Čistící gel Skintegra Amphibian – Kosmeticky testován

Ještě před pár lety Neuvědomovala jsem si důležitost používání dobrého čisticího prostředku na obličej aby naše kožní bariéra byla zdravá. Z tohoto důvodu se mi každý podzim začal pleť dehydrovat a já jsem nechápala proč, až do čtení a zkoumání jsem si uvědomila, že existuje mnoho čistících prostředků na obličej, které mohou být na pleť velmi agresivní a že mohou být za těmi epizodami dehydratace. . Často se této „agresivitě“ těchto produktů lze čelit aplikací tonika, které poskytuje hydrataci a pomáhá vyrovnávat pH.

Věřím však, že pleť by v žádném z kroků kosmetické rutiny neměla trpět. Takže, pokud je čistící prostředek velmi silný a již poškozuje hydrolipidickou bariéru, pro mě je to už špatný produkt.

Z tohoto důvodu jsem před mnoha lety odehnal silně vypadající čisticí prostředky na obličej receptury mnohem ohleduplnější k naší pokožce a ještě účinnější než ostatní čisticí prostředky. Produkt, který vám dnes ukazuji, je toho jasným příkladem.

The Skintegra čistící gel pro obojživelníky Má vynikající kombinaci složek na čištění pleti, než se o ni staráte. Chcete, abych rozebral ingredience a řekl vám o své zkušenosti? Inu, čtěte dál!

Skintegra čistící prostředek na obličej

  • Suma: 200 ml
  • cena: 15 € přibližně v lékárnách
  • přísada INCI: Voda, Glycerin, Kokoamfoacetát sodnýPentylenglykol, Lauril glukosid, betain, Kokosový glutamát sodný, Laurylglukosakarboxylát sodný, Bisabolol, Zinek PCA, Glukonát měďnatýsíran hořečnatý, xantanová guma, Senegalská akáciová gumaEDTA disodná, kyselina citrónová.

Obvyklé zelená aktiva které zvýrazňuji ve vzorcích, av ModráJak už to bývá u uklízeček, nechám to tak povrchově aktivní látky obsahující Obojživelník Skintegra.

The glycerin Je to vždy dobrá přísada do čistících prostředků na obličej, neboť pomůže co nejméně změnit kožní bariéru.

Na druhé straně, betain (betain) přispívá ke zlepšení a úpravě pokožky, jakož i další složky jako např. Zinek PCA a bisabolol, který zároveň uklidňuje epidermis. Také jsem zvýraznil arabská guma (Senegalská akáciová guma), která se používá pro své zahušťovací vlastnosti a také pro své protizánětlivé účinky.

A jak můžete vidět na fotografiích, produkt má světle modrý odstín, ale pokud se podíváte na INCI, nemá barvu. Je to proto, že namodralý tón je dán glukonátem měďnatým (glukonát měďnatý), který působí tak, že chrání kožní bariéru a dodává jí modrou barvu.

Mé názory na čistící gel na obličej Skintegra Amphibian

Od značky Skintegra jsem měl velká očekávání. Viděl jsem několik jejich INCI a okouzlily mě. Zůstala však druhá část: jejich testování a pravdou je, že nezklamali. Říkám v množném čísle, protože testuji i její oční konturu, o které jsem vám už řekla, že je to kosmetický wishlist????

fantastický vzorec a skvělé čisté aniž byste cokoli vysušili. Navíc se hodně roztírá a nanáší fenomenálně.

Pokud bych si ho měl nasadit, byl by to jeho dávkovač, který odstraní přebytečný produkt, pokud si nedáte pozor, což znamená, že může být poněkud čistší.

Mohu to použít všechny typy pleti ale především je to produkt, který k nim velmi přispívá Mastná nebo smíšená pleť s přecitlivělostí.

Jeho cena je také velmi konkurenceschopná a tuto značku naleznete v mnoha internetových lékárnách. Je to kosmetika, kterou si určitě zopakuji a která se určitě dostane rovnou do seznamu nejlepších čistících prostředků na obličej.

⭐Skóre: 9,1 / 10

A vy, znali jste značku Skintegra? Co máte nejraději při čištění obličeje?

Napsat komentář