Bio Essence Bio Water recenze na opalovací krém– Pečujte o vlasy a pokožku

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. Bio Essence Bio Water recenze na opalovací krém

.

Bio Essence je asijská Ochrana pokožky značka, která vyvíjí řadu produktů péče o pleť s vlastním Bio-Energy komplexem, který označují jako „tajnou složku“.

Jedním z nejoblíbenějších produktů v kolekci je Bio Essence Bio Water Sunscreen, lehký opalovací krém, který poskytuje ochranu SPF 50+.

V této recenzi vám poskytneme veškeré podrobnosti o klíčových složkách Bio Essence Bio Water Sunscreen a také o výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť, takže se můžete rozhodnout, zda je tento krém na opalování právě pro vás.

Je Bio Essence Bio vodní opalovací krém pro vás ten pravý?

Než se dostaneme k detailům, tady je TL; DR, pokud jen chcete vědět, jestli je Bio Essence Bio Water Sunscreen pro vás to pravé.

 • Klíčové ingredience? Denaturovaný alkohol, oxid titaničitý, oktinoxát, avobenson a oxybenzon
 • SPF? 50+
 • Typ pleti? Všechny typy pleti
 • textura? Světlý krém
 • Vůně? Ano
 • Bez hrůzy? Neznámý
 • Výdaj? 25,90 dolarů za 40 ml

Jaké jsou klíčové složky Bio Essence Bio Water Sunscreen?

Co je na této značce frustrující je fakt, že na své webové stránce neuvádí seznam složek Bio Essence Bio Water Sunscreen. Vyzdvihují spíše několik „klíčových“ složek a také uvádějí, že vzorec je bez alkoholu a bez zápachu, což ve skutečnosti není pravda.

Víme to, protože se nám po malém hrabání podařilo nalézt seznam složek Bio Essence Bio Water Sunscreen. Pojďme se tedy blíže podívat na skutečné klíčové ingredience, které naleznete v tomto vzorci.

Denaturovaný alkohol
První věc, kterou jsme si na tomto vzorci všimli je, že denaturovaný alkohol je třetí složkou s nejvyšší koncentrací. Víme, proč značka zahrnula tuto složku, ale obvykle nedoporučujeme produkty na bázi alkoholu. To je důvod, proč:

Na jedné straně alkohol působí jako zesilovač penetrace tím, že narušuje kožní bariéru a umožňuje klíčovým složkám proniknout hlouběji do pokožky. Pomáhá také odstranit přebytek Olej a dočasně napíná pokožku, přičemž dodává produktům lehkost a rychleschnoucí finiš.

Na druhé straně přípravky na bázi alkoholu mohou pokožku nadměrně vysušovat. Postupem času to může kompenzovat mazové žlázy, produkovat ještě více mazu, což vede k ucpávání pórů a akné.

Kromě toho alkohol interferuje s působením lipidů, které tvoří stratum corneum (nejsvrchnější vrstva kůže), podle publikace v časopise BBA Biomembranes.

Přestože denaturovaný alkohol má určité výhody, nevěříme, že výhody převažují nad riziky.

Chemické opalovací krémy
Složky opalovacího krému v Bio Essence Bio Water Sunscreen zahrnují minerální opalovací krém oxid titaničitý, jakož i tři chemické složky opalovacího krému: oktinoxát, avobenson a oxybenzon. Společně tyto složky poskytují široké spektrum ochrany SPF 50.

Zatímco vysoký SPF je skvělý, tento vzorec nemůžeme doporučit kvůli známým negativním účinkům oxybenzonu

Podle American Cancer Society, „Některé studie ukázaly, že oxybenzon může způsobit kožní alergie. Kromě toho laboratorní studie na zvířatech a lidských buňkách ukazují, že oxybenzon může interferovat s působením určitých hormonů.

Dle nás je nejlepší zvolit 100% minerální opalovací krém. Přestože je známo, že minerální opalovací krémy zanechávají na pokožce bílý odstín, existuje mnoho značek, které tento problém s formulací překonaly, jako například Supergoop, Biossance a CeraVe, abychom jmenovali alespoň některé.

Hyaluronát sodný
Bio Essence Bio Water Sunscreen obsahuje nízkou koncentraci hyaluronátu sodného, ​​sodné soli kyseliny hyaluronové. Při aplikaci na pokožku poskytuje hyaluronát sodný stejné výhody jako kyselina hyaluronová. Tyto výhody zahrnují lepší hydrataci pokožky, jakož i kyprou pleť s menším počtem linek a vrásek.

Grapefruit
Dalším problémem přípravku Bio Essence Bio Water Sunscreen je zahrnutí extraktu z grapefruitu. Grapefruit a další citrusové extrakty jsou známé tím, že způsobují fotosenzitivitu – zvýšenou citlivost pokožky na UV záření – díky sloučeninám známým jako furanokumariny. Nejlepší je vyhnout se výrobkům péče o pleť s citrusovými výtažky, zejména přípravkem na opalování, jako je Bio Essence Bio Water Sunscreen.

Syntetická vůně
Webová stránka značky tvrdí, že Bio Essence Bio Water Sunscreen je bez zápachu, nicméně seznam složek, který jsme našli pro tento produkt, v seznamu složek uvádí „Vůně“.

Kdykoli uvidíte v seznamu složek „Vůně“ nebo „Parfém“, znamená to, že značka vytvořila vůni s patentovanou směsí chemikálií. V průměru sestává z 30 až 50 chemikálií (ale může mít až 200 složek).

Je to znepokojující z důvodu potenciálních zdravotních rizik spojených s aplikací těchto chemikálií na pokožku. Například studie z roku od Women’s Voices for the Earth Zjistili, že z více než 3 000 chemikálií, o nichž se uvádí, že se používají v parfémech, bylo 1 242 látek vzbuzujících obavy – a to zahrnovalo nejméně 7 možných karcinogenů (karcinogenů).

Vonné složky mohou také způsobit podráždění a citlivost pokožky.

Jak používat Bio Essence Bio Vodní opalovací krém?

Před použitím dobře protřepejte. Naneste přiměřené množství Bio Essence Bio Water Sunscreen na obličej a krk. Abyste zabezpečili stálou ochranu před sluncem, zvyšte frekvenci aplikací, zejména při outdoorových aktivitách nebo plavání.

Kde koupit Bio Essence Bio Vodní opalovací krém?

Bio Essence Bio Water Sunscreen a další produkty péče o pleť Bio Essence se prodávají jak na webové stránce značky (bioessence.com), tak v několika online obchodech třetích stran, jako jsou Amazon a Ebay.

Kolik stojí Bio Essence Bio vodní opalovací krém?

Bio Essence Bio Water Sunscreen je 25,90$ za 40 ml na webové stránce značky.

Jaké jsou zásady vrácení zboží Bio Essence?

Bio Essence akceptuje pouze vrácení poškozených nebo vadných produktů.

Je Bio Essence bez krutosti?

Není známo, zda je Bio Essence bez krutosti, protože na webové stránce společnosti nejsou dostupné žádné informace, Cruelty Free Kitty, PETA nebo Leaping Bunny.

Bio Essence Bio Vodní opalovací krémy Recenze

Bohužel tato značka na své webové stránce nezobrazuje recenze zákazníků, a tak jsme zašli na Amazon.com, abychom zjistili, zda nenajdeme recenze Bio Essence Bio Water Sunscreen. I když je tento opalovací krém k dispozici na Amazonu, neexistují žádné recenze zákazníků.

Na google jsme našli jen dvě recenze Bio Essence Bio Water Sunscreen a obě byly v jiném jazyce.

Náš verdikt

Celkově nedoporučujeme Bio Essence Bio Water Sunscreen, neboť s tímto složením je příliš mnoho problémů.

Pros

Zápory

 • Receptura obsahuje vysokou koncentraci denaturovaného alkoholu
 • Vzorec obsahuje směs syntetických vůní
 • Vzorec obsahuje oxybenzon
 • Vzorec obsahuje extrakt z grapefruitu
 • Velmi málo recenzí Bio Essence Bio Water Sunscreen
 • Není známo, zda Bio Essence neobsahuje krutost

Jaké jsou alternativy k Bio Essence Bio Water Sunscreen?

Jelikož Bio Essence Bio Water Sunscreen nedoporučujeme, napadlo nás, že bychom vám mohli doporučit nějaké alternativní značky, které vám mohou pomoci v boji proti známkám stárnutí.

Jednou ze značek, které doporučujeme, je Formulyst, neboť skutečně maximalizují použití účinných složek a minimalizují používání povrchových, což vede ke klinicky pokročilým řešením péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší pleť.

Například koncentrát proti stárnutí Formulyst vám může pomoci bojovat proti více známkám stárnutí najednou. Toto sérum obsahuje přírodní složky jako skvalán, zelený čaj, vitamín Ca vitamín E, které poskytují silný antioxidační účinek, chrání pokožku před volnými radikály z prostředí, o kterých je známo, že se odbourávají kolagen. Kromě toho sérum obsahuje Matrixyl 3000, peptidový komplex, který působí na obnovení a udržení mladistvého vzhledu pleti, signalizuje buňkám, aby produkovaly více kolagenu.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale jsou dobré i pro životní prostředí, neboť receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Bibliografie:
American Cancer Society „Jak bezpečný je váš opalovací krém?“ srpen >
BBA Biomembrans, květen , strany 1410-1419

Napsat komentář