Čajovník: objevte jeho výhody| Zdravápleť

2. listopadu Čajovník: objevte jeho výhody

Zveřejněno v 16:05 v přírodní kosmetice od Carmen

The čajovník Stal se základem každé domácnosti a nachází se ve stovkách článků, ale proč? Jaké má výhody? čajovník? Pojďme zjistit…

Fontána Yanadjana

The původu z čajovník najdeme to v domorodí obyvatelé Austrálie když si uvědomili, že olej získaný z listů a kůry keře zvaného Melaleuca alternifolia má řadu vlastností.

Fontána Yanadjana

Čajovník je jedním z nejsilnější přírodní antiseptika, která existují a mají protiplísňové, antivirové a antibakteriální vlastnosti.

Co vám může čajovník udělat v každodenním životě?

? proti akné

Pokud si na pupínky nanesete čajovníkový olej, uvidíte, jak rychle a bez zanechání stop zmizí. The Tea Tea Roll-on Antiacnee Ecobeauty Bude velmi užitečné uplatnit se v určité oblasti.

Můžete jej používat i denně čistící gel z čajovníku Jak Zkrášlující gel Tea Tree Clarifying Blemish nebo Recenze čajovníkového gelu proti akné.

A zapomněl jsi na to?

zdroj gointstudio

? Pomáhá bojovat proti lupům

Přidejte několik kapek čajovníkový olej do běžného šamponu nebo aplikujte přímo vatovým tamponem na postiženou oblast lupů. Máš Čistý arganurový čajovníkový olej nebo Ecobeauty tea tree olej

Doporučuje se také aplikovat jednou týdně čajovník přímo na vlasy, vmasírujte, nechte 1 hodinu působit a poté naneste šampon a opláchněte.

Zdroj reportazh

Nebo jej můžete použít kdykoli šampon s olejem z čajovníku Co Boddy’s Pharmacy hloubkově čistící šampon, Šampon Ecobeauty Tea Tree nebo Tea Tree Šampon Tea Tree Beauty Formule.

Pro kluky, které máme Arlo’s Tea Tree Beard Oil pro jemné, lesklé a silné vousy.

? přírodní antiseptikum

je a antimikrobiální olej že při aplikaci na pokožku snižuje riziko infekce. Takže zejména v těchto časech doporučujeme mít nablízku čajovníkový gel na ruce. Antibakteriální tekuté mýdlo s čajovníkovým olejem Revuele nebo Mýdlo Ecobeauty Tea Tree.

? Hmyz

Uklidňuje štípnutí komárem A věnujte pozornost těm z vás, kteří mají děti:zabraňuje vši!

kašna kwanchaichaiud

Pro posledně jmenované máte produkty jako Sprej z čajovníku Nosa, Růžový balzámový sprej Tea Tree Paranix, Detangler malé zelené vši, Dětský čajovníkový sprej Paranix,

? zmírňuje bolest v krku

Pokud vás bolí hrdlo, kloktejte dvakrát denně zředěným čajovníkovým olejem v teplé vodě. Pomůže snížit kašel a uklidnit bolest v krku.

… A potřebovali bychom další dva příspěvky, abychom mohli pokračovat ve jmenování všech pozitivních účinků čajovníkový olej ?

?? Nezapomeňte nám zanechat komentář o tématech, o kterých byste chtěli mluvit. Uvidíme se v dalším příspěvku!

Napsat komentář