Březový olej Cen vs. Březový olej Weleda

The Bílé stopy supermarketů jako Dia, Mercadona nebo Lidl „Klonuje“ nějakou kosmetiku které mají dobrou pověst nebo se velmi dobře prodávají, aby přilákaly spotřebitele masivním způsobem v porovnání s mnohem nižšími cenami.

Na trhu jsou stovky pouzder s tímto stylem, poslední si pamatuji, se kterým sisbela krém diamant který Mercadona prodávala se za 5 eur, když originál stála kolem 50 eur.

No a dnes vám přináším „klon“, který jsem nedávno objevil v Lidli jeho novinky březový olej proti celulitidě a že když jsem ho uviděla, rychle jsem si ho spojila s dalším podobným produktem značky Weleda.

Porovnání březových olejů Weleda proti celulitidě a březového oleje Lidl

Jelikož toto je první srovnání, které na blogu dělám, rozdělím ho na několik částí, rozlišujících srovnání jeho složek, balení, textury a ceny s cílem poskytnout vám konkrétnější názor na tyto dva produkty.

Ingredience pro Lidl Březový olej vs. Weleda Březový olej

INCI březový olej od CenINCI březový olej od Weledy

Olej ze semen Helianthus Annuus
Jaderný olej Prunus Armeniace
Olej ze semen Orbignya Oleifera
Persea Gratissima olej
Prunus Amygdalus Dulcis olej
Glycinový sójový olej
parfém
Extrakt z listů břízy bílé
Extrakt z květin Rosmarinus Officinalis
Výtažek z květin Calendula Officinalis
ubichinon
TOCOPHEROL
Benzylalkohol
citrónová
limonen
linalool

Jaderný olej Prunus Armeniace
Olej ze semen Simmondsia Chinensis
Olej z klíčků Triticum Vulgare
Parfém
Extrakt z kůry / listů břízy bílé
Extrakt z kořene Ruscus Aculeatus
Extrakt z listů Rosmarinus Officinalis
limonen
linalool
Geraniol
citrónová

Do růžové jsem dal hlavní složku dvou receptur, tzn. extrakt z břízy. Tady se chci zastavit, abych uvedl bod. Jak vidíte, oba naznačují, že jde o březový olej, ale je to jako pohled na INCI bříza je extraktne olej. Zde si hraje s tím, že jelikož je zředěn ve velkém množství oleje, používám výraz březový olej, ale bříza u slova „olej“ nehledejte, protože nenajdete.

A když už mluvíme o olejích, jak je vidět z Sto z Lidla má 6 olejů oproti 3 z Weledy (Do modré dávám ingredience, které oba vzorce sdílejí).

Ze všech olejů je v obou produktech podobný pouze olej z meruňkových jader. Zbytek tvoří mandlový olej, slunečnicový nebo jojobový. Je jedno, jestli jich máte 6 nebo 3, funkce je stejná: krmiva av tomto případě použít jako pomocnou látku.

Vidět to také sdílet extrakt z rozmarýnu a velký rozdíl Weleda je jako voňavkářství (parfém, citron, citral a linalool) ve svém složení pocházejí z esenciálních olejů když je běžné, že jsou syntetické jako pojistky budou ty z Lidla.

Březový olej Lidl textura vs. Březový olej Weleda

Jelikož se jedná o dva oleje, textura je velmi podobná. Olej z Žlutá barva To snadno se šíří i když je pravda, že Weleda se umí vstřebat trošku rychleji. The vůně ano, to je více esenciální oleje V případě Weleda a něco měkčí v od Lidl.

Nádoba na březový olej Lidl vs březový olej Weleda

Oba kontejnery jsou 100 ml. Ten s březovým olejem Lidl je průhledné sklo as velmi pohodlným dávkovačem. zatímco to Weleda je tmavozelená skleněná láhev s aplikátorem, který snižuje průtok oleje ke kontrole jeho množství při aplikaci. To poslední se mi zdá trochu těžší, ale tmavé sklo podle mě lépe chrání vlastnosti ingrediencí.

Cena březového oleje Lidl vs březový olej Weleda

Cena březového oleje proti celulitidě od Stovka je 2,99 EUR zatímco březový olej Weleda se pohybuje kolem 17 eurv závislosti na tom, kde je zakoupen a zda je dodáván se silikonovou přísavkou (s její cenou je o něco dražší)

Můj názor na březový olej Lidl a březový olej Weleda

O přísad Ať je to pro mě cokoli. Už jste viděli, že se dělí více ai Lidl má zajímavou účinnou látku jako koenzym Q10 (i když přesto, že jste ve vzorci, nemůžete čekat zázraky, že?)

v předmětu kontejner, jsou také rovnocenné, protože Weleda před časem změnila svůj dávkovač a má oba dávkovače «pumy». Oba jsou skleněné, i když ten od Weledy je z tmavého skla a ochrání výrobek mnohem lépe, takže má pozitivní bod. Jelikož jde o skleněnou nádobu, je trochu nebezpečné ji používat ve sprše, protože s mastnýma rukama lehce uklouzne a můžeme ji převrátit.

The textur jsou velmi podobné, protože jsou to olej, ale možná ten od Weleda.

A konečně cena. Zatímco jeden má hodnotu 3 eura, druhý je za stejnou částku téměř 17 eur. Takže tady zůstávám s Lidl.

Ale přejděme k tomu důležitému, funguje to? Odstraňuje výtažek z břízy celulitidu?

Podle Weledy Bříza aktivuje metabolismus pokožky a usnadňuje cirkulaci tekutin. Z mé zkušenosti s nimi usuzuji, že jsou to prostě oleje, které hydratují a vyživují pokožku a že výtažek z břízy dokáže něco udělat, ale ne působit proti celulitidě. Celulitida se velmi těžko zbavuje a domnívám se, že tyto typy produktů nejsou účinné, pokud nejsou doprovázeny vyváženou stravou a cvičením.

V posledních letech Weleda prodává svůj březový olej s masážní přísavkou oblasti s celulitidou usnadňující drenáž. S nástroji, jako je tento, si myslím, že působení této kosmetiky je ještě větší, ale k úspěšnému boji s celulitidou stále potřebují jiné „dobré postupy“.

Zkrátka, kdyby mě tak nebolela kapsa, zůstala bych u Weleda, ale myslím si, že obě mohou vykonávat stejnou funkci proti celulitidě, pokud je doprovází správná strava a cvičení.

Vyzkoušeli jste je? Co si myslíš?

Napsat komentář