Chiromasáž horkými kameny v Zaragoze

Všichni budete se mnou, že masáže jsou dobré v každém ročním období. Existuje však mnoho takových, které jsou příjemnější v obdobích, jako je podzim nebo zima. To je případ masáží, které využívají teplo jako relaxační nástroj pro uvolnění napětí.

No, 4. prosinec je už dost chladný a v mém případě je třeba otestovat nadměrné napětí chiromasáž horkými kameny který se odehrává v Zaragoze vč Chirosanao které vám dnes přijdu popovídat.

Ale dříve, než přejdu krok za krokem k této kúře sopečnými kameny, chci vám říci, z čeho tento druh masáže sestává a zejména jaké benefity z ní máte.

Co je masáž horkými nebo sopečnými kameny

Tato léčba je a masáž čedičovými kameny. Tento minerál je podle Wikipedie tmavá sopečná vyvřelina, která je jednou z nejrozšířenějších hornin v zemské kůře. Se zaoblenými hranami a různými velikostmi se kameny nahřívají vodou (nejvíce doporučeno), aby bylo později sedící na zádech pacienta. Tento proces se musí provádět opatrně, protože mohou hodně spálit a na pokožku si musíte zvyknout postupně, s malými doteky.

Důvod, proč se tento typ kamene používá, je jeho vulkanický původ, díky čemuž je ideální pro lepší uchování tepla než jiné druhy minerálů.

Existují různé způsoby využití sopečných kamenů při masáži. Masáž lze provádět samotnými kameny nebo se v jiných případech masírují ručně a horké kameny se využívají jako relaxační a stresová terapie.

Výhody masáže sopečnými kameny

A mezi mnoha výhodami jsou tyto masáže dokonalé k tomu, aby tělo dostaly do stavu relaxaci a úlevu od stresu chiromasáží, s následným umístěním kamenů. Dělá se to i masáží sopečných kamenů uvolňuje napětí a uvolňuje svaly.

Kromě toho je to terapie, která zvýhodňuje eliminace toxinů a zároveň zlepšuje krevní oběh.

Chiromasáž horkými kameny krok za krokem v Zaragoze

Chcete-li začít tuto kúru se sopečnými kameny, musíte si lehnout na stůl, tváří dolů jen v kalhotkách a přikrytý ručníkem, protože masáž bude na vašich chodidlech a zádech.

Je zvyklý masážní olej který obsahuje esenciální oleje, v mém případě sladký pomeranč, který také učiní proces o fantastická aromaterapie.

Masáž je nejpříjemnější. Vždy ti říkám totéž, ale je to pravda, vybrat si centra důvěry s kvalitními odborníky, protože garantuji, že rozdíl je patrný.

Josefaod Chirosan Zaragoza, má let zážitek z chiromasáže a ovládá techniku ​​jako nikdo jiný, takže si dovedete představit, kolik jsem strávil 30 minut relaxu.

Jak jsem řekl, část masáž se provádí v za nohama (což mi přišlo z filmů, protože moje dvojčata jsou velmi zaneprázdněná). Další je na řadě zpět. Jemné světlo a relaxační hudba jsou ideální kombinací, abyste si to užili velkolepá masáž.

Když s tím skončí, je na řadě horké čedičové kameny. José je jemně přiložil na kůži, protože mají vysokou teplotu, která při kontaktu se zády může být nepříjemná. Proto, pokud se umístění provádí postupně, mnohem lepší.

The místo co každý kámen zabírá koresponduje s poledník ze zadní strany. Meridiány jsou energetické kanály který pokrývá šířku a délku našeho těla a který stimuluje jeho správné fungování. Chcete-li se dozvědět více o meridiánech, nechám tento příspěvek.

Po položení všech kamenů se záda přikryje ručníkem a je čas na relax. 10 minut odpočinku a klidu k obnovení rovnováhy.

Mé zkušenosti

Tato masáž se doporučuje lidem, kteří mají nervové problémy, úzkost nebo stres. Je také ideální pro lidi, kteří trpí nespavost nebo která má podmínky oběhový a napěťový.

V mém případě pocházím z velmi stresující sezóny a dostal jsem se z ní „snadno“. Ano, to je to slovo. já Cítil jsem se uvolněně a byl to skvělý pocit.

Jak jsem řekl, je to pro mě důležité dělat tyto léčby v důvěryhodných centrech s vědomím, že jste v dobrých rukou jako José a Cristina.

Masáž se mi líbila, škoda, že netrvala ani hodinu a když položili kameny, cítila jsem se naprosto uvolněně. To je také pravda atmosféra, světlo a hudba velmi pomáhají Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah.

Jak vím, že se mě zeptáš? cena z masáž horkými kameny to je 35 €. Nechám vám zde zbytek ošetření, která provádějí Quirosan Zaragoza v případě, že se chceš podívat?

Dělali jste si masáž sopečnými kameny?

Řekněte mi, jestli jste byli na masáži a pamatujete si ji jako jednu z nejlepších.

Napsat komentář