Čistící gel Bioderma Sensibio Moussant

Čištění obličeje je jedním z kroků v naší rutině, na který nejvíce zapomínáme a pravdou je, že je možná nejdůležitější, jelikož pleť nevyčistíme dobře, bez ohledu na to, jaký krém nebo sérum si na ni nanesete, nikdy nebude být. stačit.počet.

Už víte, že na svém blogu mám několik oblíbených čistících prostředků na obličej, jako je ten na cerave nebo toho Sukin. No a dnes přicházím s další do seznamu. The Pěnový gel Bioderma Sensibio Je to perfektní odličovač pro jakýkoli typ pleti a zejména pro citlivou pleť nebo pro ty, kteří trpí rosaceou nebo rosaceou.

Sensibio Gel Moussant Čistící gel pro citlivou pleť

  • Suma: 200 ml
  • cena: 12 EUR (Přímý odkaz)
  • Složení (INCI): voda, kokoamfoacetát sodnýpropandiol, laurylsarkozinát sodný, kyselina citrónová, kokos-glukosid, glyceryl oleátcitrát sodný, glyceryl isostearát peg-90, komplexní patent daf, Laureth-2, fruktooligosacharidytokoferol, hydrogenovaný palmový glyceridcitrát, LECITINaskorbyl palmitát.

Toto první vynikne v tomto vzorci Pěnový gel Bioderma Sensibio je jako povrchově aktivní látky Co je v něm (mýdlo) Jsem měkký tak dodají pleti efektivní čištění, aniž by ji poškodili (to jsou ty modré). Je to vytvořený produkt ke zlepšení tolerance citlivé pokožky nebo reaktivní díky patentovanému komplexu DAF (zelená v palcích). Udělal jsem malý průzkum, abych zjistil, jaká aktiva se skrývají za tímto patentem, a podařilo se mi objevit zkratky DAF Špatné Pokročilé dermatologické složení a spojuje 3 aktivní složky se zklidňujícími vlastnostmi, které zvyšují práh tolerance pokožky. Toto jsou ramnózaa MANNITOL a XYLITOLtři složky přítomné v celé řadě Bioderma pro citlivou pleť ao kterých jsem vám říkala, když jsem psala příspěvek o micelární vodě Bioderma Sensibio. Každý má svou roli v tomto komplexu DAF: ramnóza je uklidňující a protizánětlivá, mannitol působí na oxidační poškození s antioxidačním účinkem, zatímco xylitol zlepšuje hydrataci, protože pomáhá zadržovat vodu v pokožce.

Jedná se o INCI speciálně navržen tak, aby měl vysokou hydratační kapacitu a zabránil ztrátě vody, ke které může dojít v poškozené nebo poškozené pokožce.

Můj názor na čistící gel Bioderma Sensibio

Za tyto 4 měsíce používání jsem si ho zamilovala a vlastně jsem ho doporučila mnoha lidem, které trápí citlivá pleť nebo rosacea a funguje skvěle.

Koneckonců, je to a složení šetrné k pokožce velmi zaměřené na tento typ pleti, ale to Doporučuji pro všechny typy pleti kteří chtějí jeden efektivní čištění bez úniků nebo změna epidermis.

Obsahuje nulovou parfemaci a gelovou texturu, která vytváří jemnou, velmi chutnou pěnu, při které si všimnete, jak je čistý, ale bez zanechání pocitu zapečetění po opláchnutí.

Je to druhý krok dvojího čištění ideálního na noci a první a jediný krok na ráno, díky kterému si budete čištění užívat, aby zbytek aktivních složek ve vaší rutině po jeho aplikaci dokonale fungoval.

Také vy Lahvička o objemu 200 ml se mi zdá perfektní vzhledem k její malé velikosti a dávkovači získat správné množství produktu.

Určitě to zopakuji, protože ano dobrý, krásný a levný čistič obličeje který pečuje o všechny typy pleti a je jednou z nejlepších možností pro efektivní a šetrné čištění.

⭐Skóre: 9,5/10

Vyzkoušeli jste už Bioderma Sensibio Gel Moussant? Napište mi do komentářů vaše dojmy a jaké čistící gely máte na světě nejraději ?

Napsat komentář