Čistící balzám Banila Co. Clean It Zero

Musím přiznat, že v Korejská kosmetika je tak zelená ještě. Ale děkuji kniha a specializované blogery, to se mění.

bylo to v knize Korejská tajemství krásy kde jsem četl o Banila Co. Clean It Zero čistící balzám Ten, který vám dnes přináším, je z jejich purifikační řady, protože se mi jeho složení líbilo mnohem víc než originál.

[ACTUALIZACIÓN: ahora ha cambiado de formato y de composición y la que tiene ahora es bastante peor. Os cuento todo abajo ]

The dvojité čištění tváře se ke mně dostaly kvůli těmto knihám a nyní je součástí mé každodenní rutiny. Z tohoto důvodu už prošlo mou koupelnou mnoho mastných či olejových čistících prostředků. Myslím, že Tham čištění obličeje s těmito typy produktů mnohem hlouběji a pleť to ocení zejména tehdy, když musíte mít na sobě spoustu make-upu.

Ale kdyby musel vyberte si olej nebo máslo nepochybně Zůstanu u té druhé. proč? No protože kromě toho, že vám nehrozí, že se vám vysype z tašky, když jedete na výlet, mi přijde mnohem příjemněji nanášet na tvář. A tento, který je také ve formátu sorbetu, lepší než lepší. Pokračujte ve čtení a řeknu vám víc.

Banila Co Clean It Zero Purity Cleanser (starý)

  • Suma: 100 ml
  • cena: 16 €
  • přísad (INCI): cetyletylhexanoát, triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, glyceryltriizostearát Peg-20, isostearát Peg-10, polyethylen, Olej ze semen Argania Spinosa, Olej z Oenothera Biennis (Pupalka)., Extrakt z Portulaca Oleracea, Extrakt z kořene Glycyrrhiza Glabra ( lékořice)., Extrakt z listů Camellia Sinensis, Extrakt z listů Rosmarinus Officinalis (rozmarýn)., Extrakt z Centella Asiatica, Výtažek z květů heřmánku recutita (Matricaria)., extrakt z kořene Scutellaria Baicalensis, extrakt z kořene Polygonum Cuspidatum, extrakt z květů Althaea Rosea, extrakt z listů Aloe Barbadensis, extrakt z květin Calendula Officinalis, květinová voda Chamomilla Recutita (Matricaria), extrakt z květin / listy / stobetakaroten, voda, butylenglykol, glycerin, kyselina kaprylhydroxamová, kaprylglykol, Olej z kůry Citrus Aurantium Dulcis (pomeranč), olej z Abies Sibirica, olej z listů Rosmarinus Officinalis (rozmarýn), olej z Lavandula Angustifolia (levandule).

Tento odličovač od Banila Co není originální, ale specializovaný citlivější pokožku. Moje je citlivá, ale ne příliš, ale důvod, proč jsem se rozhodla pro tuto a ne pro klasiku, jsou její složky! hehe ode mě to jinak ani nemůže být, že?

INCI tohoto produktu bylo daleko od originálu v tom, že tam nebyly takové přírodní složky. Jak vidíte, seznam je téměř zcela zelený kvůli velkému množství olejů a rostlinných extraktů, které obsahuje.

Zvýraznit ty, které jdou ve větším množství, jsou ty arganový olej, olej z petrklíče, extrakt z lékořice, extrakt z kamélie, extrakt z rozmarýnu a extrakt z Centella asiaticamimo jiné.

prý má formát sorbetu proto, že je méně husté než jiná másla a je více „houbovitá“. Ještě bych však dodal, že má lehkou citrusovou vůni, která by vám mohla připomínat citrónový sorbet? ⁇

AKTUALIZOVAT: Otevírám závorky, abych vám řekl, jak může změna znění všechno pokazit.

Doposud to byl můj oblíbený odličovač. Jeho složení bylo vynikající, dokud ho nezměnili. Potom vám nechám obrázek jeho NOVÝCH ingrediencí a vysvětlím vám důvod této změny (k horšímu).

První ingredience jsou stejné, problém je v těch, které jsem zvýraznila žlutou barvou. Voda, fenoxyethanol (konzervační látka) a parfém (parfém) jsou již zavedeny. Obvykle tyto dvě složky nemohou být ve vzorcích více než 1%, takže když se v nich objeví, předpokládá se, že všechny následující složky mají stejnou nebo menší koncentraci.

Tento typ konzervantů se v původních ingrediencích nenachází, protože jde o produkt vyrobený z olejů, proto je konzervace odlišná. V tomto novém složení už při přidávání vody potřebujeme jiné druhy konzervantů než fenoxyethanol, který mi kazí složení. Z tohoto důvodu nové máslo od Banila Co, které se již nevolá čistota ale spíše PURYFING, již ztratilo veškerou svoji graci a proto HO NEKOUPÍM.

Jak používat Clean It Zero Purity od Banila Co (starý)

Pokud je v pokoji nováček v této korejské kosmetice a jelikož je to můj první příspěvek o odličovači v máslové formě, vysvětlím, jak jej správně aplikovat.

  1. Toto čistící máslo je první krok v korejském dvojitém čištění (skládající se z olejové fáze, po které následuje vodní fáze). Ale hlavně má malou lopatku, aby nasbíral potřebné množství a nedržel prst. Osobně se mi zdá velmi hygienický, protože nedělá skvrny, musíte-li si přípravek dát podruhé, když jste již začali s odličováním. Ale no tak, mám trik a vím, kolik toho potřebuji, udělej to prstem a hotovo?
  2. Neutrácejte za produkt neboť později se to přemění na olej a velmi se natáhne, velikost stačí jedna cizrna.
  3. Další, roztopiš to v rukou a tváří bez zvlhčení ji natáhnete. Uvidíte, jak se změní na olej asa jemná masáž Krouživými pohyby odstraňte make-up, opalovací krém atp.
  4. Když je celý obličej napuštěn čisticím prostředkem je kdy otevřete kohoutek a jemně si navlhčete prsty a pokračujte v jídle. V tomto stadiu a díky vodě se olej emulguje, čímž se získá větší čistota.
  5. Moment, který jsem si už nanesla na celý obličej, je kdy Opláchněte velkým množstvím vlažné vody.
  6. A abyste provedli dokonalé dvojité korejské čištění, aniž bychom si vysušili tvář, měli bychom pokračovat v mytí obličeje dalším čistícím prostředkem, v tomto případě mýdlový. The sukinova služka je to perfektní možnost?

Můj názor

Miluji tento produkt! (PŘED REFORMULACÍ) Po tom všem, co jsem vám řekl, se to dalo očekávat, že? zvýrazňuji to pro velkolepá kompozice a ingredience (TERAZ SE ZMĚNILO „NÁDHERNÉ“ SLOŽENÍ)

je textura je perfektní a dokonale taje teplem pokožky, přičemž dokáže odstranit veškeré nečistoty, mastnotu, make-up nebo opalovací krém.

Vřele doporučuji jako první krok dvojitého čištění a jako čistící prostředek. Je to skvělý produkt a nedávám mu 10, protože pro mě má dvě ale velký.

Prvním je cena. Těch 100 ml stojí v lepších případech kolem 16 eur, protože jde o produkt, který má velmi rozdílné ceny podle toho, kde se kupuje. Koupil jsem ho v odkazu, který jsem dal výše, protože tam jsem ho našel levněji. Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah.

A druhý negativní bod už závisí na našich chutí a očí. Protože pro mě stále neexistuje čistící prostředek v tomto formátu (olej nebo máslo), který by neměl rozmazané vidění na pár minut. Ve skutečnosti náhrada, kterou mám za tento produkt, podle několika mých sledovatelů tento účinek nemá, a proto ji jdu otestovat. Ale o tom vám povím později.

⭐Skóre: 9,5 / 10 (PŘED REFORMULACÍ)

Šťastnou středu!

Napsat komentář