Čistící balzám Flor de Mayo

Vím, že dnešní příspěvek je příspěvek, který jste chtěli, protože jste to byli vy, kdo mě objevil Čistící balzám Flor de Mayo. Požádali jste mě, abych ho analyzoval a otestoval, zda tento kondicionér stojí za to, pokud jde o dvojí čištění obličeje.

Takže předtím, než vám na něj řeknu svůj názor, představím ho všem, kteří ho neznají.

Flor de Mayo je značka Španělská kosmetika jejímž nejznámějším a nejznámějším produktem je čistící kondicionér. Dodává se v krabicovém formátu a je směsí rostlinných a minerálních olejů. Značka garantuje, že se jedná o produkt Vegetariánská a co to je oftalmologicky testováno ale je to opravdu tak dobrý produkt? Čtěte dál, říkám vám!

Složení Balsam demachiant Flor de Mayo

  • Suma: 80 g
  • cena: 7-9 € (Druni, Primor, Maquibeauty, Vita33, Arenal…)
  • Složení (INCI): ethylhexylpalmitát, parafínglyceryltriizostearát peg-20, olea europaea (olivový) ovocný olej, butyrospermum parkii (bambucké máslo)., Olej ze švestek amygdalus dulcis (sladké mandle)., parfém (parfém), extrakt z květů heřmánku pravého (matricaria)., helianthus annuus (slunečnicový) olej ze semen.kaprylylglykol, tokoferol, glycinový sójový olej (sójový bob).voda (voda), fenylpropanol, propandiol, askorbylpalmitát, BHT, cinnamal amyl, kumarin, citronellol

Čistící balzám Flor de Mayo se skládá hlavně z rostlinné oleje (olivový olej, bambucké máslo, mandlový olej a slunečnicový olej) a minerální oleje (parafín), vše v zeleném. Skutečnost, že je tam velké množství parafínu, umožní lepší emulzi produktu, protože často, když jsou oleje jen rostlinné, je jejich zpracování obtížnější.

také nosí výtažek z heřmánku což dává produktu název.

Dodává se v plechové nádobě s 80 g produktu a je doplněna čistící rukavicí k odstranění produktu při oplachování.

Co se týká ingrediencí, mohu vám říci, že je to dobrý kondicionér a že dobře odlíčí make-up (i voděodolný), opalovací krém a špínu obecně.

Nyní odhalíme silné a slabé stránky tohoto čistícího másla Flor de Mayo, abyste jej mohli lépe poznat a rozhodnout se, zda jej lze začlenit do vaší péče o obličej.

Recenze Flor de Mayo Cleansing Balm

Jak jsem vám řekl při analýze složek, tento kondicionér má kompendium rostlinných olejů a velké množství parafínu, které mu umožňují efektivně odstraňovat nečistoty z pokožky, make-upu a opalovacích krémů.

Z balzámu se při kontaktu s pokožkou stává olej, který velmi dobře působí na suchou pokožku. Také správně emulguje, když k odstranění produktu použijeme vodu a po opláchnutí jej můžete odstranit pomocí rukavice, která je s ním dodána, nebo přejít na druhou fázi dvojitého čištění, co dělám já.

Nejsem z těch, kteří používají mušelín nebo tento typ pomůcky, dělám jen dvojité čištění, počínaje tímto kondicionérem (první krok) a konče produktem na vodní bázi (druhý krok), který právě odstranil všechny přebytečné oleje. .které by zůstaly po použití odličovače Flor de Mayo.

Pro upřesnění, značka naznačuje, že se má dělat horkou vodou, ale tady nesouhlasím a jak už víte, horká voda naší pokožce nedělá moc dobře, takže vždy, když ji použijete, dbejte na to, aby byla teplá nebo na studené straně. Chápu, že značka říká, že kondicionér víc změkčuje, ale můžeme se dostat do problému s příliš velkým teplem na epidermis a to není dobré.

Čistící prostředek Flor de Mayo neštípe ani neztmavuje oči

Jedna z nejpozitivnějších věcí, které vidím, je to Žádné svědění v očích. A říkám to velkými písmeny, protože si myslím, že je to něco, na čem by laboratoře měly pracovat, protože půvab těchto produktů je usnadnit rutiny, ale pokud vás svědí oči a rozmazané vidění, musíte se rozhodnout pro jiný make-up. že jemnější oblast a už více nezjednodušujeme.

Jak ale říkám dobře, i méně dobře. A pro mě tento čistící kondicionér Flor de Mayo obsahuje příliš mnoho parfému. Je to pěkná vůně (díky bohu!), ale mohla bych nosit méně a produkt by fungoval stejně dobře.

Dá se použít na jakýkoli typ pleti, dokonce i na mastnou, a jediné, pro které bych ho nedoporučoval, je citlivá nebo reaktivní pleť, u které může parfém nebo některé složky způsobit podráždění nebo změnu.

Kromě těch „dárků“ (které jsou stále osobní) máme co do činění s dobrým a zároveň ekonomickým produktem, který určitě zopakuji.

⭐Skóre: 8/10

Vyzkoušeli jste tento čisticí prostředek Flor de Mayo? Napište mi do komentářů své dojmy a doporučte svůj oblíbený čistící kondicionér 😉

Napsat komentář