BITTER: čistý arganový olej

The arganový olej Je to pro mě jeden z nejběžnějších a nejznámějších olejů. Používám ho už léta, hlavně na vlasy. V roce 2013 jsem měl možnost vycestovat do Maroko ve které to byla jedna z nejpůsobivějších cest, jaké jsem kdy absolvoval. Bylo mi jasné, že milovnice kosmetiky, jako jsem já, bez ní nemůže opustit zemi Přečtěte si o procesu extrakce arganového oleje. Strávil jsem dopoledne návštěvou několika žen, které ho vyráběly ručně a vysvětlily mi mnohé podrobnosti o tomto „tekutém zlatě“.

Jak si dovedete představit, vrátil jsem se do Španělska plný sklenic oleje, který jsem sám viděl vyrábět. Pár hodin na tom místě mi pomohlo uvědomit si, že s arganovým olejem nám dávají „kočku za králíka“. Už vám říkám, že jsem velkým konzumentem tohoto oleje a před cestou jsem si nevšiml, jestli je čistý nebo ne.

Pointa je, po objevení skutečného arganového oleje jsem začal o mnoha pochybovat jak jsem byl dříve zvyklý. Oleje, které o sobě tvrdí, že jsou čisté a které se v obchodech a parfumeriích jen tak neoplývají. Pokud mě sledujete už déle, tak to ve mně víte #montáž štítků někdy jsem vám ukázal produkty s velmi odlišným marketingem, než má skutečný INCI.

Proč vám to všechno říkám? No proto, že když jsem poprvé použila čistý arganový olej AMARIZIA dopravil mě do toho města uprostřed Maroka a věděl jsem, že je to 100% čistý arganový olej.

BITTER: nejlepší čistý a organický arganový olej, jaký jsem kdy ochutnal

  • Suma: 96 ml
  • cena: 25,50 EUR (Přímý odkaz)
  • 100% čisté a ekologické
  • Baleno ve Španělsku
  • První lisování za studena
  • Certifikát ECOCERT
  • přísad (INCI): olej ze semen arganie.

Dnes jsem s ingrediencemi nenáročná. Trošku vám můžu říct, že ano čistý arganový olej od první lisování za studena A s certifikát zelená a organické ECOCERT.

The čistý arganový olej má charakteristickou vůni. Jak jsem vám řekl, cítil jsem to osobně, zůstalo mi to. Je to vůně, která se mi nelíbí, ale vím, že jsou lidé, kteří ji považují za „příliš silnou“, a proto ji mnohé produkty obsahující tento olej deodorizovaly. Když na tento proces aplikujete oleje, abyste odstranili zápach, ve většině případů skončíte tím, že snížíte vlastnosti tak, že „náprava je horší než nemoc“.

AMARIZIA je a španělská značka co dováží 100% čistý a organický arganový olej z jihozápadní části Maroka a plněné do lahví ve Španělsku. Líbí se mi výraz, kterým definují svou filozofii „my pečujeme o olej a olej pečuje o vás“. Velmi přesná fráze vzhledem k tomu, že máte-li dobrou surovinu, jako první profituje pokožka.

Něco co Zamiluji se z AMARIE byl váš kontejner. Předpokládám, že ti, kteří používají oleje denně, budou vědět, že jsou to nepořádek a později se sklenice zabarví a zamastí. No není tomu tak. Vezmi si jedno dávkovač, který usnadňuje práci při získávání oleje a je to velmi pohodlné. Musím také podotknout, že jeho tmavé barevné sklo jej pomáhá udržovat v perfektním stavua mnohem déle, nemovitost z arganového oleje protože sluneční záření výrobku neškodí, jako je tomu v případě průhledných nádob. Přijde mi to praktické a také krásné s tím retro vzduchem, který vás vrátí do dob faraonů. No tak, sama Kleopatra mohla mít sklenici tohoto v koupelně a bylo by to tak normální.

Můj názor na arganový olej AMARIZIA

Bylo to už dávno, co jsem našel arganový olej takové kvality. Až tak, že se z něho stal všestranný člověk v mé koupelně. Používám ho na obličej, vlasy i tělo. V případě, že nevíte Čistý arganový olej je nekomedogennínebo co je to jisté, že pupínky nevycházejí, takže ho bez problémů použije i mastná pleť.

Hlavní rozdíl, který vidím u arganových olejů (ne čistých), je jeho textura. Vědět velmi rychle se vstřebává zanechává suchý dotek, který jiné oleje nemají. Pro mě je to plus, které můžu bez problémů použít i na tvář.

Ve vlasech je skutečná radost. To samé se stane, když je na dotek suchý, nezanechávejte mastné vlasy a vidíš, že se mám dobře a vůbec mu to nevadí. Navíc, když si ho nanesu po zaschnutí, na zapečetění konečků a po chvíli nebo druhý den se jdu česat, lépe se s ním manipuluje a to bylo největší plus, které jsem v něm viděla.

V těle, jak si dovedete představit, je také vynikající. Používám ho přesně jako Nuxe olej a nejen hydratuje, ale také zanechává tu krásnou saténovou aureolu „zdravé pokožky“, která je nyní, když začíná teplo na nohou, rukou a dekoltu, ideální.

O jeho výhodách jsem vám již podrobně řekl příspěvek o vlastnostech arganového oleje v případě, že si to chcete zkontrolovat.

Na závěr vám musím říci, že účinkuje hodně, protože i přesto, že nedosahuje 100 ml, je potřeba malé množství, a tak je zde na chvíli arganový olej.

⭐Skóre: 9,8 / 10

Znali jste značku AMARIZIA? Napište mi do komentářů své triky s arganovým olejem.

Napsat komentář