Bioderma Sebium Mat Control krém

Před pár lety byla moje pokožka mnohem mastnější než teď. Potom jsem použil několik krémů určených pro mastnou pleť. Protože se mi s nimi dobře pracovalo, chci vám o nich na blogu něco málo říct.

Jedním z nich byl Bioderma Sebium Mat Control krém. Jak si dovedete představit, když vás trápí mastná pleť, záře vás vezme na cestu hořkosti a vypadáte matující kosmetika kůže.

Slibovalo to 8 hodin kontroly kožního mazu a rozhodla jsem se to vyzkoušet. Teď to používá můj bratr. Minul už tři lahvičky a je nadšený, takže vysvětlím, proč tento krém dosahuje této síly. matující a zvlhčující.

Matující krém Bioderma Sebium Mat Control

  • Suma: 30 ml
  • cena: Přibližně 13 EUR (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): voda, glycerin, cyklopentasiloxan, methylmetakrylátový křížový polymer, cyklohexasioxan, dipropylenglykol, polymetylsilesquioxan, peg-10 dimetikon, křížový polymer-hd/trimethylolhexylakton, methylviny celonikon, dimetikonový křížový polymer, glukonát zinečnatý, edta disodická, Kyselina salicylová, MANNITOL, XYLITOL, ramnózaxantanová guma, hydroxid sodný, dodecylgalát, pyridoxin hcl, extrakt z fomes officinalis (houby).hydrogenovaný ricinový olej kolíček-40, fenoxyethanol, parfém (parfém).

Začnu tím, že mluvím o jeho hydratačním účinku. Krém Bioderma Sebium Mat Control není ani tak zásobou vody nebo zvlhčovačem, ale spíše zabraňuje dehydrataci pokožky. Tato situace může být velmi častá u aknózní pleti, smíšené nebo mastné, neboť k odstranění kožního mazu se používají velmi agresivní čistící prostředky a často dochází k narušení procesu regulace pleti.

Dal jsem tě do modrého silikony a polymery zodpovědné za vytvoření té vrstvy na pokožce, která může pomoci zabránit dehydrataciproto dává ten pocit hydratované pleti téměř celý den.

Práce Matný je za to zodpovědný zinek nebo Kyselina salicylová což jsou adstringentní produkty a zároveň ošetřují přebytečný maz na tváři.

Opravdu hydratační prostředky mohou být v tomto případě MANNITOL, XYLITOL nebo ramnóza.

Můj názor na krém Bioderma Sebium Mat Control

Jedna dobrá věc na tomto krému je ta parfém Není nic silného (je to na konci INCI) takže jeho aplikace je velmi příjemná. Ten má také jeden velmi lehká textura ideální pro tento typ pleti, který hledá texturu s nulovým obsahem tuku (bez oleje).

S takovou koncentrací silikonů i Bioderma Sebium Mat Control působí jako podkladový make-up minimalizuje póry a zanechává pleť pudrovější.

Jednu nevýhodu vidím v tom, že 30 ml se mi od té doby zdá málo končí to velmi rychle. Přestože to však byl krém, který jsem si oblíbila, našla jsem jiné, které ho nahradily, jako např. Boreade matující emulze pro regulaci kožního mazu nebo Effeclar Duo de la Roche Posayo které vám už brzy řeknu.

⭐Skóre: 7,6 / 10

Pokud jste použili tento krém, chci vědět vaše zkušenosti, proto čekám, že mi v komentářích řeknete, co si myslíte o Bioderma Sebium Mat Control?

Napsat komentář