

Jako vždy začneme jeho ingrediencemi. Jednoduchý vzorec, který vám rozeberu tak, aby nebylo pochyb o funkci každé jeho složky.

 • Isopropylpalmitát: je složka se změkčujícími vlastnostmi a rostlinného původu.
 • bambucké máslo: s nutričními vlastnostmi.
 • Kokosový olej: Kokosový olej vyživuje a hydratuje a dodává čistícímu balzámu SVR Sensifine lehkou vůni.
 • triglyceridy C10-18: a rostlinného původu. Přidává se ke zlepšení kosmetiky produktu.
 • Peg-7 glyceryl kokosový ořech: Je to lehká povrchově aktivní látka.
 • slunečnicový vosk: Pomáhá dodat máslu pevnou konzistenci a také pomáhá hydratovat čistící kondicionér SVR Sensifine.
 • hydrogenovaný rostlinný olej: další mastná složka složení, která pomáhá dobře odstraňovat nečistoty, opalovací krém a make-up.
 • pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinamát: plabreje tam, kde existuje, je antioxidant, který působí jako konzervační látka.
 • Kyselina citrónová: Používá se jako regulátor pH.

Jeho INCI mě od začátku přesvědčuje, protože má účinný produkt v několika ingrediencích. Se směsí olejů, tuků a některých specifických povrchově aktivních látek, které působí na čištění pleti. Je velmi ohleduplný k pokožce, takže pokud máte citlivou pokožku nebo rosaceu, můžete jej použít. Myslím, že tento Sensifine SVR čistící kondicionér je ideální pro smíšenou, suchou nebo citlivou pleť, pokud není mastná nebo nemá akné, jelikož obsahuje kokosový olej, což je olej, který pro tento typ nedoporučuji. kožené.

Recenze SVR Sensifine čistící balzám

A teď pojďme k názorům, vím, že ti, co jste se dostali až sem, to dělají a čekají na verdikt 😉

Začínám hodnocením obalu, který je podle mě nejslabší stránkou čistícího kondicionéru SVR Sensifine. Líbí se mi, že je to nádoba stoarů a tedy nevystavovat produkt vzduchu, ale když přijde léto, ingredience tak roztají, že když si ho jdete vyjmout, vyjde z něj pouze olivový olej a tedy nevyjde emulgovaný. .

Používám ho jako první krok ke dvojímu čištění odpoledne/večer, velmi dobře odstraňuje zbytky opalovacího krému, mastnotu a make-up. Velice dobře emulguje, díky svým složkám nemá ani vůni, která by ho vracela, ani není zcela voňavá, takže další velký pozitivní bod pro tento čistič SVR.

Kvalita-cena se mi zdá super a ingrediencí má 10. A odlíčí jak super makeup, tak voděodolný. A oči? Rozmazává se vám zrak, když jej používáte k odstranění make-upu? No NOOOO a proto se od nynějška tento čistící kondicionér SVR Sensifine stal mojí TOP1 čistícího másla.

⭐Skóre: 9,7 / 10

Řekněte mi, jestli jste to už zkoušeli, nebo jestli používáte čistící olej či kondicionér, který vám dělá dobře.

Napsat komentář