chyby v líčení| Zdravápleť

Jul 2 Chyby v líčení, přiznejte se!

Zveřejněno v 10:22 v Carmen Makeup

Ahoj opravdu!

Jak jde týden? Léto je tady as ním i barvy, svěží parfémy, speciální letní edice…ať žije léto!

Dnešní příspěvek je trochu jiný a zeptáme se vaši spolupráci 🙂 Jak jste se mohli dočíst v nadpisu, chceme se přiznat komunitě a učinit seznam nejčastější chyby v líčení. Ty věci, které jsme v jednom momentě dělali všichni a kterým nevěříme, když je vidíme na fotkách před let… Ano, uznejte, propadli jste jim i vy! ⁇

První věc, kterou jsme udělali, bylo vyzpovídání některých weboví partneři nám odhalit chyby v líčení co dělali. A máme toho opravdu hodně! Ale chceme i tebe svědekakce s námi uvnitř komentáře tvůj největší chyby v líčení a půjdeme vložení seznamu příspěvků, které propojují vaše kanály, blogy nebo účty na Instagramu

Vezměme si je!

  • První a nejzávažnější chyba: neodličuj se! Odličování je pro pleť nezbytné čistí, ošetřuje a předchází stárnutí obličeje. Navíc, abyste se dobře nalíčili, musíte se velmi dobře odlíčit.
    Naštěstí už dnes umíme odlíčit dokonce i jediným přípravkem, takže žádné výmluvy! Připomínáme vám příspěvek od levné čištění obličeje s různými přípravky na odličování.
  • Výběr nesprávného odstínu make-upové báze. Pokaždé, když jste si koupili bázi pod make-up, vyzkoušeli jste si ji na ruce, šli jste domů potěšeni životem a když jste přišli a nanesli si ji… váš tón vypadá hrozně! Chyba! Podklad je třeba vyzkoušet na straně obličeje.
  • uplatnit příliš mnoho produktu. První kámen by měli vyhodit ti, kteří si nikdy nenanesli příliš mnoho rtěnky, očních stínů, korektoru,… Množství je vždy spravedlivé a potřebné 🙂
  • „Jelikož je to módní, nosím to“. I když vám vždy říkáme, že každý by se měl nalíčit tak, jak vypadá nejlépe, je pravda, že to, že je nějaký tón nebo produkt módní, neznamená, že je to právě ten, který nám nejvíc vyhovuje. Víme, že to může být velmi obtížné, zvláště když na uvedení produktu nebo kolekce čekáme dlouho a neodpovídá vlastnostem nebo odstínu naší pleti.
  • Pleť před líčením nepřipravujte. Chceme-li dobrý a trvalý výsledek, musíme pleť připravit na make-up. Vždy by měl být hydratovaný a můžeme-li použít primer, tím lépe!
  • Na vše použijte štětec. Přátelé, pokud existuje několik druhů štětců, bude to proto, že každý má svůj účel, že? Například štětec na podkladovou bázi není vhodný pro nanášení tvářenky, rozjasňovače a očních stínů. A s cenami Zdravaplet neexistuje žádná omluva, že máte svou sadu štětců na make-up! ⁇
  • Nelepí make-up. Je to jednoduchý poslední krok, který prodlouží trvání make-upu a udrží jej neporušený. Umělecké dílo je třeba chránit, že? 🙂 Stačila by vrstva průsvitného pudru.

Teď jsi na řadě ty!

Řekněte nám v komentářích jaké chyby v líčení, které jste udělali a pokud máte vtipnou situaci, nepřestávejte ji sdílet! Nezapomeňte nám říci o svém kanálu, blogu nebo instagramovém účtu, abyste mohli přidat svůj komentář a odkaz.

Krásný čtvrtek, milí!

Napsat komentář