BareMinerals Mineral Veil Finishing Powder Recenze

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se BareMinerals Mineral Veil Finishing Powder Recenze

.

I když mám rád základ s úplným pokrytím, abych skryl vyrážky a zbarvení, vždy hledám lehký. Jestli je víkend a já se chci méně namáhat, nebo moje pleť vypadá zázračně čistěji, průsvitný pudr nesmí chybět v mé kosmetické taštičce. BareMinerals Mineral Veil Finishing Powder je můj osobní favorit a dnes je s 50% slevou.

BareMinerals Mineral Veil Finishing Powder

BareMinerals Mineral Veil Finishing Powder

Pudr je zlevněn v rámci masivního výprodeje Ulta 21 Days of Beauty a nyní stojí 12 dolarů namísto obvyklých 24 dolarů. Zanechává sotva znatelný pocit bez spékání nebo záhybů. Má také složený povlak a složky jsou tak čisté, že značka tvrdí, že v něm můžete spát – ve skutečnosti mají obchodní značku „Makeup tak čistý, že v něm můžete spát“ (nikdy nedoporučuji spát v make-upu, ale je to působivé) . poptávka). Noste samostatně nebo jako fixační prášek na hrubší podklad. V každém případě budete vypadat jako airbrush.

Tvář celebrit BareMinerals Hailey Baldwin (nyní Bieber) také přísahá na pudr, protože mu dodává „zářící, ale ne mastný“ výsledek.

„Moje pokožka je přirozeně velmi vlhká, není si na co stěžovat. Většinou si jen přepudruji místa, kde potřebuji, trochu tvářenky, trochu rozjasňovače a řasenky. To je všechno,“ řekla pro Buzzfeed.

Více o výprodeji BareMinerals se dozvíte níže.

BareMinerals Tónovaný minerální závoj
BareMinerals bareSkin Perfecting Veil

Nyní sleva 49%.

BareMinerals Illuminating Mineral Veil Finishing Powder
BareMinerals Hydratační Mineral Veil Finishing Powder

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy koprodukovala dokumentární film The Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaný na Webby Award, a hostila milion shlédnutý seriál Beauty Haul. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář