Bezolejové proteoglykanové ampule Endocare-C

můj s vitamín C Byla to láska na první pohled. Začal jsem ho používat před 3 lety a je jedním z nich aktivní principy Co si všimnete po pár dnech používání?

Můj první produkt s vitamínem C byl Ser Sesderma C-Vit. Produkt, který vždy doporučuji lidem začínajícím s vitamínem C, protože jeho složení je velmi stabilní a dosahuje účinků bez podráždění pokožky.

Ale samozřejmě někdo se stane odborníkem a pleť také a postupně vyžaduje silnější „panák“ kyseliny askorbové. Z tohoto důvodu jsem začal pátrat a zjistil jsem, že existují ampule s vyšší koncentrací účinných látek a samozřejmě jsem to musel vyzkoušet? Začal jsem s bílým štítkem Farmavázquez, ale když jsem to zjistil Docking-C Zamiloval jsem se.

Nejlepší ampule, které jsem vyzkoušel: Bezolejové proteoglykany Endocare-C

  • Suma: 30 ampulí po 2 ml
  • cena: 999 Kč
  • přísad (INCI): voda, propylenglykol, filtrováno hlemýždím sekretembutylglykol, kyselina 3-0-ethylaskorbovádimethylizosorbid, kyselina askorbovápolysorbát 20, glykosaminoglykany, hyaluronát sodnýethylendiamindisukcinát trisodný, hydroxid sodný, tokoferylacetát, fenoxyethanol, kyselina benzoová, kyselina dehydrooctová, parfém.

Cantabria Labs Líbí se mi to nejen proto, že jsou Španělé, ale, co je pro mě důležitější, i proto, že věří účinná kosmetika ve všech jeho řadách (Heliocare, Neostrata, Endocare…). Oh! A v případě, že si někdo myslí (znám tě!) NE, nesponzoruje mě, neplatí mi, neposílá produkty. Co víc si můžu přát! ale ne, takže vše, co vám řeknu, je výsledkem mých zkušeností s touto kosmetikou a jako vždy pravda a nic jiného než pravda!

Toto jsem objasnil. Pojďme na bláto, nebo totéž, na ingredience. Na třetím místě je hlemýžď ​​hlemýžďale nemyslete si, že je to obyčejný hlemýžď, je to jeho patentovaný vzorec SCA® který se získává z purifikovaný hlemýždí sekret známý jako Cryptomphalus Aspersa. Ti, kteří Endocare znáte, víte, že tyto růstové faktory získané ze šneku jsou běžné v mnoha jeho produktech a že díky nim se dosahuje větší regenerace pokožky.

V zelené následuje kyselina askorbová nebo vitamín C.. Jak vidíte, jsou dvě: kyselina 3-0-ethylaskorbová a kyselina askorbová. Konkrétně v těchto ampulích je vitamin C koncentrován patnáct procent (což je vysoké procento, pokud se tento majetek nikdy předtím nepoužil).

Existují dvě různá aktiva, protože jedna je stabilnější než druhá. Jdu ti to vysvětlit. The běžná kyselina askorbová je „kyselina askorbová“. Je nejefektivnější, ale zároveň nejméně stabilní. A co rozumíme pod pojmem stabilní, protože snáze oxiduje. No tak, když si ho nanesete, může vám zabarvit póry a snadněji se porouchá, pokud není dobře formulovaný nebo pokud ho neudržujete v optimálních podmínkách.

Proto je doplněna o stabilnější vitamín C (kyselina 3-0-ethylaskorbová) dosažení vyšší efektivnosti.

Zdůrazňuji také výhodu, která dává tomuto produktu název. The proteoglykanykteré v tomto případě jdou na 2% a to velmi pomáhá se smlouvou dehydrovaná pokožka protože jeho hlavní funkcí je zabránit tomu, aby pokožka ztratila svoji přirozenou vodu.

Jak používat ampule Endocare-C

Mnozí z vás, kteří to čtete, si budou myslet, že už víte, jak aplikovat ampuli tohoto typu, a že nerozumíte důvodům vysvětlení. Ale kvůli mým profesionálním a blogerským zkušenostem si ani neumíte představit, kolikrát jsem tuto otázku dostal. Proto vám zanechávám video, které vám Cantabria Laboratories nabízí, abyste se je naučili používat.

První věc je vzít ampuli a umístěte to jemným způsobem plastový uzávěr která přichází s nimi. Nemusíme ho utahovat, protože jej budeme používat pouze (zatím) otevřete blistr bez řezu. Suchým pohybem se nejužší část ampule rozbije a skleněná část, která funguje jako zátka, se vyhodí.

Potom vždy odstraním horní část víka, která, jak vidíte, sahá až do konce. Jedná se o uzávěr, který později nasadíme do výfukového potrubí, abychom zabránili oxidaci a ztrátě vlastností ampulí.

Po odstranění nasaďte (tentokrát ano, trochu zmáčkněte, ale aniž byste zašli příliš daleko) plastový uzávěr na láhev a nakloněním dolů jej trochu utáhněte, abyste nanesli několik kapek na prsty. Tisíc obvykle a Endocare ampule mě drží třikrát přibližné.

Můj názor na proteoglykanové ampule Endocare

Jasně, že jsem ještě nevyzkoušela všechny ampulky na trhu (ale chci si dát včas hehe), ale zatím jsou pro mě ampulky Endocare-C s proteoglykany to nejlepší, co jsem vyzkoušela.

Myslím si, že mají perfektní kombinaci díky vysoké koncentraci vitamínu C, proteoglykanů, růstových faktorů a kyseliny hyaluronové. Mám smíšenou pleť a musím se přiznat, že když je používám na podzim, na jaře nebo v létě, většinou si navrch nenanáším žádný hydratační krém. Pokud si je dám ráno po jejich úplném vstřebání, opalovací krém pokračuje.

Ráno mají ochranný účinek, zabraňují poškození volnými radikály, ale pokud je aplikuji na noc, napomáhají lepší regeneraci buněk. Proto je v mém případě používám zaměnitelně. Jsou období, kdy musím vyzkoušet jiné produkty pro volný čas, ale vždy bych je použil, protože jsou viditelné od prvního dne. Více jasu, zlepšuje vzhled pórů, výrazně zlepšuje hydrataci.

Vidím negativní bod? které trochu ušpiní póry, takže je třeba si peelingovat častěji. Když je používám, používám fyzický a vyřešený peeling na obličej. Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah.

⭐Skóre: 9,7 / 10

Pokud jsou zde nějací fanoušci těchto ampulí, promluvte si a řekněte mi, jak fungují.

Napsat komentář