Beauty Blender Care| Zdravápleť

24. září Péče o kosmetický mixér

Ahoj opravdu!

Dnes budeme mluvit o péče o kosmetický mixérJeden z nejprodávanější produkty jak na stránce Zdravaplet, tak iv našich parfumeriích. A tato houba ve tvaru vajíčka byla revolucí! Který je tajemství úspěchu Beauty Blenderu?

  • Díky svému tvaru může tato houba zasahuje do nejtěžší dostupných oblastí tváře, jako je začátek tmavých kruhů v oblasti slz nebo křídel nosu.
  • Beauty Blender se používá mokrý vyhněte se absorpci většího množství produktu, než je třebajako u tradičních houbiček.
  • Nemá latex, takže může být používá se citlivou a reaktivní pokožkou.
  • Nabídky a finiš „druhé kůže“.. Báze pod make-up, BB krém, barevný hydratační krém nebo produkt, který používáte, se vmíchá do pokožky a získá homogenní finiš.

Bylo vyčteno, že cena Beauty Blenderu je příliš vysoká na to, aby to byla jednoduchá houba, protože se pohybuje kolem 20 eur. Zde však musíme poznamenat: v první řadě se nejedná o jednoduchou houbu, ale o jiný koncept aplikace produktu; za druhé, nebojte se o cenu, protože už víte, že v Zdravaplet vám vždy nabízíme nejnižší ceny. Beauty Blender je jen jedním z nejprodávanějších produktů na našem seznamu! úžasná sleva! cena cena kosmetický mixér v Zdravaplet to je 11,99 €!! Levnější nenajdeš 🙂

Velmi důležitým aspektem ve vztahu k této houbičce, kterou používají profesionální vizážisté, je: péče o kosmetický mixér. Pro jeho texturu a složení jej musíme dobře ošetřovat, aby zůstal v perfektním stavu.

Kdy doplnit Beauty Blender

Mnozí z vás se nás ptali „Jak často bych měl měnit Beauty Blender?“ Pokud obvykle používatdoporučuje se vyměnit houbu každé tři nebo čtyři měsícenebo dříve, pokud se zdá, že se zhoršuje (viz Beauty Blender z thedermreview).

Abychom nezkrátili trvání našeho Beauty Blenderu, musíme postarejte se o to správně. Pro to:

  • Po každém použití jej omyjte

Další otázka, kterou nám kladete, je „Čím mám mýt Beauty Blender?“. Doporučené použití specifické mýdlo, „Beauty Blender Cleanser«. Mnozí z vás nám však řekli, že jste vyzkoušeli i jiná mýdla a že se vám velmi osvědčila.

Můžete to vidět ve videu Melissa Maker níže jak si vyrobit vlastní odličovač Beauty Blender použití: dětský šampon, voda, kondicionér a alkohol. Můžete jej použít také k čištění štětců.

Pokud jej používáte dostatečně (alespoň párkrát do týdne), je to důležité doplňte svůj Beauty Blender maximálně do 6 měsíců, abyste zabezpečili, že výrobek budete používat v optimálních hygienických a výkonnostních podmínkách.

Pokud jste ještě nikdy nevyzkoušeli houbičku na make-up Beauty Blender nebo tu, kterou máte, požádejte o svůj důchod… -> ¡Pořiďte si Beauty Blender zde za nejlepší cenu!

Napsat komentář