Chci svoji objednávku! Časté dotazy| Zdravápleť

3. prosince Chci svou objednávku! Časté dotazy

Zveřejněno ve 14:22 v Giannella Promotions

Ahojte bratranci!

Po Nejprve černý pátek doslova přišli k nám tisíce otázek souvisejících s tématem dopravy. Tak jsem se rozhodl napsat tento příspěvek s odpovědi na často kladené otázky abych si vyjasnil pochybnosti 🙂

V první řadě si to dejte děkujeme za pochopení a trpělivost. Jak jsem naznačil v informace o Black Friday Zdravapletv různých částech webu a v sítích, v období akce Období zpracování objednávek je delší zvyknout si na to.

Úplné informace o pravidlech dopravy a vrácení naleznete zde.

Takže…

A teď vám odpovíme Časté dotazy:

„Řekněte nám ve 144 hodinách zpracování objednávky, jak dlouho to opravdu trvá?“

144 pracovních hodin odpovídá 6 pracovním dnům.

Poznámka: Upozorňujeme, že sobota a neděle ne jsou pracovní dny a 8. prosince je státní svátek.

„Objednávku jsem zadal X. den a nevím, v jakém je stavu“

Chcete-li zjistit stav vaší objednávky, musíte zadat svůj Zdravaplet účet:

Po přihlášení zadejte svou „Historii objednávek a podrobnosti“.

Zde můžete vidět všechny příkazy:

A mimo jiné i jeho stav:

  • platba přijata: Platba za objednávku byla provedena správně a je v řadě ke spuštění zpracování.
  • Připravuje se: Připravuji vaši objednávku na sklad 🙂
  • poslat: přepravní společnost si již váš balík vyzvedla a v nejbližších dnech jej doveze na vámi uvedenou adresu.

Další možné stavy, i když mnohem méně časté, jsou:

  • chyba platby: když jste se z jakéhokoli důvodu pokusili zaplatit kartou nebo Paypalem, ale platbu nebylo možné provést. To znamená, že vaše objednávka není zaplacena ani neprobíhá.
  • Zrušeno: když byla objednávka z nějakého důvodu zrušena. Není to běžné, můžeme to udělat jen z administrace Primoru a je to povoleno jen ve výjimečných případech. Vždy pamatujte, že objednávka je závazkem k nákupu, není dovoleno zadávat objednávky a rušit je bez dalšího.

Pokud vaše objednávka nemá stav, tj. zdá se prázdná, napište na [email protected] s předmětem: „Objednávka bez stavu“, protože se může jednat o incident. Toto je jediný případ možného výskytuostatní jsou naprosto normální.

„Kdy mi přijde objednávka?“

Bohužel neumíme předpovědět budoucnost 😉 Abyste tedy uměli spolehlivě vypočítat, kdy vám objednávka dorazí, doporučujeme vám: Přihlaste se do svého účtu a když se stav změní na „Odesláno“, kontaktujte přepravní společnost, kterou máte. vybrali ke koordinaci doručení nebo sledování objednávky pomocí čísla sledování, které vám bylo poskytnuto.

„Moje objednávka se zobrazuje jako ‚Platba přijatá‘, nastal problém?“

Ne, s objednávkou není problém. Jednoduše vás informujeme, že platba byla provedena správně a bude připravena co nejdříve.

„Moje objednávka je ve stavu ‚Odeslaná‘, ale nedostal jsem ji, kdy bude doručena?“

Chcete-li získat informace o stavu zásilky, můžete použít kód sledování poskytnutý přepravní společností. A pokud chcete více informací, můžete kontaktovat nejbližší dopravní kancelář MRW nebo Tipsa.

„Přišli doručit objednávku a nikdo nebyl doma, co můžu dělat?“

Pro koordinaci nového doručení objednávky je třeba kontaktovat přepravní společnost. Oni jsou ti, kteří mají balíček a poskytují doručovací službu, proto jsou ti, kteří mohou zvládnout novou návštěvu.

„Viděl jsem, že jiní lidé, kteří si objednali XX po mně, už obdrželi objednávku a ne já, proč?“

Objednávky se zpracovávají prostřednictvím nákupní objednávky, ale pokud produkt není dostupný na skladě, je přinesen z obchodu do obchodu k dokončení objednávky. Protože to nějakou dobu trvá, zatím se objednávky stále vyřizují, aby přišly co nejdříve 🙂

Proto ji někdy může obdržet jako první osoba, která zadala objednávku po vás.

„Poslal jsem e-mail a nemůžu odpovědět, proč?“

Nejprve zkontrolujte odpovědi výše. Je velmi pravděpodobné, že řešení vašeho dotazu je již v nich. V tomto případě buďte trpěliví, nemusíte posílat e-mail se stejnou otázkou, pokud již odpověď znáte 🙂

V Zdravaplet bereme služby zákazníkům velmi vážně. Odpovídáme zcela na VŠECHNY dotazy, e-mailem i na sociálních sítích. Každý den jsou však tisíce otázek a zpráv (doslova!) a my odpovídáme v pořadí, takže vaše odpověď nemusí přijít hned. Buďte trpěliví, o všechny případy se postaráme. A je-li vaše odpověď již mezi těmi, které jsou podrobně uvedeny výše, pak jste to již vyřešili 🙂

Máte-li stále dotazy, můžete je zanechat zde níže v komentářích; Rozšíříme příspěvek, abychom sdíleli odpověď s ostatními.

A bez dalších řečí… Posíláme vám spoustu pusinek, krásky!

Napsat komentář