Čistící gel z měsíčku od Alma Secret VS. Kiehl’s měsíčkový čistící gel

Miluji, když najdu dva velmi podobné produkty! Jsem rychlý a srovnám je, abych zjistil, zda jsou to klony, nebo jestli je mezi nimi více rozdílů, než se zdá.

To se mi stalo. Alma Secret Ultra jemný a uklidňující čistící gel na obličej s měsíčkem a heřmánkem a Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foam Wash Gel.

Před časem jsem už vyzkoušela odličovač od americké značky, ale rozhodla jsem se koupit si opět cestovní velikost, protože jsem je chtěla zároveň otestovat.

Používám je téměř dva měsíce, abych si s vámi vědomě povídal o tom, jak se a priori zdají dva klony které používají měsíček jako hlavní nárok.

Porovnání Kiehls Marigold Cleanser a Alma Secret Marigold Cleanser

Ale hej, jako obvykle, když přijde na srovnávání, udělám to jiná skořepina Charakteristika kteří vlastní tyto dva produkty, aby je postavili proti sobě a zjistili, který z nich bude nejlepší. Proto vám o nich povím přísadjeho texturjeho kontejner a samozřejmě tvůj cena. Pojďme začít!

Složení Kiehls Calendula Cleanser vs Alma Secret Calendula Cleanser

INCI SECRET CLEANSERINCI KIEHLS CLEANER
Aqua (termální voda)
Lauril glukosid
Kokoamfoacetát sodný
decylglukosid
Kokosový glutamát sodný
Laurylglukosakarboxylát sodný
Kokosový glukosid
Glyceryl oleát
Glycerin
Výtažek z Calendula Officinalis
Extrakt z květin Anthemis Nobilis
Výtažek z Malva Sylvestris
Dimethylsulfon
Výtažek z ovoce Vaccinium Myrtillus
Extrakt ze Saccharum officinarum
Výtažek z ovoce Citrus Aurantium Dulcis
Citrusový citrónový extrakt
Extrakt z Acer Saccharum
Levandulový olej Angustifolia
Květový olej Anthemis Nobilis
Pelargonium Graveolens olej

Kyselina dehydrooctová
Benzylalkohol
IC 77492
kyselina mléčná
aqua
Kokoyl glycinátu sodného
Glycerin
Akrylátový kopolymer
chlorid sodný
fenoxyethanol
Citrusový olej z citrónové kůry
limonen
Hydroxid sodný
EDTA tetrazodická
Propylenglykol
Geranium Maculatum olej
Výtažek z květů heřmánku Recutita
citrónová
Výtažek z květin Calendula Officinalis
Cymbopogon schoenanthus olej
Extrakt Artemisia Absinthium

Kyselina citrónová

Složení čistícího gelu Alma Secret je v porovnání s přípravkem Kiehls víc, což není výhodou ani nevýhodou. Je to jen on Čistící prostředek Alma má mnohem vyšší množství rostlinných extraktů a olejů než ten druhý. Kiehls má základnější formulaci, což není špatné. Z mého pohledu existují dva různé vzorce, které jsou však docela přijatelné.

Ale možná vrcholem pro mě je, že konzervační látka (fenoxyethanol) jde dost vysoko. Přesné procento nevím, ale ve vzorcích je to většinou 1%. Proto vše, co přijde po něm, jde ve stejném poměru nebo ještě méně. Takže vzhledem k tomu a pokud se podíváte na seznam, to, co dává produktu název (což je měsíček), by byla jedna ze složek, která má nejméně.

Pro složení Nejraději mám čistící gel s měsíčkem od Alma Secret. Předem vám však mohu říci, že boj je téměř tady, protože i když se mohou zdát jako podobné produkty, rozhodující bude jejich účinnost (proč vysvětlím na konci příspěvku).

Čistící textura měsíčku Kiehls vs. Alma Secret čistič měsíčku

ČISTIČ DUŠE SECRETKIEHLS CLEANER
Velmi tekutý žlutý gel.

Voní po levanduli a emulgovaný vytváří lehkou pěnu.

Průhledný gel střední hustoty. Voní po citronu.

Když se emulguje s vodou, vytváří spoustu pěny.

A tady jsou rozdíly. z Secret Soul voní mnohem více příjemné ale al Kiehl’s se mi líbí jeho hustota a textura. V této sekci bych se jen těžko rozhodoval.

Když je opláchnete vodou, Kiehl’s zanechá čistší a pevnější pocit. Zatímco s Alma Secret je to pohodlnější pocit. tak tady Preferuji Alma Secret.

Balení a cena Kiehls čistič měsíčku vs Alma Secret čistič měsíčku

ČISTIČ DUŠE SECRETKIEHLS CLEANER
Kapacita: 250 ml (26 €)

Balení je průhledná plastová dóza s dávkovačem se zacvakávacím víčkem.

Chcete-li získat produkt, musíte láhev zmáčknout tak, aby vyšla přes malý otvor.

3 formáty: 75 ml (10 eur), 230 ml (29,50 eur) a 500 ml (50 eur)

Nádoba o objemu 75 ml je vyrobena z tmavého plastu a má zaklapávací uzávěr, zatímco ostatní dvě velikosti mají dávkovač, který musíte zmáčknout, abyste produkt dostali (mnohem lépe).

Pokud něco obě značky charakterizuje, tak to, že neupřednostňují obaly. Nejraději dávám do popředí ingredience a to se mi líbí.

Ale je to pravda vařit Ze dvou velkých velikostí Calendula Kiehls Cleansing Gel se mi líbí nejvíc.. Láhev Alma Secret je však těsná a těsná, ale dóza Kiehl’s o objemu 75 ml je velmi tuhá (dokonce i nálepka se odlepila). Takže Co se týče balení, vyhrává Kiehl’s v jejich velkých rozměrech.

V ní cena vždy mine americkou značku. Pokud o nich vždy něco mluvím, tak to, že si myslím, že trochu přehánějí cenu surovin, které nosí. Takže v té bitvě Soul Secret vítězí, protože i když jeho ceny nejsou příliš levné, je kompenzováno množstvím a kvalitou ingrediencí.

Mé názory na Kiehls Calendula Cleanser vs. Alma Secret Cleanser s měsíčkem

The nejdůležitější rozdíl mezi těmito dvěma je váš cíl resp cílové publikum. Protože navzdory tomu, že v jejich marketingu vyčnívají dva produkty, měsíček (myslím, že jeden má více měsíčku než druhý, dokonce lol) ale důležité jsou skiny, na které jsou zaměřeny.

Alma Secret koncentruje svůj čistící gel kalendáře lidí s zralou nebo citlivou pleť zatímco Kiehl’s on dělá pro mastnou nebo smíšenou pleť. No tak, téměř protipóly!

Proto je vzorec mýdla v obou odlišný. Hrubší a pěnivější textura gelu Kiehls je něco, co mastná pleť ocení. Cítí se jako velmi čistá pokožka.

Alma Secret zase vyrobila pohodlnější mýdlo. Speciální kvalitou ai když málo pění, pleť dobře čistí.

V tomto případě preferuji ten od Alma Secret, protože se mi zdá uctivější, ale co bylo řečeno, musíte pochopit, že jsou pro dva různé typy pleti.

A vy, vyzkoušeli jste je? Napište mi do komentářů, co si myslíte

Napsat komentář