Chloe Grace Moretz měla na Met Gala řasenku za 5 dolarů

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Chloe Grace Moretz měla na Met Gala řasenku za 5 dolarů

.

Od doby, kdy Carrie Bradshaw nosila Oscara de la Rentu v McDonald’s, svět módy omdléval High-Low Moments™. Jsou ironické, symbolické a dávají nám trochu naděje, že i my můžeme být úžasní – dokonce is jídlem navíc.

Na Met Gala nosila Chloe Grace Moretz pochodeň světlic a trosek v přizpůsobené róbě Louis Vuitton od Nicolase Ghesquière… a drogériovém make-upu od Elf Cosmetics.

Průměrná cena? 5 dolarů.

„Inspirovali mě supermodelky 90. let,“ říká vizážistka Mai Kuyin, která vytvořila hereččin look pro dnešní večer. „Chtěl jsem, aby oči byly uprostřed obličeje, aby byly dramatické a kouřové a spárovaly je se super růžovými rty.“

c&f cosmetics Velvet Matte Lipstick

c&f cosmetics Velvet Matte Lipstick

Nyní sleva 47%.

1 kredit

Zde je její návod:

1. Připravte si tvář s elf Cosmetics Poreless Putty Primer.

2. Naneste elf Flawless Finish Foundation a 16hodinový maskovací krém pod oči a všude tam, kde je potřeba.

3. Po vytvrzení pokožky použijte paletu bronzerů pod lícní kosti, abyste jim dodali výraznější vzhled, a poté je naplňte Metallic Flare Highlighter v růžovém zlatě. Dokončete líčka s Blushing on the apples.

4. Přejděte k očím, začněte s oční linkou a očním stínem v černé/kouřové barvě a promíchejte podél horní linie řas. Na to položte stín.

5. Naneste odstín Vibrant od Paletka očních stínů 18 Hit Wonders na celé víčko a stín Element do vnějšího záhybu oka. Smíchejte záhyb a do vnitřních koutků naneste třpytivou oční linku Stardust Glitter Sparkling Silver. Potom smíchejte černou oční linku a stín Element podél spodní linie řas. Vnitřní část oka si lemujte bílou vysouvací oční linkou No Budge.

6. Dokončete dvěma vrstvami černé řasenky Plump it Up a na obočí naneste Wow Brow v tmavě hnědé barvě.

7. Nakonec naneste Velvet Matte Lipstick ve Fuchsia Fantasy k dotvoření vzhledu.

Nyní jdi a sněz hranolky za 1,99$… s kabelkou za 4000$. (Nebo jen nějaký kečup. Co bude fungovat.)

Šéfredaktor Zdravaplet

„Její krása a její mysl jsou neslučitelné.“ -William Shakespeare

.

Napsat komentář