Beyoncé si dala nové tetování

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Beyoncé si dala nové tetování

.

Queen Bey má nový inkoust!

Supertalentovaná zpěvačka a matka tří dětí včera večer odhalila na Instagramu nové tetování. Tetování je jednoduchý design tří teček na prsteníčku ve vertikálním vzoru.

Bey nechala obrázek bez titulků, ale fanoušci rychle uvažovali, že každá tečka může představovat jedno z jejích dětí: Blue, Rumi a Sir.

Beyoncé není poslední dobou ani tetovací salon cizí. Začátkem letošního roku začala Jay a Beyova římská číslice IV na prsteníku mizet. Fanoušci rychle spekulovali, že to symbolizuje vztahové nepokoje. Namísto toho Beyoncé jednoduše aktualizovala inkoust a změnila jej na číslo čtyři, které také vypadá jako velké „J“.

Beyoncé//Instagram

Jedna věc je jasná: když si Beyoncé nechá vytetovat, nechá si to v rodině.

Chloe Hall je kurátorkou veškerého kosmetického pokrytí na Zdravaplet.com. Věděla, že chce být krásná v momentě, kdy se Donna Summer dostala na její obrazovku, a od té doby se žene za dokonalými diskotékovými stíny. Jejím oblíbeným místem je průsečík krásy s moderní kulturou, ať už jde o hudbu, filmy nebo sociální sítě. Najdete ji v Brooklynu s jejím mopslíkem nebo v sekci komentářů Rihanny.

.

Napsat komentář