Bliss Recenze péče o pleť: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Bliss– Triky, jak pečovat o pokožku obličeje a těla

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Bliss Recenze péče o pleť: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Bliss

.

Historie produktů péče o pleť Bliss začíná v roce 1996, kdy Marcia Kilgore založila první lázně Bliss Spa v Soho v New Yorku. Značka se v průběhu let rozrostla, otevřela více lázní a nakonec vyvinula řadu čistých produktů péče o pleť bez krutosti, aby si zákazníci mohli znovu vytvořit lázeňský zážitek doma.

V této recenzi se budeme věnovat nejprodávanějším produktům značky, klíčovým složkám, recenzím péče o pleť Bliss od skutečných zákazníků a dalším. Stejně jako u všech našich recenzí, budeme diskutovat o vědě (nebo nepodporování) složek použitých v těchto produktech, abyste se mohli informovaně rozhodnout před zakoupením produktů péče o pleť Bliss.

Stojí péče o pleť Bliss za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Produkty Bliss Skincare podle nás za tu cenu stojí, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují utrácení drahocenných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vyvíjet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co obsahuje pleťová péče Bliss?

Filosofie receptu Bliss je jednoduchá: co to je č v produktu je stejně důležité jako to, co se v produktu skutečně nachází. Značka vyrábí produkty péče o pleť Bliss bez více než 1 300 škodlivých složek, včetně ftalátů, formaldehydu, triclosanu, parabenů a dalších. Bliss spolupracuje s nejodpovědnějšími dodavateli ingrediencí a dodržuje přísné normy Evropské unie – ty nejvyšší na světě pro bezpečnost péče o pleť.

Pokud jde o složky, které značka používá ve svých produktech, všimli jsme si, že každý produkt péče o pleť Bliss obsahuje jedinečnou směs klíčových složek. Jak již bylo řečeno, existuje několik složek, které se vyskytují ve více produktech v celé kolekci, mezi nimi vitamín C, peptidy a kyselina glykolová.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Namísto použití čistého vitamínu C (kyselina L-askorbová), Bliss používá ve svých produktech péče o pleť kyselinu 3-O-ethyl-askorbovou, protože má lepší stabilitu. Je v Bliss Bright Idea Vitamin C + Tri-Peptide Moisturizer.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Bliss Bright Idea Vitamin C+ Tri-Peptide Moisturizer obsahuje patentovaný signální tri-peptid, který viditelně zvyšuje přirozenou elasticitu pokožky.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

Kyselina glykolová
Poslední klíčovou složkou, kterou naleznete v několika produktech péče o pleť Bliss, je kyselina glykolová, typ alfa hydroxy kyseliny (AHA). AHA látky exfoliují pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří stratum corneum) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší, rozjasněné pokožce a rovnoměrnější pleti.

Všechno ostatní

Vůně
Je třeba poznamenat, že téměř všechny produkty péče o pleť Bliss obsahují syntetické vonné složky. Použití syntetických vonných přísad může být problémem, protože značka může k vytvoření vůně použít patentovanou směs chemikálií a nemusí na etiketě uvádět, jaké chemikálie používá. V seznamu složek mohou tuto směs uvést jako „Vůně (Parfém)“.

studia od Women’s Voices for the Earth zjistili, že z více než 3 000 chemikálií používaných k výrobě vůní bylo 1 242 chemikálií vzbuzujících obavy – včetně nejméně 7 potenciálně karcinogenních (rakovinných) chemikálií. Vonné složky mohou také způsobit podráždění a citlivost pokožky. Mějte to na paměti před zakoupením produktů péče o pleť Bliss.

Jakých je 10 nejlepších produktů péče o pleť Bliss?

Bliss nabízí řadu produktů pro každý krok vaší rutiny péče o pleť, včetně čistících prostředků, odstraňovačů make-upu, toniků, sér, zvlhčovačů, produktů péče o oči, masek a dalších. Níže je uveden přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Bliss.

Bliss Bright Idea Vitamin C + hydratační tripeptid

 • Jeden z nejoblíbenějších produktů značky
 • Tento hydratační krém je navržen tak, aby viditelně rozjasnil pokožku a zároveň poskytoval hydrataci
 • Říká se také, že chrání kolagen a chrání pokožku před budoucím poškozením způsobeným volnými radikály
 • Formou vitamínu C v tomto hydratačním přípravku je kyselina 3-O-ethylaskorbová, stabilní derivát vitamínu C
 • Mezi další rozjasňující složky patří niacinamid a extrakt z kořene lékořice
 • Neucpává póry
 • Obsahuje vůni

Bliss Clear Genius tonikum + sérum

 • Kombinuje výhody toneru se sérem pro uvolnění pórů, tónování pleti a dodává koncentrované složky bez vysušení nebo podráždění pokožky
 • Obsahuje Bliss patentovaný CLARITY 5 COMPLEX s BHA (kyselina salicylová), vilínovou vodou, niacinamidem, zinkem PCA a cicí.
 • Hamamel obsahuje vysokou koncentraci tříslovin, které mohou u některých lidí vyvolat alergii
 • Neobsahuje alkohol a neucpává póry

Sérum Bliss Bright Idea

 • Toto rozjasňující sérum obsahuje nejvyšší koncentraci vitamínu C a tripeptid pro rozjasnění, snížení výskytu tmavých skvrn a viditelně zpevněnou pleť.
 • Formou vitamínu C v tomto séru je kyselina 3-O-ethylaskorbová, stabilní derivát vitamínu C
 • Mezi další klíčové složky patří extrakt z kořene lékořice, skvalán a vitamín E
 • Neucpává póry
 • Obsahuje vůni

Denní sérum Bliss Glow & Hydrate

 • Hydratační sérum, o kterém se říká, že pomáhá zlepšit tupost a zároveň redukuje póry a skvrny
 • Vzorec obsahuje vysokou koncentraci niacinamidu, víceúčelové složky, která prokazatelně snižuje zánět, suchost, skvrny, změnu barvy, akné a vrásky
 • Mezi další klíčové složky patří aloe vera, hyaluronát sodný, vitamín E a extrakt z kořene lékořice
 • Obsahuje vůni

Bliss Renew & Smooth Night Serum

 • Omlazující noční sérum s kyselinou glykolovou, které viditelně přeměňuje matnou pleť na jasnější a hladší pleť přes noc
 • Obsahuje směs hexakyselin kyseliny glykolové plus glukonolakton (polyhydroxykyselina) a čtyři různé ovocné kyseliny (z cukrové třtiny, citronu, pomeranče a jablka)
 • Tyto exfoliační složky pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a zanechávají pokožku jasnější, hladší a zdravější
 • Obsahuje vůni

Záchranný čistící prostředek Bliss Rose Gold

 • Mycí gel na obličej s růžovou vodou obsahuje jemné složky, které odstraňují nečistoty, make-up a přebytečný kožní maz, aniž by pokožku vysušily.
 • Vzorec obsahuje povrchově aktivní látky (jako je kokamidopropylbetain a kokamidopropylhydroxysultain)
 • Molekula povrchově aktivní látky má jeden konec, který je hydrofilní (přitahuje se k vodě) a jeden konec je lipofilní (přitahuje olej). To umožňuje povrchově aktivním látkám přilákat a suspendovat oleje, špínu a jiné nečistoty, které se nahromadily na pokožce a smýt je.
 • pH tohoto čistícího prostředku je mezi 4,5 a 5,5, což je přibližně stejné jako pH vaší pokožky
 • Obsahuje vůni

Bliss What A Melon Watermelon Mask

 • Noční pleťová maska, která odstraňuje odumřelé buňky a toxiny pro svěží a zářivou pleť
 • Jednou z klíčových složek této masky je extrakt z melounu, ovocný extrakt bohatý na antioxidanty, který doplňuje vitamíny a minerály, neboť zlepšuje bariéru proti vlhkosti, aby se zabránilo dehydrataci a ztrátě vody.
 • Mezi další klíčové složky patří elektrolyty (aspartát hořečnatý, glukonát měďnatý, glukonát zinečnatý), extrakt z rýžových otrub, extrakt z okurek, extrakt z ovesných zrn a hyaluronát sodný
 • Obsahuje vůni

Bliss That’s Incredi Peel Flakes s kyselinou glykolovou

 • Jednokrokové peelingové tampony bez oplachování, které postupně přes noc uvolňují kyselinu glykolovou, aby bojovaly proti jemným liniím, skvrnám a nedokonalostem pro hladší a jasnější pleť ráno
 • Receptura s pevností v lázních – s 10% kyselinou glykolovou – inspirovaná tisíci pleťovými peelingy Bliss Spa vyrobenými odborníky na pleť značky
 • Textura a tón se výrazně zlepšují již po jednom použití
 • Vložky také obsahují vilín, přírodní adstringent
 • Hamamel obsahuje vysokou koncentraci tříslovin, které mohou u některých lidí vyvolat alergii

Bliss Pore Patrol zvlhčovač vzduchu

 • Lehký balzám na obličej, který hydratuje pokožku po celý den a zároveň udržuje póry a mastnotu pod kontrolou
 • Vrbová kůra viditelně stahuje póry a vyhlazuje texturu, brazilská mořská voda pomáhá vyrovnávat pokožku a aloe vera neutralizuje lesk
 • Vzorec také obsahuje hydratační složky, hyaluronát sodný a pantenol (provitamin B5).
 • Připravuje pleť pro aplikaci make-upu
 • Obsahuje vůni

Bliss Micro Magic peeling na mikrodermabrazi

 • Mikrodermabrazní peeling, který odstraňuje odumřelé buňky a čistí póry, zanechává pokožku jemnější a hladší
 • Hlavním exfoliantem v tomto peelingu je vulkanická pemza, jemný exfoliant, který čistí a odstraňuje odumřelé vnější vrstvy kožních buněk. Nerozpouští se ve vodě, poskytuje čas na masáž a zlepšuje cirkulaci během exfoliace
 • Mezi další klíčové složky patří kaolínový jíl, aloe vera, pantenol, vitamín E a extrakt z květů heřmánku
 • Obsahuje vůni

Kde koupit produkty péče o pleť Bliss?

Produkty péče o pleť Bliss se prodávají na webové stránce značky, jakož iu několika online prodejců třetích stran, jako jsou Ulta, Target, Amazon a další.

Produkty péče o pleť Bliss si můžete samozřejmě pořídit také v Bliss Spa nebo v obchodech po celých Spojených státech (Walgreens, CVS, Walmart, Target, Ulta). Značka má na své webové stránce vyhledávač obchodů, takže můžete nalézt místo, kde se ve vaší blízkosti prodává kosmetika Bliss.

Jaké jsou zásady vrácení blaženosti?

V politice vrácení Bliss se uvádí: „Vždy doufáme, že se vám bude líbit vše od Bliss, ale pokud nejste spokojeni s nákupem Bliss, vraťte nám nepoužitou část zabaleného produktu do 30 dnů, abychom vám vrátili peníze. Upozorňujeme, že všechny online objednávky musí být vráceny přímo do Bliss a ne do lázní. Pokud nepoužitý produkt vrátíte do 31 – 60 dnů, můžete obdržet dárkovou kartu Bliss na nákupní cenu produktu.“

Je Bliss bez krutosti?

Ano, Bliss je 100% bez krutosti a certifikovaný PETA. Nikdy netestují své produkty nebo složky na zvířatech.

Recenze produktů péče o pleť Bliss

Recenze na produkty péče o pleť Bliss na stránkách značky jsou obecně velmi pozitivní. Produkt s největším počtem recenzí je Bliss Bright Idea Vitamin C+ Tri-Peptide Moisturizer, který po více než 4 300 recenzích získal průměrné hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček.

Pozitivní recenze péče o pleť Bliss pro tento hydratační krém uvádějí, že pomáhá zlepšit jas pokožky a podporuje zářivou pleť. Jedna recenze například říká: „Miluji tento hydratační krém, určitě je multi-tasking. Super hydratační a navíc tak prospěšné pro stavební bloky kolagenu. Tenhle je pro mě trošku těžší, takže ho používám v zimě jen ráno, jinak ho používám střídavě s mým retinolem. Moje pokožka září, miluji to.“

Existuje několik negativních recenzí na Bliss Bright Idea Vitamin C+ Tri-Peptide Moisturizer, které uvádějí, že se špatně mísí a jiné recenze uvádějí, že je příliš hustý a zanechává na pokožce mastný zbytek.

Například jedna recenze produktů péče o pleť Bliss říká: „Fuj. Řežu rovnou do tečky, jsem snob v péči o pleť a zapůsobí na mě hodně, ALE tento produkt je nejhorší. Moje tvář měla po aplikaci více mastnoty než Saúdská Arábie. Pokud bych mohl dát nula hvězdiček, určitě bych to udělal. Nejenže jsem byl ropný šílenec, ale byl tam také super sladký výbuch. Pokud máte aknózní pleť, tohle bych vám NIKDY nedala na tvář. U mě je to pravděpodobně kvůli velkému množství kokokaprylátu, což je známý komedogenní prostředek, proti kterému moje pokožka neustále rebeluje.“

Další recenze produktů péče o pleť Bliss naznačují, že vůně těchto produktů je silná. V jedné recenzi se například píše: „Jednoduše si na tvář nedám něco s tak intenzivní vůní. Nemohu to doporučit ostatním, protože si nemyslím, že chci ohrozit pokožku lidí.“

Náš verdikt

Obecně bychom produkty péče o pleť Bliss doporučovali, pokud by neobsahovaly vonné látky, ale bohužel většina je obsahuje.

Výhody

 • Produkty obsahují složky založené na důkazech (vitamin C, hyaluronát sodný, kyselina glykolová atd.)
 • Baleno v neprůhledných lahvích na ochranu jemných ingrediencí
 • Bez hororu
 • Mnoho pozitivních recenzí produktů péče o pleť Bliss

zápory

 • Téměř všechny produkty obsahují syntetické vonné složky

Jaké jsou alternativy produktů péče o pleť Bliss?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Bibliografie:

Částice. duben; 23(4): 863.
Ženské hlasy pro Zemi „Rozbalování voňavkářského průmyslu“

Napsat komentář