Barevný opalovací krém Photoderm M SPF 50 Bioderma

Tento týden pokračovat s Ochranné opalovací krémy. Po shlédnutí opalovacího krému tělový sprej dělila Roche Posay opalovací krém na obličej a Isdin Sun Pudre, dnes je na řadě barevný krém Bioderma Photoderm M SPF50+.

Pokud chci něco s těmito články, tak abych vám to mohl ukázat všechny velikosti a typy opalovacích krémů na trhu, takže si můžete vybrat, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

V tomto případě vám přináším jeden s barvou, která nejen chrání, ale také zabraňuje vzhledu typický hormonální skvrny které se vyskytují v důsledku těhotenství nebo antikoncepčních tablet.

V mém případě a po několika letech užívání perorální antikoncepce jsem měla na horním rtu malou skvrnu, kterou si rok co rok léčím, ale je velmi obtížné ji odstranit. Z tohoto důvodu a poznání tohoto barevného solária jsem se rozhodl jej vyzkoušet.

Bioderma Photoderm M SPF50+

  • Suma: 40 ml
  • cena: 13 EUR (Přímý odkaz)
  • bez zápachu
  • Bez parabenů
  • Hypoalergenní
  • nekomedogenní
  • Rvoděodolný
  • přísad (INCI): voda / voda / voda, oktokrilen, dikaprylkarbonát, methylen bis-benzotriazolyl tetramethylbutylfenol [nano]butylmetoxydibenzoylmetan, oxid titaničitý (IC 77891), hydrogenované glyceridy z palmových jader, bis-ethylhexyloxyfenol metoxyfenyl triasin, butylenglykol, hydroxypropyldimetikonbehenát, cetylfosf 4; ), decylglukozid, hydrogenované palmové glyceridy, cyklohexasiloxán, pentylénglykol, tokoferylacetát, akryloylimetylmetakrylát/vp kopolymér, xantánová guma, oxidy železa (IC 77491), dinátriumedta, oxidy železa, 4 hexanylglykol, hexanylglykol 29 kyselina citrónová, manitol, xylitol, stearoylglutamát disodný, ramnóza , propylenglykol, hydroxid hlinitý, ektoin, extrakt z kořene glycyrrhiza glabra (sladká), tokoferol. [bi 711]

Vždy začnu vysvětlovat, co slibuje Bioderm. V tomto případě jde o opalovací krém v těhotenství ideální pro hyperpigmentovanou pokožku což minimalizuje pigmentaci a vybledne skvrny. Poskytuje ochranu velmi vysoká proti UVA/UVB paprskům a proti viditelnému záření díky exkluzivnímu patentu Cellular Bioprotection™ který aktivuje přirozenou obranyschopnost pleti, chrání buňky a bojuje proti předčasnému stárnutí pleti.

No a co se týče ingrediencí, je třeba zmínit, že má vzorec, který není špatný, za to, co je běžně vidět v lékárnách a paralékárnách. S několik chemických a některé fyzikální filtry Jak oxid titaničitý, že při této příležitosti se mi líbí, že ne [nano].

Jelikož je krémové barvy, má ve svém INCI různá barviva.

to je bez parabenů ale jak ti vždy říkám, nebude-li mít parabany, což jsou látky, které si kosmetika uchovává, bude mít jiné (možná hůře).

Nenosí parfém, což oceňuji, protože v barevných krémech moc nevidím smysl. Také říká, že je odolný vůči vodě. Odkdy chodím na tato dvě místa, nezkoušela jsem to na pláži ani v bazénu, většinou mi dávají krémy bez slunečního záření, ale i tak vám vždycky říkám, natírejte se každé dvě hodiny znovu, abyste se vyhnuli překvapením. Pro znovu naneste barevný opalovací krém Doporučuji sprej La Roche Posay.

Můj názor

Bioderma Photoderm M Mám rád. Nezkoušela jsem barevný opalovací krém, protože jsem vždy používala BB krémy, ale myslím, že je to velmi dobré.

Dokonale chráněna před sluncem, co víc, byla jsem na dovolené v Belgii a Nizozemsku a bylo docela slunečno a nespálila jsem si tvář, protože jsem ji vždy nosila, kamarádka však dorazila jako rajče, neboť na žádné se nic nestalo. daný den, takže to funguje velmi dobře.

Co se týče fleku, no, už o tom pochybuji, ale je dobré, aby nevycházeli další. Myslím, že je to a ideální ochrana před sluncem, pokud jste těhotná nebo užíváte antikoncepci Protože věřte mi, je lepší předcházet než léčit a prokletá skvrna na rtech je velmi čerstvá, takže pokud se jí můžete vyhnout, tím lépe.

Pokud mám jednu sundat, tak je to ono textura to je na začátku trochu tlustý. Je to produkt nekomedogenní neměl by tedy vytvářet pupínky, ale řeknu vám, že je to jen prvotní pocit, pak to postupně mizí, i když texturou ho mám raději než bb krém. S Photoderm M od Biodermy, pokud si všimnete, že máte na tváři něco na sobě, není to tak jednoduché jako u jiných textur, ale přátelé, v konečném důsledku je to dvojka za jednu. Nalíčit se a chránit tak, že se vyvaruji kroku z rutin, jako je tato jen za to dávám OK.

The pokrytí je průměrné a dokonce bych řekl, že vystřeluje. Je jen jedna barva, ale v mém případě se velmi dobře integruje a není moc tmavá. Pro velmi světlou pleť nedoporučuji. Nanáším ho štětcem přesně jako běžnou bázi pod makeup a finiš je dokonalý. Pokud chcete, můžete ho zmatnit průsvitnými pudry nebo ho jednoduše nechat tak, jak to běžně dělám já.

Je to produkt, který bych si zopakovala, těším se na vyzkoušení jiných barevných opalovacích krémů, ale nepochybně, protože to byla moje první zkušenost s jedním, se mi moc líbil.

⭐Skóre: 8/10

Jste se pokusili? Jaké jiné barevné opalovací krémy doporučujete? ⁇

Témata na této stránce

Napsat komentář