Blond melír na krátkých vlasech: jak je nosit| Zdravápleť

Pokud uvažujete o tom, že si ostříháte vlasy nebo je už máte nakrátko, ale chcete změnu vzhledu, blond tóny na krátké vlasy jsou pro vás jako stvořené. Pokud jste ještě neskákali, krátké blond vlasy ve vás vyvolají chuť skočit do bazénu. Pokud jste ho již ostříhali, bude to lehký dotek, který vaše vlasy potřebují. Samozřejmě pamatujte, že blond záře neznamená kuřecí žlutou: existuje široká škála odstínů od téměř hnědých medových blond až po bělavé a šedé.

Letos má na sobě nepochybně krátké vlasy. Ať už v sítích nebo mezi hvězdami, všude, kam se podíváme, najdeme nádherné příklady účesů hodné napodobování. A všechny mají jedno společné: bez ohledu na střih vlasů najdou odstíny a odlesky v podobě blond proužků.

Samozřejmě, předtím, než si ostříháte vlasy, musíte vzít v úvahu typ tváře, kterou máte. Z Primoru doporučujeme:

  • Máte-li kulatý obličej, vsaďte na střihy, jejichž délka přesahuje bradu. Boční ofina může být dobrým doplňkem.
  • Hranaté tváře jsou sladěny střihy, jejichž vrstvy jsou daleko od čelisti, aby zjemnily vaše rysy.
  • Dívky si mohou zvolit kterýkoli z vrstvených krátkých střihů, přičemž upřednostňují jakýkoli.

Proč blond tóny pro krátké vlasy?

Zdá se, že XL vlasy ztratily trůn a zůstaly v roce 2021. A krátké vlasy super omlazují. Tento efekt ještě umocníme, pokud do rovnice přidáme blond tóny, které doprovázejí fyziognomii obličeje a zjemňují tvář.

Navíc se jedná o velmi pohodlné střihy, snadno se upravují a myjí. V závislosti na střihu má hříva obvykle krásný porost, který můžete tvarovat v různých fázích. Samozřejmě nikdy nezapomínejte na každodenní údržbu barvy, v případě potřeby s dobrou hydratací a odstíny. Mezi plusy nepochybně patří nechat to růst a přejít na jiné styly.

Blond tóny pro krátké vlasy: šest perfektních střihů pro nošení s leskem

Zde je šest nejpopulárnějších účesů, které vypadají nejlépe s blond účesy:

Nepříjemný:

Přímo z 90. let si tento účes opět zamilovaly známé osobnosti a influencerky. Úrsula Corberó a Miley Cyrus byly některé z jejích přesvědčených podporovatelů. Ve skutečnosti je to jasný příklad toho, jak nosit světlé blond vlasy na krátké vlasy a přidat je do účesu.

Pixie:

Řezání mezi řezy. Je to určitě riskantní a vhodné jen pro ty nejodvážnější. Pixie s blond odlesky je ve svých nekonečných verzích výbornou strategií pro všechny ženy, které hledají omlazující a světlý účes. Tento střih je skvělý pro hru s různými odstíny světla pro vytvoření hry barev a textur.

bixie:

Je to dlouhá verze pixie a je zapamatována, protože je to účes, který můžeme vidět u všech protagonistů romantických komedií konce 80. a začátku 90. let: od Mega Ryana po Julii Roberts od Drew Barrymore nebo Cameron.Diaz. A co mají všechny tyto ženy společného? Jeho krátké vlasy byly plné blond pásků. Dokonalá sázka pro všechny věkové kategorie, kterým se podaří dostat od vrcholu alespoň 5 let výstřelem z pera.

Pixie v řádku A:

Byl to ten, který měla na sobě Kaia Gerber před přesunem na párty, přestože ho nosily i známé osobnosti jako Selena Gómez či Dua Lipa. Nepochybně je velmi elegantní, vhodný pro každé publikum (i pro to nejkonzervativnější). Jedná se o rovný účes s délkou po bradu a jemnými vrstvami kolem obličeje. Ideální pro nošení s melírem.

Bob:

Střihy Bob se nosí i další sezónu, a to jak v rovné verzi, tak ve vrstvené verzi, krátké nebo dlouhé. Ideální k nošení s blond tóny ak oživení vlasů. Navíc, jelikož je delší, umožňuje vám využívat prakticky jakoukoli techniku ​​barvení vyhrazenou pro delší vlasy.

Shag:

Máte-li kudrnaté vlasy, tento střih je pro vás. Ideální je v každé její variantě. Přímo ze 70. let se vyznačuje svojí texturou a pohybem. Jeho údržba i účes navíc vyžadují jen velmi málo úsilí.

Vaši nejlepší spojenci pro krátké tóny vlasů:

EUGENE PERMA Intenzivní zesvětlující odbarvování ColorCrem

Toto bělidlo rozjasní až o 6 odstínů v jedné aplikaci. Kromě toho odstraňuje barvu barvených vlasů a obsahuje také post-bělící kúru s arganovým olejem.

EUGENE PERMA ColorCrem Intense Lightening Lightening (2,99 EUR)

Natural Color Cream Tint PALETTE

Formulován s výživnými přísadami a směsí pigmentů pro lesklé blond a viditelně zdravé vlasy.

Odstín Naturals Color Cream Palette (2,44 USD)

Barva GARNIER Herbalia

Je to 100% bylinná a ekologická barva, která nabízí dokonalou přirozenou a jasnou pigmentaci. Navíc respektuje přirozená vlákna vlasové pokožky.

GARNIER Herbalia Color (9,54 €)

OLEJ Intenzivní permanentní barva bez amoniaku od SYOSS

Formulován bez amoniaku as oleji, které pečují o vlasy a zlepšují barvu. Výsledkem jsou lesklé, zdravě vypadající prameny. I s krátkými vlasy.

Permanentní Oleo Intense barva bez amoniaku od SYOSS (3,50 EUR)

Napsat komentář