Čistící gel na tvář z měsíčku a heřmánku Alma Secret

Jsou úžasné náhody, které objeví nové produkty, které zůstanou ve vaší koupelně navždy. To se mi stalo minulý rok Tajná duše.

Objevil jsem je během #desayunobloggerszaragoza a moc se mi líbilo jejich INCI a když jsem to vyzkoušel… zamiloval jsem se! Od té doby si kupuji více produktů k vyzkoušení a zatím musím říct, že je to značka, která stojí za to?

Dnes přicházím, abych si s vámi promluvil Čistící gel na obličej Calendula, vyrovnávající a čistící gel na obličej (Mám i tu okurkovou, o které vám brzy povím) ale dnes jdeme na to.

Ultra jemný a uklidňující čistící gel na obličej s měsíčkem a heřmánkem od Alma Secret

  • Suma: 250 ml
  • cena: 25 € (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Aqua (termální voda), laurylglukosid, kokosový amfoacetát sodný, decylglukosid, kokosový glutamát sodný, laurylkarboxylát sodný glukóza, kokosový glukosid extrakt z officinarum, extrakt z plodů Citrus Aurantium Dulcis, extrakt z citrónovníků, extrakt z Acer Saccharum, levandulový olej Angustifolia, olej z květin U Nobis, Anthemis Nobilis z pelargonium Graveolens, kyselina hydrooctová, benzylalkohol, CI7.

Váš INCI je skvělý, protože jej používáte povrchově aktivní látky (ty v olivově zelené barvě) který nenapadá pokožku proto zaručuje, že epidermis bude méně poškozena. Kromě toho obsahuje mnoho rostlinných extraktů, které odpovídají za zklidnění pokožky extrakt z měsíčku (Calendula Officinalis Extract)výtažek z heřmánku (extrakt z květin Anthemis Nobilis) nebo extrakt ze slézu (Výtažek z Malva Sylvestris).

Čištění se zlepšuje pomocí a snadná exfoliace kdo dělá kyselina mléčná (kyselina mléčná), extrakt z borůvek (Extrakt z ovoce Vaccinium Myrtillus) nebo extrakt z citronu a pomeranče (Výtažek z ovoce Citrus Aurantium Dulcis, Výtažek z ovoce Citrus Limon).

Jeho složky jsou šetrné k pokožce, takže rovnoměrné může jej použít atopická nebo reaktivnější pokožka. Navíc je nekomedogenní, hypoalergenní, bez krutosti, veganské a bez alkoholu nebo jiné syntetické látky.

Dodává se va Plastová nádoba o objemu 250 ml a žlutá barva, kterou má, je výsledkem barvy, kterou nosí. Je ve formě gelu ak jeho použití stačí pleť navlhčit a nanést trochu na celý obličej. The pěna, kterou vytváří, je velmi jemná (Například okurka odstraní více pěny) Je to způsobeno typem pokožky, na kterou se zaměřují, protože potřebuje čištění, aby ji uklidnilo a nezaútočilo.

Jedna věc, která se mi na odličovačích a tonerech této značky líbí, je jejich vůně. je objevit to a voní jako rostlinyv tomto případě přejeďte trochu více voní po citrusech.

Můj názor na Alma Secret Calendula Cleanser

Máte-li Suchá, citlivá, reaktivní nebo atopická pokožka je čistící gel ke zvážení. Moje je namíchána a ocenila to i ona, takže ji můžeme bez problémů použít.

Je skvělé vědět, že se jedná o jemné čistící prostředky, které pokožka obličeje potřebuje a zároveň co nejpřirozeněji.

Roztírají se hodně, protože množství, které přijde (250 ml), jde daleko. Používám ho ráno i večer. Ráno je to můj jediný čistící krok (jelikož nedělám dvojí úklid) a odpoledne, když přijdu domů, je to druhý krok ve dvojím úklidu, který dělám.

The pokožka není nic napnutá a ten pocit je velmi dobrý. Určitě se zopakuji, protože kvalita-cena se mi zdá jeden z nejlepších čistících prostředků na tvář, jaké jsem dosud vyzkoušela.

⭐Skóre: 7,7 / 10

Jste se pokusili? Řekněte mi své dojmy 😉

Napsat komentář