CeraVe AM hydratační pleťové mléko SPF 30 recenze– Každodenní péče o vaše tělo

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o CeraVe AM hydratační pleťové mléko SPF 30 recenze

.

Jsme velkými fanoušky víceúčelových produktů péče o pleť, které poskytují ochranu před slunečním zářením i složek milujících pokožku, které poskytují další výhody. CeraVe Moisturizing Lotion je jedním z těch produktů 2 v 1; obsahuje SPF 30 spolu s ceramidy a několika dalšími prospěšnými složkami pro hydrataci a rozjasnění pleti.

Jaké jsou klíčové složky hydratačního mléka CeraVe AM?

Abychom určili, jak dobře CeraVe AM pleťové hydratační mléko funguje, musíme zhodnotit klíčové složky tohoto vzorce. Začněme.

Chemické a fyzikální složky opalovacích krémů
CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion kombinuje čtyři chemické opalovací složky – homosalát, meradimát, oktinoxát a oktokrylen – s oxidem zinečnatým, minerálním opalovacím krémem. Společně tyto složky poskytují široké spektrum ochrany SPF 30.

Chemické opalovací krémy chrání pokožku tím, že nejprve absorbují UV světlo a poté tuto světelnou energii přeměňují na jinou formu energie, než je teplo. Výzkum ukázal, že chemické opalovací krémy se vstřebávají přes kůži a do krevního oběhu.

Na rozdíl od toho fyzické (také nazývané minerální) opalovací krémy chrání vaši pokožku pomocí fyzikálních UV filtrů pro blokování nebo odklonění UV světla. Nevstřebávají se do pokožky.

Znepokojuje nás použití oktinoxátu v pleťovém hydratačním mléce CeraVe AM. Podle EEC je oktinoxát hormonální disruptor a může také způsobit alergické reakce při vystavení ultrafialovému světlu.

Niacinamid
Milujeme, že CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion obsahuje slušné množství niacinamidu, který je jednou z našich oblíbených složek péče o pleť. To je důvod, proč:

Niacinamid je amidová forma vitamínu B3 (niacin), která působí jako antioxidant a nabízí mnoho výhod pro pokožku. Například publikace v

Časopis klinické a estetické dermatologieuvádí, že niacinamid může opravit kožní bariéru a zlepšit vlhkost pokožky, jakož i snížit zánět, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Ceramidy
Všechny CeraVe produkty, včetně CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion, obsahují jako klíčové složky ceramidy.

Ceramidy jsou rodinou voskových lipidových molekul, které jsou přirozeně produkovány kůží a jsou nezbytné pro podporu stratum corneum.

Stratum corneum je vnější vrstva kůže, kterou lze považovat za systém „cihly a malty“. Cihly jsou korneocyty (odumřelé kožní buňky) a malta je vyrobena z mezibuněčných lipidů (ceramidů).

Bez ceramidů je kožní bariéra oslabená, stejně jako cihlová stěna by byla bez malty slabá a nestabilní.

Výsledkem je pokožka, která se může snadno vysušit, svědit nebo podráždit. Správně fungující stratum corneum je nezbytné pro zdravou pokožku, neboť udržuje epidermis hydratovanou a slouží jako bariéra, která reaguje na environmentální stresory, infekce, dráždivé látky a alergeny.

Lokální aplikace ceramidů může pomoci doplnit hladinu ceramidů a obnovit tak přirozenou ochrannou bariéru pokožky.

Parabeny
Bohužel jsme si všimli, že značka se rozhodla použít parabeny jako konzervační látky v CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion.

Používání parabenů v kosmetice a výrobcích péče o pleť je kontroverzní, protože existují protichůdné výzkumy o možných zdravotních následcích dlouhodobého vystavení parabenům.

Podle EWG mohou parabeny působit jako hormon estrogen v těle a zasahovat do normálního fungování endokrinních systémů, ovlivňují fungování mužského a ženského reprodukčního systému, reprodukční vývoj, plodnost a výsledky porodu.

Jak používat CeraVe AM hydratační pleťové mléko?

Naneste malé množství mléka na obličej, krk a zkontrolujte jej asi 15 minut před odchodem na slunce. Aplikujte znovu alespoň každé 2 hodiny.

Kde koupit CeraVe AM hydratační pleťové mléko?

CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion a další produkty péče o pleť CeraVe se na webové stránce značky neprodávají. Produkty péče o pleť CeraVe si musíte zakoupit v online obchodech třetích stran, jako jsou Amazon, eBay, Ulta a další.

Výrobky péče o pleť CeraVe se také prodávají ve fyzických maloobchodních prodejnách po celých Spojených státech, jako jsou Walmart, Target, Walgreens atp.

Kolik stojí CeraVe AM hydratační pleťové mléko?

Cena CeraVe AM Moisturizing Face Lotion bude záviset na tom, kde jste produkt zakoupili. Například pleťová voda stojí 13,49 USD na Target.com za 3 unce, zatímco na Ulta.com stojí 18,99 USD za stejnou velikost.

Jaké jsou zásady vrácení CeraVe?

CeraVe nemá na své webové stránce pravidla vrácení, protože na své webové stránce neprodává produkty, a proto neakceptuje vrácení zboží.

Je CeraVe Cruelty zdarma?

CeraVe není bez krutosti. CeraVe je ve vlastnictví společnosti L’Oréal, která se zabývá testováním na zvířatech. Společnost L’Oréal neprovádí testování svých produktů nebo složek na zvířatech, ani nepožaduje jiné, aby testovaly její produkty v našem jménu, s výjimkou případů, kdy to vyžaduje zákon. Jelikož produkty L’Oréal se prodávají v Číně, jsou ze zákona povinny testovat své produkty na zvířatech.

CeraVe AM hydratační pleťové mléko recenze

Recenze na CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion na stránce značky jsou většinou pozitivní, přičemž produkt po více než 3500 recenzích získal průměrné hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček.

Existuje spousta 5-hvězdičkových recenzí hydratačního mléka CeraVe AM od zákazníků, kteří milují, že je lehký a nezanechává žádný bílý podtón ani mastný pocit.

Například jedna recenze říká: „Miluji, jak snadné je toto mléko, dokonce is SPF. Absolutně nezanechává žádné bílé skvrny ani mastnotu. Moje pokožka je citlivá na skvrny s hydratačními krémy SPF, ale udržuje mou pokožku chráněnou a nezpůsobuje žádné skvrny ani podráždění. Žádné bodání!

Další 5hvězdičková recenze říká: „Používám tuto pleťovou vodu již několik měsíců a řekla bych, že je skvělá. Je opravdu dobrý pro suchou a smíšenou pleť. Vyšlo to perfektně, protože mám citlivou pokožku. Používám ho každé ráno jako SPF ochranu. Za pokus to stojí.“

Existuje však několik negativních recenzí na hydratační krém na obličej CeraVe AM, které většinou pocházejí od zákazníků, kteří uvedli, že se nespojuje a nevstřebává do pokožky.

Jedna recenze například říká: „To není pro mě. Kéž bych si to koupil. Cenový bod byl dobrý, když jsem si ho koupil a bylo to doporučeno v některých článcích, které jsem četl. Ale prostě to nesedí. Zabarvuje se a je téměř nemožné vetřít do mé pokožky. Při nanášení produktů na pleť jsem ráda jemná a po použití jsem si všimla zarudnutí kvůli tomu, kolik jsem se musela natírat.“

Jiní komentují, že tento opalovací krém CeraVe zanechává bílý odstín, jak říká další 1-hvězdičková recenze: „Nelíbil se mi produkt. Nemíchá se lehce a zanechává strašný bílý nádech. Pokud je nahoře make-up, vytváří na pokožce zvláštní texturu. CeraVe má lepší opalovací krém než tento.“

Náš verdikt

Celkově nedoporučujeme CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion z důvodu použití oktinoxátu a parabenů v tomto složení.

Pros

  • Poskytuje široké spektrum ochrany SPF 30
  • Prospěšné podpůrné složky (niacinamid, ceramidy,
  • Vzorec je bez zápachu
  • Mnoho pozitivních recenzí na CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion

Zápory

  • CeraVe není bez krutosti
  • Oktinoxát se považuje za hormonální disruptor a může také způsobit alergické reakce po vystavení UV záření
  • Vzorec obsahuje dva parabeny
  • Některé recenze CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion uvádějí, že se špatně vstřebává, zatímco jiné uvádějí, že zanechává bílý nádech.

Jaké jsou alternativy hydratačního mléka CeraVe AM?

Když přijde na řadu, nemusíte dělat kompromisy najít účinnou a bezpečnou péči o pleť. Carrot & Stick je tvrdý přístup k péči o pleť, který dokonale vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale jsou dobré i pro životní prostředí, neboť receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Krém na opalování s obsahem mrkve a tyčinky Mineral SPF 50 je založen na minerálním opalování; neexistují žádné agresivní chemikálie, které by mohly poškodit kůži a životní prostředí včetně našich oceánů.

Napsat komentář