Blackpinkova Lisa se zapsala do historie krásy jako globální ambasadorka MAC

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Blackpinkova Lisa se zapsala do historie krásy jako globální ambasadorka MAC

.

Charakteristický slogan Blackpink „ve vaší oblasti“ vždy symbolizoval rychlou globální dominanci skupiny K-pop. Ale superskupina se chystá převzít i vaši taštičku na make-up – alespoň jednu z nich. Dnes se Mac Cosmetics zapisuje do historie jmenováním svého prvního K-pop idolu, Blackpink’s Lisy (Lalisa Manobal), za svoji novou globální ambasadorku značky.

Když nebude lámat rekordy se svou nenapodobitelnou dívčí skupinou, thajská rapperka „bude tváří ikonických kolekcí a klíčových kampaní MAC a múzou vzrušujících a inovativních projektů značky,“ vysvětlila značka v tiskové zprávě. uvolnit.

Lisu, která je známá svým výstředním stylem a odvážnými výběry make-upu – žvýkačkově růžové odlesky, výrazné oční linky, tlumené rtěnky – přitahovala ikonická kosmetická značka kvůli její dlouholeté vládě jako skutečný inovátor krásy. „Poppy [Cosmetics] skutečně v popředí určování trendů pokaždé, když vidím reklamní kampaň pro Mac nebo neuvěřitelný vzhled, který jejich umělci vytvářejí v zákulisí týdnů módy po celém světě. Je mi ctí být partnerem značky s tak neuvěřitelným dědictvím a jedinečným zážitkem z líčení. Jsem nadšená a těším se na tuto cestu,“ říká Lisa.

Pro Mac to byl Lisin „nesrovnatelný talent a odvážný, trendový styl,“ říká Drew Elliott, senior viceprezident a globální kreativní ředitel pro Mac Cosmetics. „Vždy je sebevědomá a nikdy se nebrání riskovat, a proto ztělesňuje náš závazek slavit individualitu a sebevyjádření nade vše. Nemůžeme se dočkat, až její fanoušci uvidí, co pro ně prostřednictvím naší spolupráce připravila.“

Lisa se připravuje na novou show, která začíná tento měsíc a pokračuje prostřednictvím dlouholetého partnerství. A pokud vás zajímá, které produkty Mac má Lisa na sobě v kampani výše, pořiďte si celý vzhled níže.

Mac Studio Fix Fluid SPF 15
Mac Brushstroke 24 hodinová oční linka
Mac Powder Kiss ve filmu Mull It Over

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

Napsat komentář