Calvin Klein Reveal| Zdravápleť

19. září Calvin Klein Reveal: Nový parfém

Publikováno v 10:43 v sekci Parfémy pro ženy od Carmen

V září, kdy jsme využili New York Fashion Week, Calvin Klein organizovaný a část pro přítomna globálně její nová vůně: Parfémovaná voda Reveal.

Reklamní kampaň na tento parfém ukazuje modelku Doutzen Kroes a britský herec charlie hunnam. Režisérem spotu je Jonas Akerlund.

Co se týče grafické kampaně, modelka a herec pózovali před pokoje od Merta Alase a Marcuse Piggotta, ve spolupráci s kreativním ředitelem Dougem Lloydem. Výsledek je velkolepý! Nevěříš?

The nos kdo stojí za tímto parfémem Calvin Klein Jean-Marc Chaillan a Bruno Jovanovičv spolupráce s Ann Gottlieb. A co si pro nás v Reveal připravili? Jaké příchutě najdeme? Ve vrchních tónech převládá koření (růžové, černé a bílé) spolu se solí; v srdečních tónech budete vnímat jantar a duhovku; a na závěr základní tóny pižma, vetiveru, kašmíru a santalového dřeva.

A jaké ženy zvažoval Calvin Klein, když vytvořil svoji novou vůni pro ženy? Calvin Klein Reveal je úmyslný smyslné, sebevědomé a provokativní ženy. Není divu, že s přihlédnutím k tomu zvolili jako obrázek parfému supermodelku Doutzen Kroes.

Podle Steva Shiffmana, generálního ředitele Calvin Klein Inc.

„Uvedení Calvin Klein Reveal je zajímavým přírůstkem do portfolia parfémů společnosti. Novým návrhem je jedinečná vůně, která bude pokračovat v upevňování inovativního trendu, který vede značku »

Calvin Klein Reveal Právě jste přijeli do Španělska a už to máte dostupné v parfumerii Zdravapletna webu iv obchodech: Pořiďte si Calvin Klein Reveal.

Vyzkoušeli jste Calvin Klein Reveal? Co si myslíte o této nové vůni?

Napsat komentář