Christian Siriano uvádí na trh kolekci kapslí kosmetiky ELF

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Christian Siriano uvádí na trh kolekci kapslí kosmetiky ELF

.

Předtím, než se Christian Siriano stal fashionistou pro hollywoodské hvězdy a šampionem rozmanitosti na molu, začínal jako vizážista. Pracoval jako freelancer pro Stila Cosmetics v Bloomingdale v New Yorku a snažil se získat práci jako designér. Po získání role a vítězství v malé staré show s názvem Project Runway v roce 2008 začal jeho raketový vzestup ve světě módy. Nikdy však neopustil svoji lásku ke kráse. Takže je jen vhodné, že jeho dalším počinem je jeho vlastní kolekce kosmetiky s oblíbenou v lékárně ELF.

„Každý má rád make-up. Každý, bez ohledu na věk a velikost, si rád hraje s make-upem a přetváří se,“ říká pro Zdravaplet.com.

Dostupnost byla pro Siriano vždy prioritou. Je to evidentní na značkách, se kterými v minulosti spolupracoval, jako například Payless pro boty a tašky, Lane Bryant pro celou řadu většího oblečení a imPRESS pro umělé nehty.

„Ne každý může utratit 60 dolarů na rtěnku. A to bylo pro mě nejdůležitější,“ řekl. Kolekce Siriano ELF obsahuje čtyři kousky: fuchsiová matná tekutá rtěnka, růžový olej na rty, paletu očních stínů se sedmi odstíny tyrkysové a jarní zelené a kosmetickou taštičku. Ceny se pohybují od 6 do 12 dolarů.

Christian Siriano jaro-léto

Imaxtri

Inspirace pro hravé produkty s květinovým potiskem a obaly – odklon od obvyklého minimalistického černobílého designu ELF – pochází přímo z kolekce designu inspirované „psychedelickým skleníkem“ pro jaro .

„Jsem velkým fanouškem barev. Líbí se mi myšlenka jasu. Právě jsem měla na stole 30 látek a pomyslela jsem si: „Tady je to, co chci.“ Vytáhl jsem pigmenty z látek a řekl: „Opravdu bych chtěl, aby obal vypadal jako tato květinová organza,“ řekl Siriano.

Kromě dostupnosti Siriano také tleská společnosti ELF za sdílení jeho vize inkluze. „Chtěl jsem se stát partnerem společnosti, která slaví krásu, různé typy kultury a lidí na celém světě. Bylo to opravdu důležité,“ řekl. „Když jsme poprvé navrhli kolekci, hned na začátku jsme pořídili pár záběrů. [E.L.F.] zeptal, jaké holky bych chtěl vidět. Chci dívky jako Precious Lee – chtěl jsem všechny vidět a oni ani okem nemihli. Bylo to úžasné, protože ne vždy se to tak stává.“

ELF Cosmetics x Christian Siriano bude debutovat na elfcosmetics.com 10. února, na target.com 25. února a v obchodech Target 11. března. Zdravaplet.com nabízí exkluzivní přehled všech produktů.

OBCHOD

Kosmetika ELF x paleta očních stínů Christian Siriano v tlusté kytici, 12 dolarů

CourtesySHOP

Kosmetika ELF x Christian Siriano, 8 dolarů

CourtesySHOP

ELF Cosmetics x Christian Siriano tónovaný olej na rty v leštěné růžové barvě, 6 dolarů

CourtesySHOP

Kosmetika ELF x matná tekutá rtěnka Christian Siriano v elektrické fuchsiové barvě, 6 dolarů

Zdvořilost

Více o Christianu Sirianu

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy koprodukovala dokumentární film The Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaný na Webby Award, a hostila milion zhlédnutý seriál Beauty Haul. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář